18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak namówić niezłe dzierlatki..

ciamciara • 2013-09-23, 18:34
Ciekawe co było później :amused: :banany:

To mój pierwszy post, walcie śmiało

Zarammoth

2013-09-24, 11:45
@Arab94:
A ja właśnie słyszę inaczej: Koleś ma pełno partnerek: "Oho, ale ogier!" lub "No co, lubi seks" Kobieta: "Zdzira, dz**ka, szmata".

Ar...........94

2013-09-24, 12:48
Zarammoth, No chyba wśród gimbusów i pseudomacho z dyskoteki panuje takie przekonanie
Spokojnie, wszystko się wyrównuje
W gimnazjach nie są już tylko organizowane zawody który facet więcej dziewczyn przeleci ale także zabawy odwrotne czyli ilu facetom da dupy dziewczyna
Do czego ten świat zmierza że nawet seks z obcą osobą jest uważany za normalny
Jak Cię spyta dziewczyna ile kobiet miałeś przed nią i odpowiesz że z 10 a ona 1 faceta to kto tu jest większą k***ą? (nie mówimy tutaj o tym że było się w związku z tyloma tylko o przygodnym seksie)
Po prostu każda kobieta się wybiela i nawet jeśli nic nie zrobiłeś i masz rację w jakiejś kłótni to i tak kobieta powie jest Twoja wina a nie jej
Mam nadzieję że napisałem moje wywody zrozumiale XD

xts

2013-09-25, 08:07
Arab94 napisał/a:

jeśli nic nie zrobiłeś i masz rację w jakiejś kłótni to i tak kobieta powie jest Twoja wina a nie jej

jeśli nic nie zrobiłeś i masz rację w jakiejś kłótni to i tak kobieta powie jest Twoja wina a nie jej

jeśli nic nie zrobiłeś i masz rację w jakiejś kłótni to i tak kobieta powie jest Twoja wina a nie jej



so k***a true! i jeszcze trzeba bedzie wypie**olić kasę przewidzianą na browar na jakiegoś kwiatka

kaefix

2013-09-25, 08:29
z moim ryjem to i nawet pasztety nie chcialy sie calowac :/

Tiquer

2013-09-25, 08:32
@xts @Arab94

to przestańcie szukać dziewczyn w gimnazjum, ja pie**olę :facepalm:

Wk***ia mnie już ten stereotyp, najgorsze jest to, że pie**olnięci faceci go rozpowszechniają, a jeszcze bardziej pie**olnięte dziewczyny (bo na pewno nie mowa o kobietach) utożsamiają się z tym...

dziwne k***a, jestem w związku prawie 2 lata i nie jest tak, że moja kobieta siedzi w kuchni, ale nie jest też tak, że się o wszystko obraża i każe się za wszystko przepraszać, więc skończcie już pie**olić.

Arinek

2013-09-25, 09:05
k***a gorączkujecie się jak niewiem co ! Co w tym złego ? Facet wygląda dobrze i chciał zrobić coś żeby zabłysnąć w internecie a nie zaliczyć podejrzewam że to nie jest pryszczaty prawiczek który by dymał pierwszą lepszą ! Pewnie zazdrościcie i wracacie do swoich panienek z czerwonej tuby ;_; Gdy to oglądałem to na mojej twarzy pojawił się uśmiech ! A niech ma chłopak :PPP

areczq123

2013-09-25, 09:19
Zajebiście się wali przy tym filmie ! Dzięki ziom ! :D
Walenie z rana jak śmietana ! :D

qwachu

2013-09-25, 09:28
ciamciara napisał/a:

Ciekawe co było później :amused: :banany:

Wrócił do domu i sfapał pamięciówkę.

TRQPL

2013-09-25, 09:38
Ja tam wole Chloroform

Adiqus

2013-09-25, 09:43
k***a upadek obyczajów :homer:
Gdzie te czasy że kobieta była damą a na buziaka trzeba było sobie zasłużyć?
Jestem zbyt prawicowy na to co sie teraz wyrabia...
Tym laskom z filmiku koleś (zresztą też niezbyt trudny) powinien zapłacić jakieś drobne sumy,
może wtedy poczułyby się tak jak powinny.

wezpigulke

2013-09-25, 10:10
Mam 26 lat i nigdy się nie całowałem nawet. Moje życie nie ma sensu.

Tiquer

2013-09-25, 10:13
wezpigulke napisał/a:

Mam 26 lat i nigdy się nie całowałem nawet. Moje życie nie ma sensu.



To Twój pierwszy post, a dołączyłeś rok temu ;o. To bardzo odważne z Twojej strony :D .

xts

2013-09-25, 10:19
Tiquer napisał/a:

@xts @Arab94

to przestańcie szukać dziewczyn w gimnazjum, ja pie**olę :facepalm:

Wk***ia mnie już ten stereotyp, najgorsze jest to, że pie**olnięci faceci go rozpowszechniają, a jeszcze bardziej pie**olnięte dziewczyny (bo na pewno nie mowa o kobietach) utożsamiają się z tym...

dziwne k***a, jestem w związku prawie 2 lata i nie jest tak, że moja kobieta siedzi w kuchni, ale nie jest też tak, że się o wszystko obraża i każe się za wszystko przepraszać, więc skończcie już pie**olić.



związek 8 lat, baba po 30stce

Tiquer

2013-09-25, 10:54
xts napisał/a:



związek 8 lat, baba po 30stce



Czyli na starość im odbija? :wisielec:

ku...........pa

2013-09-25, 11:35
Adiqus napisał/a:

k***a upadek obyczajów :homer:
Gdzie te czasy że kobieta była damą a na buziaka trzeba było sobie zasłużyć?
Jestem zbyt prawicowy na to co sie teraz wyrabia...
Tym laskom z filmiku koleś (zresztą też niezbyt trudny) powinien zapłacić jakieś drobne sumy,
może wtedy poczułyby się tak jak powinny.



Po pierwsze primo: Kim Ty k***a jesteś aby oceniać innych ludzi?

Gdzie te czasy pytasz? Odpowiadam: nigdy ich nie było. Ludzkie instynkty nie powstały wraz z rozwojem telewizji czy internetu. Może niektóre panny były bardziej niedostępne bo było ryzyko ciąży. Choć i tak było to przykrywane przymusowymi ślubami.

Bulwesujesz się i sugerujesz, że facet powinien im zapłacić to wtedy poczułyby się tak jak powinny (czyli mówiąc wprost uważasz je za prostytutki). Ciekawe, że sam w drugiej linijce pytasz gdzie te czasy, że na buziaka trzeba zasłużyć. Czyli sam uważasz, że trzeba płacić za miłość (zachowaniem, prezentami itpe) i jest to jak najbardziej w porządku, natomiast kobieta dająca sama z siebie pocałunek facetowi, który jej się zwyczajnie podoba to już dz**ka? Oni po prostu korzystają z przyjemności życia.

Na koniec mała niespodzianka: koleżka z filmiku jak najbardziej zasłużył sobie na te buziaki. Dlaczego? Po pierwsze pokazał kobietom, że jest kreatywny (sam pomysł). Po drugie ma pewne zdolności organizacyjne (ktoś musi lać tą wodę itepe). Po trzecie potrafi się dobrze bawić. Po czwarte widać, że facet o siebie dba. Nie tylko jest przystojny ale i o siebie dba. Po piąte i najważniejsze koleżka pokazał im prosto i dosadnie, ŻE MA JAJA. Nie boi się zaprosić do pocałunku obcej dziewczyny. Może to i wydaje się proste jak się czyta ale 95% facetów wymięka.

I to są cechy, które kobiety naprawdę szanują. Kreatywność, zdolności organizacyjne, poczucie humoru i pewność siebie to cechy człowieka sukcesu.