18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

TVN, manipulacja, taka sytuacja [zbiorczy]

pieto90 • 2012-03-20, 08:44
Film pokazuje, jak media przekręcają wypowiedź jednego z polityków i podają fałsz do wiadomości.



Dla tych, którzy co jakiś czas w postach piszą, że w TVN, GW itd. nie ma czegoś takiego jak manipulacja, a ludzie którzy tak uważają to schizofrenicy.

the_satyr

2012-03-20, 08:54
chyba jak manipulować wszystkimi, jak uważasz ,że tylko TVN i GW manipuluje to weź ty się rozpędź i pie**olnij głową w mur.

pieto90

2012-03-20, 08:56
k***a, masz w tytule "itd." :facepalm:

niejakub

2012-03-20, 09:00
Tusk Vision Network i Gazeta Wybiórcza... Czego się ludzie spodziewają karmiąc się takim gównem? Nie od dziś wiadomo, że to całe łajno kręci się tak jak im grają i popiera ściśle określone kręgi polityczne.

McMenel

2012-03-20, 09:12
TVN i GW to to samo gówno co TV trwam i Gazeta Polska. Więc k***a przestańcie pie**olić że Kaczor i jego media są jakieś święte. Też kłamią i manipulują faktami na własną korzyść.

soqman

2012-03-20, 09:30
do kaczyńskiego już dawno straciłem zaufanie (do pozostałych polskich "polityków" z resztą też) dlatego kiedy widzę jakikolwiek reportaż związany z "politykami" od razu zmieniam kanał

Azazel91

2012-03-20, 09:46
To jest typowy chwyt i takich przykładów można mnożyć, nie tylko w TVN czy GW. Co nie zmienia faktu że dał plamę i tak czy siak kaczor. Jeśli myślicie że TVN (nie czytam GW) przyklaskuje PO to jesteście tępi jak spód patelni. PiS i PO na równi dają dupy i do ch*ja pana, jeśli ktoś krytykuje PiS to nie znaczy że głosuje na PO, na litość boską.

Ubakany

2012-03-20, 10:05
ejj sry ze jestem dociekliwy. Ale nie widzicie tego dziwnego przeskoku w każdym momencie z urywków wypowiedzi K.? dokładnie w tym miejscu kiedy miał powiedzieć "niestety"??

pieto90

2012-03-20, 10:47
Ubakany napisał/a:

ejj sry ze jestem dociekliwy. Ale nie widzicie tego dziwnego przeskoku w każdym momencie z urywków wypowiedzi K.? dokładnie w tym miejscu kiedy miał powiedzieć "niestety"??



łap, nie ma tu żadnych przejsć ;)


Zakładając ten temat miałem na celu dotrzeć do ludzi, którzy uważają, że socjotechniki w mediach nie ma (co jakiś czas ktoś tak pisał w innych tematach, że to wymyślanie i schizofrenia), a nie przekazać, że tylko TVN i GW kłamią, dlatego dodałem "itd." ale widać niektórzy nie potrafią czytać ;) bo fakt, wszyscy manipulują, w mniejszym, czy większym stopniu.

hamusq

2012-03-20, 11:00
Dlatego ja nie ogladam telewizji od dwoch lat. I bardzo dobrze mi sie z tym zyje. Co do polityki, tego grajdolka juz nic nie uratuje, czeka nas albo kolejny rozbior, albo calkotiwa utrata suwerennosci na rzecz UE (co juz sie dzieje i to w bardzo szybkim tempie)...

dawid131

2012-03-20, 11:19
Ktoś wam kaze ogladac dany program? Dostęp do mediów i wiadomości jest przeogromny.

lapps

2012-03-20, 13:23
to jakies gowno nie manipulacja










sauerps

2012-03-20, 13:25
the_satyr napisał/a:

chyba jak manipulować wszystkimi, jak uważasz ,że tylko TVN i GW manipuluje to weź ty się rozpędź i pie**olnij głową w mur.


Ale on nie napisał "uważam, że tylko tvn i gw prowadzi manipulacje", więc klej wary po ch*j te obraźliwe pie**olenie?!

jo...........le

2012-03-20, 15:21
@lapps

"a może zasiedlali ziemie po prostu" HAHAHA co za tępa koza

kaiel

2012-03-20, 16:28
tfauen ma podłoże takie samo ja GW ...to są żydowskie media
X