18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

contracts

2017-02-17, 20:06
Jak dla mnie to podobny tylko chudsza wersja Komorowskiego

KillerLaugh

2017-02-17, 20:11
Ogarnijcie, że gdyby dodać wąsa, gość wyglądałby jak Hitler :!:


gregortb

2017-02-17, 21:08
k***a, myślałem że tylko ja skojarzyłem go z Adolfem...

kalijanek

2017-02-17, 21:26
opozycja w Polsce chwyta się już takich tanich chwytów, że jest to po prostu żenujące

noe82

2017-02-17, 22:19
bo to jest Adolf debile.

Insaner

2017-02-17, 22:21
Taaak już to widzę jak ktokolwiek kiedyś zezwala na polowanie na chronione żubry w Puszczy Białowieskiej. Jak się coś wrzuca to warto podać źródło, a te polityczne fanpage z facebooka są warte tyle co nic - i to niezależnie czy prawicowe czy lewackie.

elfis

2017-02-17, 22:29
kilku sadoli widzę się zesrało , taka alergia na politykę

majkel1615

2017-02-17, 22:58
Szwaby i inne zachodnie już dawno przyjeżdżają na żuberki więc to nie nowość :D

i.m.p.

2017-02-18, 02:13
W.S.N.R. napisał/a:

http://telewizjarepublika.pl/odruch-pawlowa-ma-sie-dobrze-czyli-jak-dac-sie-oszukac-wierzac-we-wszystko-w-internecie,42881.html

Tu jest więcej takich obrazków. Ich produkowaniem zajmuje się ta sama grupa...



Kurde dzięki, już tak nieraz mam dość jak wchodzę gdzieś na strony społecznościowe ta fala g***a się leje ze wszystkich stron, nie idzie tego wytrzymać. Jeśli jakiś polityk robi coś złego, to owszem powinno być to podane do publicznej wiadomości i trzeba to piętnować, no ale bez przesady, od tych fejków jak tak dalej pójdzie wszyscy zdurniejemy.

P.S. Poza tym strzelanie do zwierząt dla sportu jest spoko, ale nie do wszystkich i nie zawsze, np do rysia czy wilka już niekoniecznie. Jest ich mało i trzeba chronić, żeby było do czego strzelać jak się namnożą.

I druga sprawa. Już pozapominało towarzystwo o naczelnym gejowym co śmigłowcem na biesiady łowieckie latał? To może wam trochę odświeżę pamięć: Komoruski poluje se w lesie na zwierzęta i potem je zjada.


I to już jest spoko i nikogo nie razi. A jak by jakiś kolo z PiS był myśliwym to już wielkie halo, bo taka jest teraz moda żeby g*wnem pisiora obrzucić, a za modą wiadomo trzeba nadążyć w gimnazjum. Ale gdzie byliście/jesteście wielcy obrońcy praw zwierząt jak Bronek polował, i poluje do dziś? No i nawet wąsa nie trzeba domalowywać bo już ma.