18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jak niemcy zbudowali tunele pod metro w Ełku

cerastes • 2013-05-17, 03:32
"Nie jest źle. Ełk ma przecież, tylko jedną linie metra mniej niż Warszawa." JM'edit

ps. tunele pochodzą z okresu Drugiej Wojny Światowej !!


XtravaganZa

2013-05-17, 04:05
Heh, opis z JM, tyle że o Łodzi było. :P

Ełk dziękuje Adolfowi!
:trollencjusz:

muydeemer

2013-05-17, 04:53
material przygotowany na prima aprilis

genghiskhan

2013-05-17, 08:56
We Wrocku też były różne tunele, pod odrą, dworcem głównym itp, ale oczywiście podczas remontu dworca pkp pozalewali wejścia i wszystko poszło wpizzduuu :-/
j***ne komuchy i jełopy z po wolą zalać betonem niż wyremontowac i udostępnić tutystom
a dla Ełku brawa za taką postawę!

tico92

2013-05-17, 09:50
jak już ktoś napisał był to materiał na prima aprilis parę lat temu ;d

straatveger

2013-05-17, 11:15
Rączki rączki w białym żaglu pnie i nanowie

WP...........PR

2013-05-17, 11:19
E, tam pie**olicie. Przynajmniej starają się zrobić coś dobrego.

MichasQ

2013-05-17, 11:37
W Słubicach (obok Frankfurtu nad Odrą) zawszę była "plota", że gdzieś jest przejście pod Odrą. Kiedyś "niby" nawet jakiś kolega tym tunelem szedł (czołgał się?), ale w pewnym momencie już było zbyt dużo wody i zawrócił. Ile w tym prawdy nie wiem.

ddss

2013-05-17, 11:40
Zobaczycie jak pie**alną bomby atomowe to będzie tak jak w metro 2033
nazi zejdą do podziemi i będą knuli swoje ataki razem z ruskimi.

Ti...........ch

2013-05-17, 11:41
Są lepsi od stolycy. Tam od 30 lat wydłubali 1,5 lini metra, a Ełk jeszcze nie zaczął a juz jedną linie ma :krejzi:

Racis

2013-05-17, 11:44
Ełk? Ale na ch*j metro dla miasteczka, które ledwo ma prawa miejskie?

bania88

2013-05-17, 11:58
To bylo dobre pare lat temu na 1 kwietnia, ale tunele naprawde istnieja.

@UP pie**ol sie :P

Reginald911

2013-05-17, 12:22
niech nie poprawiaja po niemcach roboty bo niebawem sie zawali..

Skądinąd

2013-05-17, 12:28
Z prezydentem Ełku miałam zajęcia na podyplomówce. Jestem za tym, żeby tego człowieka sklonować dowolną ilość razy i obsadzić na wszystkich ważnych stanowiskach w Polsce. Facet wygrał drugą kadencję z ponad 80-procentowym poparciem, a w urzędzie zrobił taki porządek, że nikt tam już nie popija kawki, olewając obowiązki. Andrukiewicz to przykład na to, że czasami się zdarza, że do władzy dojdzie człowiek mądry, wykształcony, z wizją i mający w dupie koneksje partyjne. Kiedyś Ełk był absolutną dupą świata, a teraz ludzie przeprowadzają się tam z całego regionu, bo mieszkania są tanie, a pracy nie trzeba aż tak długo szukać.

dupeczki

2013-05-17, 12:43
Skądinąd napisał/a:

Z prezydentem Ełku miałam zajęcia na podyplomówce. Jestem za tym, żeby tego człowieka sklonować dowolną ilość razy i obsadzić na wszystkich ważnych stanowiskach w Polsce. Facet wygrał drugą kadencję z ponad 80-procentowym poparciem, a w urzędzie zrobił taki porządek, że nikt tam już nie popija kawki, olewając obowiązki. Andrukiewicz to przykład na to, że czasami się zdarza, że do władzy dojdzie człowiek mądry, wykształcony, z wizją i mający w dupie koneksje partyjne. Kiedyś Ełk był absolutną dupą świata, a teraz ludzie przeprowadzają się tam z całego regionu, bo mieszkania są tanie, a pracy nie trzeba aż tak długo szukać.


rządzić dobrze rządzi ale przez unie narobił zajebistych długów...


P.S. I taka ciekawostka te zejście przy którym ten pan profesjonalista się wypowiada prowadziło do dawnych szaletó miejskich;)