18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak stracić 3 mln zł ?

kaktus83 • 2014-04-16, 09:29
Jak stracić 3 mln zł ?
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Spędzić 3 noce w cocomo club

contowsky

2014-04-16, 15:37
@up a kiedy ostatni raz dorobiłeś się 3 milionów?

go...........et

2014-04-16, 15:51
Ta cała instytucja pod tytułem Cocomo wk***ia mnie tak, że brak słów.
Idzie człowiek wrocławskim rynkiem, na piweczko, drineczka albo jakiegoś normalnego klubu to musi się opędzać jak k***a murzyn od much tse-tse bo co 5 metrów napastują go "różowe parasolki" zachwalając jak to nie jest wspaniale w Cocomo.

Ktoś na górze powinien zabrać się za to całe towarzystwo ale widocznie właściciel (łysy świniak w czarny Ferrari Calafiornia) na takie plecy, że nawet Tusk mu buty czyści.

tadzik21

2014-04-16, 15:53
nie kumam o co chodzi wiem co to za klub ale czemu 3 mln?

dostępny_nick

2014-04-16, 15:56
http://polska.newsweek.pl/afera-dotyczaca-klubow-cocomo-policja-zatrzymala-piec-osob-spolka-event-kluby-nocne-kluby-go-go-newsweek-pl,artykuly,284157,1.html
Śpieszcie się, bo może sie okazać, że niedługo nie będzie gdzie :P .
Dobrze, że się tym zajęli, szkoda jedynie, że ktoś się tym zainteresował dopiero jak sprawa dostała nagłośnienia medialnego, mimo, że wcześniej już 20 (!) osób się skarżyło...
No, ale łatwiej przyjąć, że poszedł i się schlał i mu teraz głupio, że wydał całą kasę z karty kredytowej żony.

go...........et

2014-04-16, 15:57
@tadzik21 - jeden z dyrektorów KGHMu ostatnio wpadł tam z kumplami i poleciał 970tys zł.

pylaochos

2014-04-16, 16:13
Dowcip na poziomie szamba, btw: nakręcanie popularności tej sieci przez użytkowników sadola jest... ch*jowe. Nie bądźcie debilami : <

Prokurator

2014-04-16, 16:20
@pylaochos jesteś głupi idąc tym tokiem, suchary z kościoła mają siłę nawracania tak?

Madroxx

2014-04-16, 16:28
@pylaochos to raczej ostrzega a nie zachęca.

Oglądałem ostatnio w TV o tym, najdroższy szampan kosztuje 15 000zł i jest to przelany do "ekskluzywnej" butelki szampan z biedronki.

rantanplan

2014-04-16, 16:31
@pylaochos dokładnie. Bo jak wiem że mogą mnie naciągnąć na pieniądze to będzie to pierwsze miejsce do którego pójdę. Jesteś niedołężny intelektualnie.

kam332

2014-04-16, 16:52
Ide niedawno w Białym koło tego klubu cocomo na rynku Kościuszki i mnie panienka zaczepia, że tańce pierdańce erotyczne, prywatne i co chcesz. Ja w kieszeni 700 zł miałem, bo akurat musiałem za mieszkanie zapłacić i rachunki, neta itd). Wciska mi wymiętoloną ofertę to biore i mówię, że dziękuję. A ta do mnie: nie dziękuję tylko idziemy !!. Podziękowałem jeszcze raz i poszedłem w swoją stronę. 200 m dalej po drugiej stronie rynku kościuszki druga kurewka stoi i samotnych chłopaków zaczepia. Ponoć zimno nie zimno to stoją w miniówach z cyckami wywalonymi. Nie daj boże tam wejść to gołego dopiero wypuszczą. 30 zł samo wejście, a byle piwo to 15 zł. Na starcie samym 50 zł już nie mamy.

patromierz

2014-04-16, 17:33
Ja osobiście byłem i polecam. pie**olą Ci co nie byli. 30zł to nic strasznego, wejście do klubu żeby potańczyć niewiele mniej kosztuje. Piwo chyba z 15zł kosztowało to też nie jest wielka różnica z tym co oferują puby i lokale w warszawie. Osobiście zostawiłem tam 400zł bo piękne sztuczne piersi Pauliny z Gdańska przekonały mnie abym został na taniec a potem wrócił po więcej, ale był to tylko i wyłącznie mój wybór bo koledzy wypili piwko, posiedzieliśmy z godzinkę i wiele nie stracili.

go...........et

2014-04-16, 17:49
patromierz napisał/a:

Ja osobiście byłem i polecam. pie**olą Ci co nie byli. 30zł to nic strasznego, wejście do klubu żeby potańczyć niewiele mniej kosztuje. Piwo chyba z 15zł kosztowało to też nie jest wielka różnica z tym co oferują puby i lokale w warszawie. Osobiście zostawiłem tam 400zł bo piękne sztuczne piersi Pauliny z Gdańska przekonały mnie abym został na taniec a potem wrócił po więcej, ale był to tylko i wyłącznie mój wybór bo koledzy wypili piwko, posiedzieliśmy z godzinkę i wiele nie stracili.



No k***a biznes zrobiłeś jak ja pie**olę...
Za 400zł to masz 2 godziny dymania u dobrej k***y jak już musisz płacić za seks. A w twoim wypadku to w najlepszym układnie pogapiłeś się na dupę i za cycka złapałeś.

oooouz

2014-04-16, 18:13
byłem w cocomo jakies 3miesiace temu, wybraliśmy się z kumplami, bo żaden nie był w strip klubie.
Ja byłem mąrdzejszy i poza chlaniem piwa na nic nie dałem się namowić, kumpel był na tancy prywatnych, 3 minuty za 120zł.
Jeszcze paragon dostał.

qwerq221

2014-04-16, 23:02
DeepInLove napisał/a:

suche i tylko dla kumatych a tu ich brakuje


Widać ktoś pilnie tvPOn ogląda. pie**olone głąby usłyszą o byle gównie i robią wielkie wydarzenie bo jakiś bogaty ch*j poszedł do burdelu i rozj***ł wszystkie pieniądze firmy. Jak mnie wk***ia robienie takich sensacji. Co za k***a tępaki robią taki szum. pie**olcie dalej głupoty a opodatkują wam burdele tak, że żadnego w naszym kraju nie znajdziecie a cycki będziecie oglądać dalej tylko na sadolu. Głąby przestańcie mnie wk***iać ok.

exfon

2014-04-17, 07:43
k***a jak nagle wszyscy z tym jakiś problem mają. Może niech wegetarianie narzekają że u rzeźnika jest mięso?
Jak nie chcecie tak iść TO k***A TAM NIE IDZIECIE! Proste. A jak koleś idzie, przepie**ala całe oszczędności, to jest poj***nym idiotą.
Do klubu idziecie też z 1000zł w portfelu i myślą, że wydacie 150 a reszta zostaje? Chcecie wydać 150 to bierzecie 150 nie ma ch*ja żebyście więcej wydali. A jak koleś bierze 5 kafli do klubu, spija się jak świnia, daje się namawiać na drogie wina, to jest to tylko i wyłącznie JEGO wina! NIE KLUBU!