18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak wygląda nieautoryzowane opróżnianie konta

Go...........ga • 2013-11-06, 19:11
Koleś opowiada jak hakerzy opie**alają mu konto z hajsu.

hgh

2013-11-06, 19:42
Crackerzy, nie hakerzy.
A w tym przypadku zwykli złodzieje i do żadnym crackerem/hakerem nie trzeba być.

Vloger a znaczenia słów nie zna.

PS: nie mogą mi opie**olić kredytówek, bo można paypassy na kredytówkach zablokować a żeby zrobić transakcję, trzeba potwierdzić np. SMSem. (no chyba, że zajebią też komórkę i jeszcze znają pin lub wiedzą co namazać na ekranie, żeby odblokować telefon - tu można dalej wywalać kolejne argumenty, ale nie o to chodzi).

Mogą najwyżej opie**olić debetówkę paypassami, najlepiej używając transakcji offline (słynny numer z biletomatami we Wrocku), ale każde konto jest, lub powinno być ubezpieczone, więc bank kase zwraca i nie ma problemu.

Poza tym mając np. platynową kredytówkę można zrobić sub-kartę do tej głównej, z limitem np. 100 zł, tylko do opłacania domen itp.

Sra żarem, bo nie patrzy gdzie macha kartą a potem spina dupę o stówkę.

Wszystko jest możliwe, a folijka gówno daje, gdy sprzedawca bierze kartę w łapę, bo terminal ma za krótki kabel czy coś.

Co za lamer.

sard

2013-11-06, 20:10
hgh napisał wiele co trzeba...
Ale jak mnie wk***ia jak debil nie potrafi po Polsku mówić i wali "którOM", "pobierajOM", "wskakujOM" itd.

Cóż... ja tam zawsze wolę mieć gotowiznę w kieszeni - bo na kradzież bezpośrednią to i tak nic nie poradzę, a jakbym nie miał kasy to cholera wie co taki dresik odpie**oli, czy nie sprzeda kosy itd.

cl...........er

2013-11-06, 20:41
k***a, przypisał kartę do pięciu kont w aplikacjach finansowych :facepalm:
I się jeszcze dziwi, że go ktoś z kasy opie**olił...

GuziX

2013-11-06, 23:55
biednego nie oj***li - ch*j mu w dupę

majfon

2013-11-07, 00:07
Cytat:

Crackerzy, nie hakerzy.


Czepiasz się.
Ale dla ścisłości: Cracker to osoba łamiąca programy, a nie tzw: "zły hacker".

professorG

2013-11-07, 00:08
po ch*j on to nagrywa w samochodzie?

sard

2013-11-07, 00:29
professorG napisał/a:

po ch*j on to nagrywa w samochodzie?


Dodaje to:
+20 do wyrywania lachonów
+5 do szacunu na dzielni
+3 do męskości
+2 do oczytania (bo skoro ma auto i prawko to pewnie czytał)
+40 pod przedszkolami do wyrywu na podwózkę

Cyrk

2013-11-07, 00:32
W samochodzie, bo swag i jolo :emo:

Polak88

2013-11-07, 00:35
Dlatego nie trzymam kasy na koncie,
1. Kasa czasami znika
2. Komornik może nam zaj***ć lub zamrozić kasę ;) mi zamrozili to usunąłem konto i mi przeslali na inne konto
3. Po ch*j im widzieć co mam niech się jebią złodzieje ;)

Bartosz546

2013-11-07, 00:41
A wypie**alac z tym gościem, zdania złożyć nie umie rzecz można ująć w jednym zdaniu, ale on musi oczywiście na youtubie zarobić. WYJEBAĆ!

KrzysztofFejk

2013-11-07, 00:51
hgh napisał/a:

Crackerzy, nie hakerzy.
A w tym przypadku zwykli złodzieje i do żadnym crackerem/hakerem nie trzeba być.



To akurat ciężko stwierdzić, bo nie wiadomo w jaki sposób dokładnie zostały pozyskane dane karty.

hgh napisał/a:


PS: nie mogą mi opie**olić kredytówek, bo można paypassy na kredytówkach zablokować a żeby zrobić transakcję, trzeba potwierdzić np. SMSem. (no chyba, że zajebią też komórkę i jeszcze znają pin lub wiedzą co namazać na ekranie, żeby odblokować telefon - tu można dalej wywalać kolejne argumenty, ale nie o to chodzi).



Płaciłeś kiedyś KREDYTÓWKĄ w necie? Bo nie każda karta, którą możesz włożyć do bankomatu to kredytówka ;) To jest tak samo jak z kwadratami i prostokątami. Kwadrat jest prostokątem a prostokąt kwadratem już nie zawsze ;)

Przy płatnościach kredytówką nie używa się pinu, nie loguje na stronie banku ani nie przeprowadza walidacji kodem z smsa.
Jak nie wierzysz to podaj mi numer karty i kod, który jest nadrukowany na odwrocie obok Twojego podpisu, pokaże Ci, że obejdzie się bez potwierdzenia z Twojej strony :mrgreen:

hgh napisał/a:


Poza tym mając np. platynową kredytówkę można zrobić sub-kartę do tej głównej, z limitem np. 100 zł, tylko do opłacania domen itp.



No gość akurat nie przypomina szczególnie typowego właściela platynowej karty.

hgh napisał/a:


Sra żarem, bo nie patrzy gdzie macha kartą a potem spina dupę o stówkę.

Wszystko jest możliwe, a folijka gówno daje, gdy sprzedawca bierze kartę w łapę, bo terminal ma za krótki kabel czy coś.

Co za lamer.



Dane jego karty mogły zostać pobrane z serwerów firm, którym je podał. Albo, mogły zostać przechwycone po jego stronie co jest ogólnie dosyć proste ze względu na to, że większość ludzi w internetach albo w ogóle nie używa antywirusów, albo korzysta z darmowych wynalazków typu avast, których skuteczność jest bardzo słaba. Dzięki temu pozyskanie np Twoich danych logowania do fejsa, sadola czy banku nie jest szczególnie skomplikowane tymbardziej jeśli jak niemalże 40% internautów na świecie w dalszym ciągu korzystasz z windowsa XP.

=CAMEL=

2013-11-07, 01:22
Ktoś poczuł się za pewnie w internecie...i go wyj***li. Brawo kozaku

ma...........99

2013-11-07, 03:26
@majfon
masz w tym rację ale też nie w ten desen lecisz.

Hakerem w dzisiejszych czasach może być 12 letni mały gnojek lecz crackerem wyższa szkoła jazdy.
cracker nie tylko przebija się poprzez oprogramowania czy też inne cuda lecz je tworzy by ci niżej (hakerzy) mogli się bawić. Ci wyżej robią też coś całkiem innego gdyż zbierają się w grupy by dla w spółnej korzyści coś zdziałać a nie jak tamte pindy zaistnieć i atakować się nawzajem albo mianować się mianem boga w internecie. Innymi słowy są na wyższym szczeblu ewulucjii w internetach :P

Możemy się również pochwalić obecnie najsilniejsze grupy ''hakerskie'' to Rosja, Korea, USA, wszystko co żółte i oczywiścię Polska :) najwięcej na pomorzu. A ten tu się spina o 100 złotych ; D ASTRA wykradła broń za 360 milionów $ i jakoś się nie spinali ; DD

Zapomniałbym dla spinaczy ... mam coś dla was ;p

Chcecie zostać hakerami? niszczyć strony internetowe np FB czy google? żaden problem tylko jedna zagadka was czeka ; D

Jaką była najsilniejsza broń w Red alert albo Command And Conquer? miała ona specyficzną nazwę :P

Jak sobie przypomnicie to wpiszcie w google i miłego ''hakowania'', tylko pamiętajcie IP łatwo namierzyć :)