18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kasztanki tiki taki i malaga

RdK • 2009-10-26, 21:54
Osobiście padam :idzwch*j:

Saia

2009-10-26, 22:05
sadystic kiedyś i dziś , prezentuje:

kiedyś: szukało się jakiegoś zabawnego interesującego i zaskakującego filmiku , lub takiej samej fotki ewentualnie śmieszny , nie-stary kawał itd.

dziś: znajdź reklamę , growlując wykrzycz/wyśpiewaj tekst , wrzuć na sadistica.

Skupek

2009-10-26, 22:08
No to padaj dalej :lodowka:

Pi...........0g

2009-10-26, 22:18
to zapodaj wiecej tych zagrowlowanych reklam na sadisticu
jakoś ja narazie widziałem jedną tą (a trochę już tą stronkę przeglądałem)

jedną plus tą*

Oskarek

2009-10-26, 22:22
zniszcza ta strona tak jak inne jak demotywatory chociazby
glupie dzieci :D

Saia

2009-10-26, 22:23
to masz już dwie w takim razie a specjalnie dla ciebie , nie chce mi się nawet strony zmieniać. po za tym jak nie zrozumiałeś sensu wypowiedzi , czytaj w kółko aż do skutku.

Pi...........0g

2009-10-26, 23:14
no wydaje mi się że zrozumiałem (no chyba że musze czytać jak mnie na polskim kiedyś uczono miedzy wierszami)
i skoro twoim zdaniem sadistic prezentuje dzisiaj growlowane/przerobione reklamy to znaczy ze musi ich być więcej niż jedna
i co może powiesz ze dzisiaj nie szuka się już smiesznych filmików/zdjęć/kawałów ?

Saia

2009-10-26, 23:21
czasami jestem bardziej a czasami mniej złośliwy , teraz będę mniej. Otóż , mówiąc o tym growlowaniu , miałem na myśli cały badziew wrzucany na sadola i nie chodziło mi tylko o wyłącznie o growling w reklamach tylko że taki syf tu się dostaje. Tak?

koko.szatan

2009-10-26, 23:41
Saia napisał/a:

sadystic kiedyś i dziś , prezentuje:

kiedyś: szukało się jakiegoś zabawnego interesującego i zaskakującego filmiku , lub takiej samej fotki ewentualnie śmieszny , nie-stary kawał itd.

dziś: znajdź reklamę , growlując wykrzycz/wyśpiewaj tekst , wrzuć na sadistica.



piszesz tak jakby wygrowlowac i zmontowac tekst, muzyke i obraz, zeby wszystko trzymalo sie kupy potrafil k***a kazdy debil. mysle, ze tego sie nie robi ot tak, pstrykajac palcem.

uwazam tez, ze znalezc cos jest duzo latwiej i szybciej niz zrobic samemu.

a powyzsza reklama - kwestia gustu. mnie sie akurat podoba