18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak (nie) używać broni.

likidis • 2013-09-02, 23:27
Podstawy użycia broni jak najbardziej opanowane!


CahirAepMawr

2013-09-03, 00:04
0:24 allah nie będzie zadowolony.

przemoc239

2013-09-03, 00:47
Idioci, idioci wszędzie. Piwo ;)

Sharsh

2013-09-03, 00:48
Nie no, grubas w kamizelce tylko pokazywał że takowa ochroni cie nawet od strzału (z czegoś tam, co to za pistolet był to nie wiem) z takiej odległości, koleś celujący naładowanym gnatem do kamerki? spoko, przecież nie musiał jej trzymać przed ryjem, ale dzieciak patrzący do lufy markera to porażka ludzkości, aż szkoda że to nie była broń na ostrą amunicje...

rachunekprosze

2013-09-03, 00:54
Dlaczego jestem pewien iż te wszystkie nagrania (oprócz ciapatych, chociaż w usa są również i oni (- z bardzo małego o)) pochodzą z juesej? Bo to skupisko największych idiotów...

Ko...........ta

2013-09-03, 00:56
0:28 - co on k***a zrobił z tym gnatem że się postrzelił :o ? Ale koleżka strzelający sobie w głowę z markera też był dobry :)

St...........el

2013-09-03, 01:21
DG14, ale pie**olisz... nie ma to jak stereotypowe podejście, żeby zwalić sobie konia, jacy to my polacy niezwykli... ciekawe, że to oni są (lub byli) potęgą światową (a przynajmniej się z nią świat liczy), a my jesteśmy w szarej dupie.

La...........vo

2013-09-03, 02:10
0:25 to akurat jakaś strzelba z zajebistym odrzutem. Tam praktycznie każdy z nią odlatywał po wystrzale :D

rachunekprosze

2013-09-03, 02:12
stetryczały_sk***iel - tak pie**ole, za to Ty nie :D
sądzę że gdyby nie te j***ne 2 wojny to teraz te jankesy prosiły by nas aby znieść wizy a nie my ich...
Tylko że Polak zawsze we krwi miał wojowanie, oczywiście nie my zaczynaliśmy, lecz zawsze musieliśmy skończyć...I chwała nam za to k***a!
a Ty? możesz sp***alać sobie do tych afro-amerykanów hihi :D

dnr

2013-09-03, 02:51
Wk***ia mnie to modne gadanie pedałków, że w USA same grubasy, debile i samo zło. Kto ma najlepsze uczelnie świata? Kto ma najwięcej noblistów? Po pierwsze, kraj jest w ch*j duży, wiec oczywiście liczba idiotów też jest spora- ale tak samo liczba geniuszy, ale to już nie takie fajne o tym wspominać. Po drugie, ci ludzie mają wolność i kasę aby uskuteczniać swoje głupoty, w przeciwieństwie do kontrolowanych europejczyków, czy biednego wschodu Europy.
Jak ktoś sobie chce kupić strzelbę i z niej nak***iać z jednej ręki, a potem to wstawić do internetu, to nic nie stoi na przeszkodzie - i to jest właśnie piękne :amused:

kondziovsky

2013-09-03, 09:21
00:20 k***a aż sam sie uchyliłem od monitora, przecież jak by strzelił to by mnie zabił!

Fisz_

2013-09-03, 10:37
Was też przy patrzeniu w lufę Colta ciarki przeszły, i odruchowo cofnęliście łeb od monitora..? :|

[Tak, wiem, że pewnie nie.. ale to chyba zdrowy nawyk :D ]

konował

2013-09-03, 10:41
Rozpie**olił mnie ten tym od 16 sekundzie. Jakim k***a to trzeba być debilem żeby oglądać lufę mając w komorze pocisk ???