18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak nie usypiać

Ja...........ro • 2015-01-25, 17:11
Skutek zbyt długiego przymknięcia powiek podczas jazdy przy ok 100kmh.

Nie było, bo materiał niemal własny - miałem jechać tym autem.
Niestety mało widać, szkoda że urwało nagrywanie w momencie uderzenia.
Jak wyciągnę z karty, to wstawie foty skasowanego auta.

blizniak

2015-01-25, 17:39
a może kiermaniarz nie był pewien czy jest na kontynencie, czy na wyspach i dlatego slalomem popie**ala

Ja...........ro

2015-01-25, 18:11
blizniak napisał/a:

a może kiermaniarz nie był pewien czy jest na kontynencie, czy na wyspach i dlatego slalomem popie**ala


A może dlatego, że usnął?
Chociaz przyznam racje, miejsce akcji to UK

ke...........71

2015-01-25, 20:39
ch*jowe swiatła w tym aucie

HalfGod

2015-01-26, 05:07
Każdy kierowca wie gdzie są światła drogowe(oprócz kobiet).

Sinus

2015-01-26, 05:17
Ale to musi być ch*jowe uczucie ocknąć się w momencie, kiedy już nie możesz uratować sytuacji.

uho82

2015-01-26, 06:33
ludzie są co najmniej nieodpowiedzialni, zamiast zatrzymać się bo czuje zmęczenie to na siłę jedzie bo nie ma czasu na postój, niestety zmęczenia i znudzenia trasą nie da się pokonać niczym innym jak tylko postojem i drzemką

Skurwodaktyl

2015-01-26, 07:01
jak k***a można długich nie używać? nawet jakby coś leżało stało czy obciągało na ulicy to i tak i tak by jebnął bo ch*ja było widać, z przeciwka nikogo to można na długich cisnąć.... poj***ło

MariolaBezPindola

2015-01-26, 07:17
może polaczek oszczędza na żarówkach. Sądząc po światłąch mijania, pewnie to jakiś złom.

Z drugiej strony pensja ze zmywaka na niewiele starcza.

heniu_sikor

2015-01-26, 07:34
To jest k***a straszne. Tak jak moge ogladac harda i inne glupoty, to to jest az nazbyt bliskie. Pewnie nie jednemu opadala powieka podczas jakies sytuacji. Auta to ku*asy i czasami tylko chwila decyduje o tym czy jestes w rowie czy nie. Wiadomo ze nie ma co jezdzic przemeczonemu, ale kazdy wie jak wyglada sytuacja.

Co do akcji z filmiku, to tak jak uzytkownicy wyzej. Jak do k***y nedzny mozna jezdzic bez drogowych w takiej sytuacji? I wypadalo opisac czy to droga dwukierunkowa, i ze UK, a nie nasze rewiry bo ch*j wie do czego sie sugerowac.

Mimo to ch*jowa akcja, nie wazne kim jestes, to nie zycze takiego wypadku. Jak ktos mowil, ch*j nie uczucie budzisz sie i lecisz na krakse ktora moze polamac Ci zycie lub cos wiecej.. ;)

TheBigRedDog1

2015-01-26, 08:11
Trzeba 15 minut poświecić, zjechać na pobocze zakurzyć fajke zrobić sobie spacer po parkingu i to pomaga, stosować jeżeli dla kogoś życie jest ważniejsze

Krak

2015-01-26, 08:26
Współczucia ani piwa z mojej strony nie dostaniesz.
I od razu powiem, że NIE. Mi nigdy powieka nie opadła, bo zanim chciała to zrobić to już odpoczywałem.

Usztafik

2015-01-26, 09:26
k***a jak można zasnąć za kółkiem? Jak opadała Ci powieka, to się zatrzymujesz. Niby takie to proste, a barany będą jechać dalej.

Xx...........oJ

2015-01-26, 09:56
Ok, to czekamy na zdjęcia :)

JankoSado

2015-01-26, 11:32
Mi jak śpiący się robię za kółkiem to trzaskam się z plaskacza po pysku