18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jak zemścić się na niedoszłej żonie

Resterwers • 2012-10-21, 19:48
Dziewczyna wystawiła kolesia w dzień ślubu (wybiegła sprzed ołtarza). Ten niewiele myśląc postanowił się zemścić. Posprzedawał wszystko (auto, meble itd.), kumpel zapewnił mu lot odrzutowcem i pożyczył klucze do willi na Teneryfie. Pod pozorem przypadkowego spotkania namówił ją na kilkudniowy wypad za granicę. Dalsza historia poniżej :D




Nie jestem zwolennikiem tych seriali ale muszę przyznać, że scenarzyści dali dobry popis w tym odcinku ;)

Kupa_w_majtkach

2012-10-21, 19:54
Nie rozumiem, on sie zemscil na kumplu, czy na niej...o co tu chodzi? -.,-

ru_ziolo

2012-10-21, 19:57
Albo ludzie którzy w tym grają dostają niebotycznie wielkie pieniądze albo to skończeni debile, że w ogóle na casting do tego gówna idą.

Resterwers

2012-10-21, 20:00
ru_ziolo napisał/a:

Albo ludzie którzy w tym grają dostają niebotycznie wielkie pieniądze albo to skończeni debile, że w ogóle na casting do tego gówna idą.

To są z reguły zawodowi aktorzy a nie ludzie z łapanki tyle że grają po miejskich teatrach albo statystów w filmach. Wiadomo, że zwykli ludzie też są ale nie w głównych rolach ;)

A w filmiku wystawiła ONA jego w dzień ślubu i on postanowił się na niej zemścić zabierając ją na tą wyspę.

łysa_pała

2012-10-21, 20:02
Wczoraj przypadkowo oglądałem ten "program". Pomysł na tą zemstę zajebisty, ale kto ma kumpla z odrzutowcem, willą na Teneryfie itp?! No i jeszcze musi chcieć to wszystko za darmoche udostępnić.

Zkirtaem

2012-10-21, 20:22
Smuci mnie fakt że takie rzeczy istnieją i lecą w telewizji. Pomijam nawet ogólną ch*jowość wykonania i głupotę idei na serial ale podobną fantazję (nie, bez ślubów i tych spraw) miałem w podstawówce.
Napisz opowiadanie o tym i tamtym: 'i wtedy przyszedł bogaty supermilioner i dał wszystko co trzeba', te sprawy :szczerbaty:

Aczkolwiek finał był w miarę godny, mimo wszystko.
(nie, nawet finał nie przekona mnie do słuszności istnienia tego gówna gdziekolwiek)

LoperPL

2012-10-21, 20:33
Kolo wygląda mi na gościa z reality show typu bar albo "amazonki" czy coś w tym stylu.

MIhau_

2012-10-21, 20:40
Haha, ten gosciu co w "Pamietnikach z wakacji" gral kuzyna bogatego goscia i w tym samym domu na "Teneryfie" bajerowal inna dupe. Ah te polsatowskie fantazje.

Grandez56

2012-10-21, 20:46
Uj że kijowy scenariusz, ważne, że babka Fajne cycki ma :-D

Colossus

2012-10-21, 20:49
O k***a jego mać, poziom aktorstwa nawet już nie jest śmieszny, jest żenujący do tego stopnia, że jak to oglądam to czuje jakby mózg mi się wyłączał :D

black88

2012-10-21, 20:50
"na wyjezdzie sie nie liczy"hehehe w sumie... to prawda;p

Everizon

2012-10-21, 20:54
Głupia k***a jak tak leci na kasę to powinna stać na ulicy i dupy dawać. Tyle się jej należy z życia a nie normalny facet.

Inferno777

2012-10-21, 20:59
k***a! Jak przerzucam kanały w TV i widzę tego typu ścierwo to mnie aż telepie. Jeszcze, żeby robili takie programy dla beki, eh... Ale co to robi na sadolu?!? No k***a, poważnie?!? Tutaj?!? Zasmuciłem się.

lg0r

2012-10-21, 21:02
gdzie przycisk "zabierz piwo" ?

przemo17xd

2012-10-21, 21:03
to nie sa aktorzy 2 moich znajomych wystapilo w takim czyms. znajoma w dlaczego ja i kolega w pamietnikach. jakas tam kase z tego maja a kolega byl na fajnych wakacjach ;p