18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jedziesz człowieku, czy nie jedziesz?

Laomedont • 2014-01-03, 23:16
chyba się gość wk***ił ...

materiał NIE własny

PatrolZG

2014-01-03, 23:19
Nie no, koniec - jutro gonię po kamerę.

Foodman

2014-01-03, 23:24
Ja bym nie cofał :) bym pojechał do przodu :)

Sapphiron

2014-01-03, 23:25
buahahaha... szkoda że numerów nie widać...

va...........ro

2014-01-03, 23:25
jakby k***a nie było, właściciel filmiku nie miał tam pierszeństwa, mógł się zatrzymać przed tymi samochodami albo między nimi i poczekać aż koleś z naprzeciwka przejedzie...

samolot1993

2014-01-03, 23:50
vanarturro napisał/a:

jakby k***a nie było, właściciel filmiku nie miał tam pierszeństwa, mógł się zatrzymać przed tymi samochodami albo między nimi i poczekać aż koleś z naprzeciwka przejedzie...


Spoko, masz rację ale tamten koleś tam po prostu stał, właściciel filmiku chciał jechać. Swoją drogą jakbym miał coś pod ręką to z miłą chęcią bym kolesiowi z hondy zaj***ł :evil:

kr...........li

2014-01-04, 00:06
@up: wszyscy wiemy, że gówno byś zrobił

PatrolZG

2014-01-04, 00:14
Kiedys mialem dosc podobną sytuację, ale zostalem zaatakowany samochodem. Stalem na awaryjkach, a niespodobało się to pijanej chołocie z wiochy. Szybko ukruciłem "rozmowę" i dlatego mnie trzasneli swoim autem. I tu do sedna :
pamiętajcie, zwłaszcza mając kamerę w aucie, przygotujcie się w taki sposob, ze gdy ktos was walnie w szybę czymkolwiek to po prostu "panikujecie" i puszczacie z paniki sprzęgło. Jak jest kamera to oczywiscie zagrywka w stylu "ludzie chryste, co się stało !?". Nikt wam nic nie zrobi.

W wyzej opisanej sytuacji miałem juz wbitą jedynkę, bo obawiałem się że wyskoczą z auta i na mnie ruszą. Bez skrupułów bym ich piznął, wsteczny i telefon na policję, że byłem napadnięty, przypadkiem potrąciłem napastnika itp. Na szczescie odjechali sami, de facto rozbili się 3 kilometry dalej a ja załatwiłem sprawę na miejscu porzucenia przez nich auta z policją :)

go...........ek

2014-01-04, 00:14
samolot1993 napisał/a:


Spoko, masz rację ale tamten koleś tam po prostu stał, właściciel filmiku chciał jechać. Swoją drogą jakbym miał coś pod ręką to z miłą chęcią bym kolesiowi z hondy zaj***ł :evil:



no i jeszcze jak byś miał samochód, prawo jazdy i więcej niż 12 lat to wtedy byś ... i tak nie zaj***ł :mrgreen:

Fantomenkk

2014-01-04, 00:18
1.Brak tablicy rejestracyjnej u atakującego
2.Zdemontowane lusterko wsteczne u ofiary
3.Szyba pęknięta jeszcze przed atakiem(lewy dolny róg, widać jak pęknięcie się rozrasta po uderzeniach)
4.Kamera ustawiona tak że nie widać twarzy sprawcy
I jeszcze ten sztuczny monolog.Czy można było ten fejk bardziej sp***olić? :-|

RockyWood

2014-01-04, 00:26
no właśnie i nie wiadomo co było dalej - atakujący z auta bez tablic jeśli odjechał to w tej sytuacji z takim nagraniem jest zupełnie bez karny = zero dowodów na konkretnego przestępce.

Oglądając nagrania z Rosji i teraz to tutaj to wydaje mi się że nie mając nikogo za sobą wpie**oliłbym wsteczny na maxa jeśli ktoś taki z innego auta w ogóle by chciał dyskutować.

...ale zaraz... przecież ja mam auto za niespełna 1500 zł... ch*j - jedyneczka i srrrrrrrru (oczywiście z paniki ;) )

bania8

2014-01-04, 00:32
a ja to bym go zastrzelil! a co!

PatrolZG

2014-01-04, 00:35
Fantomen, rzeczywiście, masz chyba rację. Po za już uszkodzoną szybą brak innych zniszczen, dziwnie zamuleni oboje. Colombo normalnie :)

Czary

2014-01-04, 00:37
bania8 napisał/a:

a ja to bym go zastrzelil! a co!

chyba k***a jakimś kawałem.

bravoteampolska

2014-01-04, 00:44
Foodman napisał/a:

Ja bym nie cofał :) bym pojechał do przodu :)



Życie k***a to nie GTA V.
Nie dość że musiałbyś naprawiać własny samochód to w tym jebniętym kraju całkiem możliwe że po przyjeździe policji uznaliby , że wina leży po twojej stronie , a wtedy jeszcze Ci zniżki polecą no i za szybę nikt nie odda .

Osobiście gnoja bym nie przepuścił i zadzwonił na policję . Dzięki nagraniu pajac miałby sprawę i jeszcze musiałby wstawiać szybę .