18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Jak napaść na państwo"

uyvu • 2012-07-20, 12:24
Natknąłem się na zaskakująco interesujący wykład, bodajże oficera KGB o wywiadzie, służbach, wpływaniu na państwo i społeczeństwo i tym podobnych.
Dla osób interesujących się tymi klimatami, i sytuacją w Polsce w ogóle, będzie to prawdziwa gratka, zapewniam, ale warto, aby każdy z Was to obejrzał i dowiedział się jak działają różne aparaty państwowe i obce służby z pierwszej ręki, bo nie będzie tu mowy o "teoriach spiskowych", czy innych świrach co to wypisują głupstwa w internecie.

Do moderatora wysuwam prośbę, by przed wrzuceniem materiału do "Suchary", albo "Teorie spiskowe", obejrzał choć dwie części ;) Ostatnio jest tutaj dużo tego typu materiałów, a uważam, że ten nie odstępuje, a wręcz bije niektóre z nich na głowę i powinien trafić do większej liczby odbiorców, ot tak.











resztÄ™ dam w komentarzu;

malvo

2012-07-20, 12:27
Po co tym spamujesz , jeśli nikt nie chcę oglądać pieprzonego ruska ???

Pan Mularz

2012-07-20, 12:43
malvo napisał/a:

Po co tym spamujesz , jeśli nikt nie chcę oglądać pieprzonego ruska ???



Skąd wiesz, że nikt?
Ankietę przeprowadzałeś?

uyvu

2012-07-20, 12:54
malvo, bo temat został usunięty, ma 7 części a max. można dać 5 w temacie, więc wrzucam jeszcze raz; idź oglądać co innego, ktoś każe Ci tu wchodzić?

Tu dwie pozostałe części:





Ra...........or

2012-07-20, 13:41
Strasznie ch*jowe tłumaczenie. Polecam nie zwracać uwagi na napisy jeśli ktoś ma taką możliwość.

Mr.Drwalu

2012-07-20, 14:08

Jako, że temat ciekawy, dorzucę jeszcze 3 obrazki ukazujące plan tzw: niszczenia kraju od wewnątrz:

Proces sabotażu:

Sabotaż, interakcja na naród będący celem ataku:

Model przejścia ze społeczeństwa otwartego do zamkniętego, schemat:

LetsDrum

2012-07-20, 17:39
Obejrzałem, super przydatne!! Teraz idę napaść na jakieś państwo.

uyvu

2012-07-20, 17:47
@up HAHAHAHA :amused: lol, beka xd :mrgreen:

anonymousm

2012-07-20, 17:52
Ruska dywersja to wszystko, co rozpie**ala społeczeństwo obywatelskie w Rzeczpospolitej i sieje niepokój.
Ruska dywersja to krzyki, że Smoleńsk to zamach albo tajemnicza historia.
Ruska dywersja to twierdzenie, że bohaterowie walki o wolność Polski to zdrajcy i zaprzańcy, a strażnikiem pamięci jest Jaraczek Kaczyński, który w tym czasie, kiedy Michnik siedział w więzieniu, pisał doktorat, szpikując go cytatami z Lenina.
Ruska dywersja to klasanie prezydentowi Iranu, kiedy opowiada, że Amerykanie zaatakowali samych siebie 11 września.
Ruska dywersja to pozwolić ONR-owcom organizować marsze z okazji Święta Niepodległości.
Dobra robota, chłopaki!

white_rabit

2012-07-20, 17:57
@Raynor
jeśli jest ch*jowe to czemu sam nie zaczniesz tłumaczyć? to jest tłumaczenie ze słuchu, koles ma ruski akcent więc komus kto to się tym zajął było trudniej niż jakby mówił amerykanin albo anglik...

ciekawy temat, jakby się tak zastanowić to rzeczywiście można dostrzec, że cos w tym jest... chociażby rewolucja w Libii i Syrii, albo nawet w USA (banda debil zaraz zacznie pluć że nic się u nich nie dzieje... wystarczy zobaczyć kim jest obecny prezydent tego kraju i wszystko się wyjaśnia (nie, nie tylko to że jest czarny, jest komunistą))

chociaż z drugiej strony przydałaby się jakaś rewolta która otworzyłaby ludziom oczy...

JÃ...........a.

2012-07-20, 18:04
@anonymousm

A ty przeprowadzasz dywersje głupoty.

slonzok

2012-07-20, 18:55
Wiecej tego! Szczerze, moze jestem dziwny ale mam juz dosc z lekka tych wszystkich samochodowych pie**olniec z rosji. Lepiej ogladac cos ciekawego na sadisticu niz wypadki, ktore mozna znalezc na stronach 'gimbazy'.

Autorowi za prace nad wpisem, polecam ksiazke 'Historia CIA, Dziedzictwo Popiolow'.

JÃ...........ki

2012-07-20, 19:12
w Polsce nawet dywersji nie trzeba robić, tzn robią ją komuchy, nigdy nie odsunięte od władzy, Rosja tylko pomaga. i tak jesteśmy truci solą drogową, płacimy najwyższe ceny za energię, paliwo, gaz, stopień refundacji leków jest niższy niż w meksyku. zbrodniarze komunistyczni dostają wyższe emerytury niż kombatanci i działacze solidarności. premier prosi o pomoc władcę wrogiego mocarstwa w wewnętrznej walce politycznej, a gdy ten mu pomaga, jego kariera zależy tylko od tego czy prawda wyjdzie na jaw, dlatego wprowadza się cenzurę w mediach. dodajmy to tego gnębienie rodzin wielodzietnych, promocję pedalstwa i utrzymywanie ludzi w nędzy.
jeszcze jedna rzecz, pytanie- sun tze pisał, że aby zniszczyć kraj trzeba współdziałać z jego najbardziej plugawymi obywatelami-dlaczego Putin zapraszał na obchody katyńskie Tuska, a przeszkadzał zawsze kaczyńskim?...brawo lemingi



btw. wczoraj wieczorem ktoś wrzucił temat o wyborczej, raczej nieprzychylny, po północy miał już 15 piwek, dziś rano wyparował, widocznie cenzorzy zdążyli już wstać

prisoneq

2012-07-20, 19:14
toż to generał!

pjm77

2012-07-20, 19:34
Świetne materiały. Piwsko.