18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jezioro łabędzie...

krzyks • 2017-02-20, 20:33
...nikt nam tu pływał nie będzie :mrgreen:


kaiel

2017-02-20, 21:21
haha ale obciach dostać wpie**ol od pływającej kury...Ja zamiast pluskać, to wyprowadziłbym podwodny muppet fisting attack i by gęgał jak pacynka

ro...........24

2017-02-20, 22:07
Swany to wredne ch*je jak koty

Kali_Siemianowice

2017-02-20, 22:12
kaiel dorosly samiec jest napewno wyzszy od ciebie , wiec ...

UkrytaPodNickiem

2017-02-20, 22:13
Łabędzie to strasznie terytorialne ptaszyska zwłaszcza jak mają jaja bądź młode. Gość dostał srogi wpie**ol, i dobrze.

ho...........zo

2017-02-20, 22:21
Na miejscu tego dziada bałbym się, że łabędź odgryzie mi penisa zębiskami i wszystkie ładne panie byłyby potem w żałobie.

HalfGod

2017-02-21, 02:10
A wy co byście zrobili jakby ktoś wam wskoczył do wanny?

C.Z.E.S.I.E.K

2017-02-21, 08:13
HalfGod napisał/a:

A wy co byście zrobili jakby ktoś wam wskoczył do wanny?


No wiesz, zależy kto...

de_marco

2017-02-21, 08:14
Na miejscu łabędzi zrobiłbym to samo.

nowynick

2017-02-21, 08:54
kaiel napisał/a:

haha ale obciach dostać wpie**ol od pływającej kury...Ja zamiast pluskać, to wyprowadziłbym podwodny muppet fisting attack i by gęgał jak pacynka



Na lądzie to pływająca kura dostanie parę razy z buta i sp***ala, gorzej w wodzie, bywały przypadki, że utopiły człowieka...

danilo

2017-02-21, 08:54
Teść ma prywatny staw około 3,5 ha. W zeszłym roku dwa dorosłe okazy łabędzi zrobiły sobie legowisko, po chwili na świat przyszły młode. Rodzina, znajomi i wszyscy obserwatorzy zachwyceni. Młode rosły szybko, były takie słodkie i uporcze, dosłownie aniołki. Na plaży i na stanowiskach wędkarskich, zaczęło sie jednak pojawiać coraz więcej gówienek, po kilku tygodniach coraz więcej gówien. Stare łabędzie maja stolec wilkości ludzkiego, więc uwierzcie, ohyda! Jako wędkarz, który spędza nad woda mnóstwo czasu, stałem się wrogiem łabędzi, bo je odganiałem, po godzinnym sprzataniu stanowska z odchodów tych pieprzonych łabędzi. A te bestie, rozpościerały skrzydła i normalnie mnie atakowały syczać, machając skrzydłami i wręcz wchodząc w moja prywatną przestrzeń. Ale wtedy wyciagnąłem grabie plastikowe z drewnianym sztylem. Raz tylko samcowi machnaąłem przez grzbiet, to sp***alając połamał ładnych kilka metrów trzcin. Walczyłem z nim kilka tygodni, uzbrojony w grabie. Naprawdę te ptaki sa bardzo bezczelne i niebezpieczne. Psa moga utopić bardzo szybko. Po ataku jak na filmie, ich zycie nie pownno być takie jak przedtem. I w dupie mam teraz ekoterrorystów i ekologów.

adamov

2017-02-21, 09:43
kiedyś pamiętam pływały sobie nad jeziorem ale bez młodych, wziąłem trochę chleba i im rzucałem, jak zjadły to jeden zaczął płynąć w moją stronę i syczeć no to sobie myślę że po co taka k***a ma żyć po co taka k***a ma istnieć to ja do niego mówie, że nie po to Ci k***o jeść dawałem żebyś mnie teraz atakować miał to niewiele myśląc wziąłem trepa i raz drugi przypie**oliłem w łeb to odpłynął, prawie wyrwałem chwasta

danilo

2017-02-21, 10:01
adamov Łabędzie to jak uchodźcy. Dasz im palec, to Ci rękę upie**olą.

jebiesukinabosaka

2017-02-21, 12:20
kiedyś naj***ny sąsiad udusił łabędzia w celu pozyskania jajek oraz mięsa do spożycia. j***ne są silniejsze niż się wydaje, ukręcić łeb nie tak łatwo, więc sąsiad wziął sprawy w swoje zęby :D . Gdzieś miałem zdjęcia z tej akcji, jak znajdę to zrzucę foty.

PabloEskobar

2017-02-21, 15:43
danilo ty wracaj lepiej teściowi te gówna wybierać