18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak po męsku zjeść hot doga

phrontch • 2018-09-23, 13:56
Tak jedzą hot dogi samce alfa


TB303

2018-09-23, 14:25
phrontch napisał/a:

Tak jedzą hot dogi samce alfa


Samiec alfa to taki, który nie potrafi robić nawet podstawowych czynności samemu? Spoko...

Sa...........hi

2018-09-23, 14:27
Koniec końców kolega zapakował mu parówę do mordy, więc nie wiem czy aby na pewno "męskie jedzenie". :amused:

tongpo

2018-09-23, 17:14
wez sp***alaj , zrobilem sie odrazu glodny a pogoda nie pozwala na wyjscie z kwadrau, masz piwo i nie wk***iej ludzi , yo!!!!!!

hellbwoi

2018-09-23, 17:34
znowu jakieś pedalskie wstawki, gdzie jeden facet pakuje drugiemu do buzi...

ratuję temat, ale tylko trochę


edek.bajzel

2018-09-23, 18:28
hellbwoi
możesz sobie ratować temat, ale przyszłość będzie wyglądać tak że faceci będą mieć dość poj***nych bab, więc będą r*chać gumowe lalki, bo partnerki nie będą wiedziały co to kuchnia, za to każdego ranka przed pracą zaliczą fachowca od wizerunku
na szczęście mnie to nie dotyczy

Lem

Cryo

2018-09-23, 18:36
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą hot dogów

aaaaaaaaaaaaaa

2018-09-23, 19:32
hellbwoi napisał/a:




k***a... oglądam i myślę, dobra, same pedały ale dobrze ogień gaszą...
Potem jednak nie, pewnie zerżną ją wszyscy bez gumy, że aż się przeleje...
Jednak nie, same pedały.
A laska marzenie, idealna przez swój brak idealności... :mrgreen:

JedkerTC

2018-09-23, 22:45
Prawdziwy samiec alfa je tak jak mu się podoba.

AN...........or

2018-09-23, 23:59
PanRewolwerowiec napisał/a:

Koniec końców kolega zapakował mu parówę do mordy, więc nie wiem czy aby na pewno "męskie jedzenie". :amused:



No właśnie władowanie penisa w męskie usta jest bardzo męskie i samcze, więc co ty gadasz :-/

weryfikator4

2018-09-24, 08:13
A robić to ni ma komu k***a....

Wiewór

2018-09-24, 08:52
edek.bajzel napisał/a:

hellbwoi
możesz sobie ratować temat, ale przyszłość będzie wyglądać tak że faceci będą mieć dość poj***nych bab, więc będą r*chać gumowe lalki, bo partnerki nie będą wiedziały co to kuchnia, za to każdego ranka przed pracą zaliczą fachowca od wizerunku
na szczęście mnie to nie dotyczy

Lem


Nie wiem skąd ten stereotyp, że baba ma siedzieć w kuchni?
Byłeś kiedyś w dobrej knajpie? I kto był szefem kuchni? k***a baba? Za ch*j.
Dlaczego we wszystkich armiach, na okrętach, na jakiś delegaturach zapiździach na końcu świata kuchtą ZAWSZE zostaje chłop?

Bo jak wpie**alanie ma być dobre to musi gotować chłop!
U mnie w domu dobre żarcie zawsze gotuje samiec.
Jak chcemy wpie**olić dobrego steka ociekającego krwią, hamburgera, królika, kaczkę, jagnięcinę, gęś czy cokolwiek innego to żeby było wyj***ne to ja podwijam rękawy i biorę się za gotowanie. I jak mi baba wejdzie do kuchni to rzucam w nią szmatami bo baba w kuchni przynosi pecha i jest gorsza jak cygańska klątwa za rozjechanie cygana. Wstęp ma tylko do pełnienia funkcji podkuchennej, żeby obrać ziemniaki i zmyć gary.
Kobiety nie nadają się na szefów kuchni bo mają wahania hormonalne i przez to różnie odczuwają smak i po prostu mogą sp***olić dobrą sztukę mięsa.
Dla mnie jak chłop leży przed TV a baba gotuje to mam bekę. To oznacza, że facet jest pie**olonym przegrywem i nieudacznikiem!
Nie ma nic bardziej męskiego niż gotowanie! I tak było od początku istnienia ludzi. To samiec ma zapewnić rodzinie pożywienie a nie kobieta.

Przy szacunku do kobiet to niestety nadają się tylko go kuchcenia w szpitalach, barach mlecznych, na szkolnych stołówkach i w kryminale. Czyli wszędzie tam gdzie człowiek ma zapchać kichę byle czym i nikt nie zwraca uwagi na smak.

htp

2018-09-24, 10:10
Abraxus napisał/a:


Nie wiem skąd ten stereotyp, że baba ma siedzieć w kuchni?
Byłeś kiedyś w dobrej knajpie? I kto był szefem kuchni? k***a baba? Za ch*j.
Dlaczego we wszystkich armiach, na okrętach, na jakiś delegaturach zapiździach na końcu świata kuchtą ZAWSZE zostaje chłop?

Bo jak wpie**alanie ma być dobre to musi gotować chłop!
U mnie w domu dobre żarcie zawsze gotuje samiec.
Jak chcemy wpie**olić dobrego steka ociekającego krwią, hamburgera, królika, kaczkę, jagnięcinę, gęś czy cokolwiek innego to żeby było wyj***ne to ja podwijam rękawy i biorę się za gotowanie. I jak mi baba wejdzie do kuchni to rzucam w nią szmatami bo baba w kuchni przynosi pecha i jest gorsza jak cygańska klątwa za rozjechanie cygana. Wstęp ma tylko do pełnienia funkcji podkuchennej, żeby obrać ziemniaki i zmyć gary.
Kobiety nie nadają się na szefów kuchni bo mają wahania hormonalne i przez to różnie odczuwają smak i po prostu mogą sp***olić dobrą sztukę mięsa.
Dla mnie jak chłop leży przed TV a baba gotuje to mam bekę. To oznacza, że facet jest pie**olonym przegrywem i nieudacznikiem!
Nie ma nic bardziej męskiego niż gotowanie! I tak było od początku istnienia ludzi. To samiec ma zapewnić rodzinie pożywienie a nie kobieta.

Przy szacunku do kobiet to niestety nadają się tylko go kuchcenia w szpitalach, barach mlecznych, na szkolnych stołówkach i w kryminale. Czyli wszędzie tam gdzie człowiek ma zapchać kichę byle czym i nikt nie zwraca uwagi na smak.


W zasadzie fryzjerzy też. I sporo projektantów mody.