18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak rozpiąc rzepa tak aby nikt tego nie usłyszał.

TheColt • 2014-11-16, 18:33
Sposób amerykańskich marines na ciche rozpinanie rzepa na polu walki.


Lolo18

2014-11-16, 18:35
No i jaki to ma sens? Żeby nie usłyszał przeciwnik jak rozpinam rzepę mam drzeć mordę pewnie mnie nie usłyszy nie?

NiedźwiedzioGłowy

2014-11-16, 18:38
@up

O k***a, mamy tu konesera dobrych żartów.

Btw. myślałem, że ciachnie pasek nożem. Piwko za zaskoczenie.

~zsakuł

2014-11-16, 18:43
Lolo18 napisał/a:

No i jaki to ma sens? Żeby nie usłyszał przeciwnik jak rozpinam rzepę mam drzeć mordę pewnie mnie nie usłyszy nie?



Jejku, jakie Twoje myślenie jest ograniczone. To oczywiste że wróg nasłuch*je szmerów, ruchów itp. Odpinanie rzepa to właśnie coś takiego. to dzwięk, któy od razu przykuje uwagę. Natomiast krótki krzyk jest tak niespodziewany i irracjonalny, że wróg nawet nie pomyśli, że w tym czasie odpinasz rzep. A najważniejsze nie jest czy wróg Cię usłyszy. Tylko czy usłyszy rozpinany rzep. A jeśli krzykniesz to za ch*ja nie wykryje rozpinania rzepka. Pozdro, służyłem kilka lat w służbach specjalnych i dorabiałem u Krzysztofa R. aka Włosy stoją na baczność, więc wiem o czym mówie koleżko.

Moby_Dick

2014-11-16, 18:53
A na niszczycielach i lotniskowcach USS ucza obsluge tak pierdziec zeby pierd wytworzyl tak duza i silna fale, ze ta jest w stanie zawrocic wystrzelone torpedy wroga.

kalium

2014-11-16, 18:55
Dobre. Pytanie jaki idiota to wprowadził do sił zbrojnych. No i my oczywiście też skopiowaliśmy.
Piwo.

Michael_Myers

2014-11-16, 18:56
Lolo18 :facepalm:
Film i ten sposób na rzep rozj***ł mnie

Łynkcynkpynkcynk

2014-11-16, 19:18
Tak się bezprzypałowo otwiera piwo w puszce. Tylko zamiast drzec mordę wykonuje się kaszlnięcie.

Aruś

2014-11-16, 19:32
Dobry sposób na otwarcie paczki czipsów w kinie :)

baaldigart

2014-11-16, 19:39
Czyli to w jakiś sposób miało być śmieszne?

ajeinot

2014-11-16, 19:41
zsakuł napisał/a:



Jejku, jakie Twoje myślenie jest ograniczone. To oczywiste że wróg nasłuch*je szmerów, ruchów itp. Odpinanie rzepa to właśnie coś takiego. to dzwięk, któy od razu przykuje uwagę. Natomiast krótki krzyk jest tak niespodziewany i irracjonalny, że wróg nawet nie pomyśli, że w tym czasie odpinasz rzep. A najważniejsze nie jest czy wróg Cię usłyszy. Tylko czy usłyszy rozpinany rzep. A jeśli krzykniesz to za ch*ja nie wykryje rozpinania rzepka. Pozdro, służyłem kilka lat w służbach specjalnych i dorabiałem u Krzysztofa R. aka Włosy stoją na baczność, więc wiem o czym mówie koleżko.



i skończyłeś na sadisticu z jakimś gibusowym avatarem:D

rjinswand

2014-11-16, 19:43
@Aruś
Na pewno lepszy niż j***ni ninja co się kitrają i otwierają paczkę powolutku przez 5 minut myśląc, że nikt ich nie słyszy...

~żułw

2014-11-16, 20:06
ja jak otwierałem rzepe na wojnie to był hardkor, miałem w sakiewce na rzepe kondona i musiałem po cichu wyjąć, szczeliłem z bazuki w powietrze i nikt sie nie skapnął ale tego typa też dobry sposób

Seffir

2014-11-16, 20:19
zsakuł napisał/a:

Pozdro, służyłem kilka lat w służbach specjalnych i dorabiałem u Krzysztofa R. aka Włosy stoją na baczność, więc wiem o czym mówie koleżko.


A wiek Twój 22 lata sądząc po profilu....
Od podstawówki w Specjalach a u Krzysia R. to chyba po podwórku latałeś ;)

kalium

2014-11-16, 20:20
rzepe, kondona, szczeliłem - jezdeź moczny jakt sqrfysyn.

@baaldigart - tak, to jest śmieszne. Tylko najpierw trzeba wiedzieć o co chodzi. Zamek powoli rozepniesz bez żadnego hałasu, guziki tym bardziej. Ale już rzepa za ch*ja, tak samo jak napy. A to przecież umundurowanie bojowe żołnierzy.