18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jasiek zaprosił swoją mamę na obiad

poiuyt838 • 2009-10-04, 14:18
Jasiek zaprosił swoją mamę na obiad. W mieście, w którym studiował, wynajmował małe mieszkanko razem z koleżanką Justyną.
Jednak kiedy matka przyjechała do synka, nie mogła nie zauważyć, że współlokatorka syna jest wyjątkowo ładną i seksowną blondynką. Jak to każda matka zaczęła się zastanawiać, czy aby z tego ich wspólnego mieszkania nie wynikną jakieś problemy. Syn zobaczył, jak matka na nią patrzy i kiedy byli sami powiedział:
- Domyślam się o czym myślisz, ale zapewniam cię, że ona i ja jesteśmy tylko współlokatorami. Nic nas nie łączy. Tydzień później Justyna pyta się Jaśka:
- Słuchaj, nie chcę nic sugerować, ale od ostatniego obiadu z twoją matką, nie mogę znaleźć mojej pamiątkowej cukierniczki. Chyba jej nie wzięła, jak myślisz?
Jasiek zdecydował się napisał list do matki:
" Droga mamo, nie piszę, że wzięłaś pamiątkową cukiernicę Justyny, nie piszę też, że jej nie wzięłaś. Fakt jednak pozostaje, od kiedy byłaś u nas na obiedzie tydzień temu, nie możemy jej znaleźć"
Odpowiedź przyszła parę dni później.
" Drogi Jasiu, nie twierdzę, że sypiasz z Justyną, nie twierdzę też, że z nią nie sypiasz. Fakt jednak pozostaje, gdyby Justyna spała we własnym łóżku, już dawno by ją znalazła.
Buziaczki, mama"

koopa

2009-10-04, 14:32
Najlepszy!

hypek

2009-10-04, 16:07
9. Pisząc "było" w komentarzu do tematu podaj link do pierwotnego tematu - tego w którym po praz pierwszy znalazł się dany materiał. Moderatorzy mogą usuwać tematy bez podawania linków jeśli stwierdzą że temat użytkownika jest duplikatem istniejącego już tematu.

wexors

2009-10-04, 21:57
jakoś taki mało zabawny :(

GęsiorSB

2009-10-05, 16:01
hypek, bo mi się chce szukać wśród tysięcy kawałów...

Martina

2009-10-05, 17:19
GęsiorSB, u góry strony jest taki łądny napis "SZUKAJ". to właśnie wyszukiwarka. wystarczy wpisać słowo lub dwa i znajduje! naprawdę! to działa!

postanowiłam cię wyręczyć i skorzystałam z tejże wspaniałej opcji SZUKAJ - zrobiłam kilka wyszukiwań, m.in. na hasło "cukierniczki", "sypiasz" i "nie twierdzę". za każdym razem tylko ten dowcip. wniosek? NIE BYŁO!

kolka

2009-10-05, 20:26
no to wtopa, rozbawił mnie kawał, a pisząc było tak z dupy to się ludzie z Ciebie śmieją ...

kashshaptu82

2009-10-06, 02:06
GęsiorSB napisał/a:

byyyyło


a wlasnie ze nie! :->

VAN

2009-10-06, 18:33
To może dajmy mu piwo za głupotę :-P ( GęsiorSB )