kawały bezsensowne albo tak głupie że aż śmieszne

9
piwo
Pawlak_bd  @ 2009-06-17, 23:32
Trzech mezczyzn wchodzi do baru. Jeden idzie zamawiac drinki a pozostalych dwoch siada przy stoliku. Kiedy barman dostrzega zblizajacego sie mezczyzne zauwaza ze ten wyglada bardzo bogato, ma na sobie najdrozszy frak, zloty monokl, najdrozsza debowa laske ze zlota raczka, slowem wszystkie atrybuty klasycznego, ksiazkowego milionera.
Nalewajac kufle z piwem barman nie moze powstrzymac sie od pytania: 'Prosze wybaczyc moja smialosc ale zauwazylem ze jest pan bardzo wytwornie ubrany. W jaki sposob dorobil sie pan swojej fortuny?'
'To proste. Moi znajomi ktorzy siedza tam przy stoliku znalezli Dzina w butelce po piwie na ulicy i kazdemu z nas spelnil zyczenie'
'Ach, czyli pan zyczyl sobie byc najbogatszym czlowiekem na swiecie?' pyta barman.
'Dokladnie' odpowiada mezczyzna usmiechajac sie z przekasem.
'Bardzo dobry wybor zyczenia' mowi barman.
Mezczyzna znowu sie usmiecha po czym placi za kolejke i wraca do swoich towarzyszy.
Po jakims czasie do baru podchodzi drugi mezczyzna. Tym razem barman ledwo go widzi spod tlumu najseksowniejszych kobiet ktore obejmuja go i dotykaja jego ciala. Nalewajac nastepna kolejke barman pyta:
'Prosze wybaczyc poufalosc ale pan jest znajomym tego milionera ktory byl przy barze wczesniej, czyz nie?'
'Rzeczywiscie jestem' -glos mezczyzny wydobywa sie spod tlumu pieknych pan.
'I zyczyl pan sobie byc najatrakcyjniejszym mezczyzna swiata'
'Dokladnie tak'
'Wspanialy wybor prosze szanownego pana' mowi barman z zazdroscia patrzac na ponentne kobiety otaczajace drugiego mezczyzne. Ten odchodzi do stolika z nalanymi kuflami piwa.
Niedlugo potem barman widzi ze trzeci z mezczyzn idzie w jego strone. Nie da sie nie zauwazyc ze ten mezczyzna ma zamiast glowy pomarancze. Barman w ciszy nalewa piwo lecz w koncu nie wytrzymuje i pyta:
'Pan tez znalazl butelke z Dzinem tak?'
'Tak to prawda' -odpowiada mezczyzna z pomarancza zamiast glowy.
'I jakie mial pan zyczenie, jezeli mozna spytac?'
'Chcialem miec pomarancze zamiast glowy

Jedzie koleś na rowerze a za nim policjant.
Policjant widzi ze rowerzyście błotnik się koleboce i krzyczy do niego:
-Eeeeee błotnik ci sie koleboce
-Co?!
-Błotnik ci sie koleboce
-Cooooo?!
-Błotnik ci sie koleboce!
-Nic nie słyszę bo błotnik mi się koleboce !

Wchodzi facet do sklepu dla dziwnych i mówi:
-Poproszę mhmhmhmh ziemniaków.
A sprzedawca:
-Kilogram czego?

Jedzie rycerz na koniu i widzi księżniczkę. Myśli sobie: Podjadę do niej powoli, to ona zapyta: "dokąd tak powoli jedziesz, rycerzu" - ja wtedy odpowiem: "powoli, bo powoli, ale może byśmy się popiep....?"
Więc przejechał obok księżniczki powoli, ale księżniczka nie zwróciła na niego uwagi. Rycerz myśli: To ja teraz przejadę obok niej szybko, a ona zapyta: "dokąd tak szybko jedziesz, rycerzu?" Ja wtedy odpowiem: "szybko, bo szybko, ale może byśmy się popiep.....?"
Jak pomyślał, tak zrobił. Niestety księżniczka znów nie zwróciła na niego uwagi. Zdesperowany rycerz pomyślał: Wobec tego przemaluję swojego konia na zielono i przejadę obok księżniczki, wtedy ona zapyta: "skąd, rycerzu, masz zielonego konia?" Ja wtedy odpowiem: "zielony, bo zielony, ale może byśmy się popiep....?"
I znów jak pomyślał, tak też uczynił. Przejeżdża rycerz na zielonym koniu obok księżniczki, a księżniczka pyta:
- Rycerzu, a może byśmy się popiep....?
- Popiep....., bo popiep..., ale skąd ja mam zielonego konia?

Był sobie bardzo znany i bogaty rycerz. Ani pieniądze ani sława, jak to powszechnie wiadomo szczęścia nie dają. I tak, bohater naszego dowcipu nie był szczęśliwy. Postanowił pewnego dnia owo "szczęście" znaleźć. Kupił sobie kijek od mopa, zawiesił nań worek (treningowy), paczkę malborasow i wyruszył w świat. Szedł, szedł, aż doszedł do rozdroża czy jak kto woli rozstaju dróg. Jedna droga idzie w prawo druga w lewo. Pośrodku chatka... Bohater naszego dowcipu, słynny i bogaty rycerz, wszedł do słynnej chatki która w każdym dowcipie o walecznych rycerzach powinna się pojawić. Rycerz wchodzi do chatki gdzie czeka na niego stara babunia.
- Witaj stara babuniu - mówi rycerz.
- Witaj wędrowcze.
- Szukam, stara babuniu szczęścia czy możesz mi powiedzieć w która stronę mam iść.
- Jeśli pójdziesz w prawo - odpowiada babunia - znajdziesz szczęście. Po prawej bowiem stronie mojej chatki idzie droga do ogromnego zamku, w zamku mieszka prześliczna księżniczka, za:cenzura:ista dupa, przysięgam. Możesz się z nią ożenić. Jej ojciec - król jest już starym dziadkiem niedługo odejdzie z tego świata a jak wykituje ty odziedziczysz jego majątek. Mówię ci stary. Jak pójdziesz w prawo będziesz najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. Jeśli zaś pójdziesz w lewo - ciągnie stara babunia - to Cię POJ.....
Rycerz zdębiał, nie wiedział co powiedzieć. Nie mógł uwierzyć ze szczęście może być tak blisko w końcu stwierdził ze stara babunia go podpie**ala ..a o oto co sobie pomyślał..
- Kur.. to musi być podpierdułka, jakiś kit. Nie wierzę w te bzdury, chromolę to, idę w lewo raz kozie śmierć! I poszedł w lewo. Po kilku godzinach szybkiego marszu doszedł do wielkiej rzeki. W rzece stał wieki smok. Olbrzymia bestia z pięcioma głowami. Jak, kur.., rycerz nie wyskoczy. Jak nie zaczyna odrąbywać kolejno głów: pierwszej, drugiej , trzeciej. Wyciaga sztylet, wbija go w sam środek serca wielkiego smoczyska. Na to bestia się wyrywa i krzyczy: POJ..... CIĘ!? JA TU KUR.. TYLKO WODE PIJĘ.

Wchodzi facet do windy a tam schody

Mały chłopczyk wraz z tatusiem znaleźli w lesie małego jeżyka. Leżał pod
kępką trawy i drżał z zimna. Chłopczykowi zrobiło się żal jeżyka i
poprosił tatusia, żeby zabrali jeżyka do domu. Tata się zgodził, i tak
jeżyk zamieszkał u nich. Chłopczyk bardzo dbał o jeżyka, poił go mleczkiem
i dawał mu najlepsze owoce. Jeżyk zajadał ze smakiem i nieraz - ku
zdziwieniu chłopca - pomrukiwał z zadowoleniem. Na zimę jeżyk - jak
przystało na wszystkie porządne jeżyki - zapadł w zimowy sen. A na wiosnę
jeżykowi urosły skrzydła, na czole wyrósł róg i odleciał przez
niedomknięte okno. Wtedy stało się jasne, że chłopczyk z tatusiem nie
przynieśli z lasu jeżyka, tylko jakieś ch.uj wie co...

Rosyjscy naukowcy po wielu latach badań ustalili, że gdyby całą wodę ze wszystkich oceanów, mórz, jezior, rzek, stawów, strumyków i wodę zawartą w atmosferze wpuścić do rurki o średnicy 1 cm, to ta rurka musiałaby mieć taką długość, że ja pie.rdolę.

lekto 

5
2009-06-18, 08:14 [link]
Wchodzi baba do windy a tam wąż goli sobie nogi.

Przychodzi Marek do lekarza, wykłada falussa na biurko lekarz ogląda i ze zdziwieniem pyta:
-Zamały?
-Nie.
-Zaduży?
-Nie.
-Prostata?
-Nie.
-To co kórwa?
-Fajny, nie?

Norbias 

2
2009-06-18, 21:19 [link]
Jak zająć programistę?
- Przeczytaj zdanie poniżej.
- Przeczytaj zdanie powyżej.

mzmichal 

4
2009-06-18, 22:06 [link]
rozmawiają dwaj wariaci:

-Ile masz lat?
-Myślę, że dziś jest poniedziałek.
-Też lubię kolor czerwony.

DziQ_69 

5
2009-06-18, 22:16 [link]
Skoro bezsensowne to zarzucę moim ulubionym który się już pojawił na sadisticu, ale muszę go tu dorzucić ze względu na 'bezsensowne' w temacie :D

-Jest chleb?
-Nie ma gwoździ.
-A to pojadę rowerem.

ANECZEK 

1
2009-06-18, 23:03 [link]
jedzie babka z dziadkiem rowerem. nagle babka spadła.
co zrobił dziadek? - pojechał dalej :mrgreen:

Norbias 

2
2009-06-18, 23:10 [link]
Gdyby kózka nie skakała to by ślimak pokaż rogi. :-)

amadi 

4
2009-06-18, 23:44 [link]
leci ptak bez skrzydeł, wiec po co mu zęby jak nie umie pływać ?

:szczerbaty:

mzmichal 

2
2009-06-19, 07:55 [link]
- Jutro trzeba będzie wpaść do Krzyśka. Będziesz w stanie?
- Zależy jaki stan masz na myśli...
- Arizonę!

lekto 

6
2009-06-19, 08:04 [link]
Leci gołąb i myśli: na h*j mi sandały jak nie umiem pływać?
Jaki z tego morał?
Lodówką się nie ogolisz.

~Szamil Basajew 

4
2009-06-20, 14:02 [link]
Ile rośnie cytryn na drzewie cytrynowym?

Wszystkie xP

maciejpiet 

9
2009-06-21, 21:01 [link]
panicz kąpie się w wannie. nagle puszcza srogiego, bulgoczącego pierda.
po chwili wchodzi do łazienki lokaj i stawia na stoliku obok wanny szklankę i butelkę Jim Beam'a. panicz na to :
- przepraszam bardzo... ale po co ty to tutaj przniosłeś ?
- przecież przed chwilą pan wołał "bring me a bottle of bourbon bob"

~yarzapp 

3
2009-06-22, 16:14 [link]
Idzie Rambo przez pustynię i spotyka Rambo-Rambo:
RR: Mogę iść z tobą?
R: Jasne!
Dalej idzie Rambo i Rambo-Rambo. Spotykają Rambo-Rambo-Rambo:
RRR: Mogę iść z wami?
R: jasne!
Dalej idzie Rambo, Rambo-Rambo i Rambo-Rambo-Rambo. Spotykają Terminatora:
T: Mogę iść z wami?
R: Jasne!
Idą dalej i tak spotkali jeszcze Terminatora-Terminatora, Terminatora-Terminatora-Terminatora, Schwarzeneggera, Schwarzeneggera-Schwarzeneggera i Schwarzeneggera-Schwarzeneggera-Schwarzeneggera. Idą, idą, idą i nagle wielka przepaść. Najpierw skacze Schwarzenegger-Schwarzenegger-Schwarzenegger - biegnie, biegne, biegnie i spadł. Potem biegnie Schwarzenegger-Schwarzenegger - też ogromny rozbieg i spada w przepaść. Kolejny biegnie Schwarzenegger, to samo - spadł. Teraz kolej padła na Terminatora-Terminatora-Terminatora: rozbieg, wybicie z progu i porażka. Terminator-Terminator biegnie, był blisko, ale spadł. Biegnie Terminator: już na początku spadł w przepaść. Zostało ich trzech. Biegnie Rambo-Rambo-Rambo, odbija się od ziemi, jest już blisko, blisko - spada. Rambo-Rambo biegnie, piękne wybicie z progu, już prawie dotykał brzegu, ale nic - spada. Stoi Rambo. Rozbieg - wybicie z progu i... UDAŁO SIĘ!!!
Wiecie dlaczego?
Bo miał buty Nike!

maciejpiet 

5
2009-06-22, 21:08 [link]
siedzi na drzewie krowa i wpie**ala śliwki. podchodzi do niej rolnik i pyta :
- krowa, co ty tam robisz ?
- a zjadam śliweczki
- to ty jakaś głupia krowa musisz być. to przecież jest grusza, skąd ty masz te śliwki ?
- z kieszeni

~yarzapp 

7
2009-06-25, 22:15 [link]
Dwaj bracia dostali prezenty na gwiazdkę. Jeden dostał wypasionego laptopa a drugi podróbę klocków lego. I ten co dostał laptopa mówi do brata:
- ha ha ha chyba kogoś rodzice nie kochają,
na to brat odpowiedział:
- he he he chyba ktoś tu ma raka.
   Popularne tagi
rolls royce  pod telefonem  boniecki  florian  matuszka  prawu  zdjęcia płodu  roboty reczne  doll fuck  witamink  orlęta  caspa
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]