18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kara

ds...........gr • 2013-04-10, 14:47


Dwóch złodziei przyłapanych na gorącym uczynku. Tak powinno być wszędzie, najpierw wpie**ol a dopiero potem na policję. Jedynie szkoda, że tak słabo zebrali ;)

Eliot Imperio

2013-04-11, 01:21
Jakby mieli tak złodziei ustawić u mnie na osiedlu to mur berliński by się mały okazał i chyba wygodniej byłoby strzelać niż kopac i bić bo ręce mogą odpaśc. Dwóch gówniarzy, chcieli zajebac ale się nie udało to następnym razem 10 razy pomyslą nim zechcą coś zwinać. A u nas coś takiego by nie wyszło, bo dziś każdy ma "ziomkow" i mimo że ty spuścisz mu wpie**ol, to wyczai Cię gdzieś w bramie i dostaniesz od 7 przekop. Poza tym jakieś Amnesty International, Trybunał Haski i jakieś inne gówna z greenpeaceu by przyszły i nawoływały do zaniechania takich działań bo są nieludzkie i złe. Świat jest k***a zły w ogóle i raczej się z Tobą nie pie**oli, więc dlaczego ja mam być dłużny.

dycybylypyly1

2013-04-11, 01:24
zapewne bili ci ktorzy sami kradna lub sami powinni zostac ukarani.Kto jest bez grzechu niech pierwszy uderzy...cisza

eb

2013-04-11, 02:54
Bo kraść to trza umieć

dadek69

2013-04-11, 03:51
mógłby to być biedroń i grodzki

push3k

2013-04-11, 10:50
Bardzo dobrze, że ich lali, tylko mnie coś tutaj intryguje. Rozumiem zlać kogoś za złodziejstwo, obić ryj itp, ale patrzę jak jeden gość ładuje pięścią po boku. Sorry, ale tą samą metodą milicja pozwbywałą się opozycjonistów, ładując właśnie po nerkach i wątrobie. To podchodzi pod usiłowanie zabójstwa. Przy odrobinie 'szczęścia' byłby to materiał na harda. Oczywiście piwo leci.

lokowalek

2013-06-14, 03:59
Madrosc zyciowa która uslyszalem od mojego wujka:

"Pamietaj, nigdy nie kradnij ale jesli juz musisz, to rób to tak zeby Ciebie nie zlapali"

Wychodzac z tej madrosci zyciowej moge stwierdzic ze nalezal im sie wpie**ol ale nie za to ze ukradli ale za to ze zostali zlapani. Bo jesli cos sie robi, to robi sie to dobrze lub (W tym przypadku)