18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jak laski robią nas w ciula...

blokers27 • 2013-08-13, 01:45
Z deski w zderzak :mrgreen:

Arana

2013-08-13, 15:47
Wypowiem się jako kobieta, która nie nosi miseczki A. Te wszystkie pseudo staniki, które są w 3/4 wypchane w środku to zmora! Wchodzę do sklepu, wybieram te które mi się podobają i okazuje się, że 90% to staniki w rozmiarach C, D,(nawet E można spotkać!) dla kobiet, które mają rozmiar 0! Nie wiem, na serio na świecie jest przewaga kobiet płaskich, że większość w sklepach to staniki wypchane gąbkami?

ZabójczaMama

2013-08-13, 15:55
Arana, pie**olisz.
W sklepach jest pełno normalnych staników nie dla dech.
Poza tym jakbyś naprawdę miała takie balony jak sugerujesz i trochę oleju w głowie to byś chodziła do gorseciarki, a nie ch*j wie gdzie właściwie z opisu...

Arana

2013-08-13, 16:06
ZabójczaMama napisał/a:

Arana, pie**olisz.
W sklepach jest pełno normalnych staników nie dla dech.
Poza tym jakbyś naprawdę miała takie balony jak sugerujesz i trochę oleju w głowie to byś chodziła do gorseciarki, a nie ch*j wie gdzie właściwie z opisu...



Nie wiem na podstawie czego wydedukowałaś, iż mam balony. Napisałam tylko, że nie noszę A. To, że większość to wypchane gąbkami to prawda, polecam się przejść po sklepach.

ogonix

2013-08-13, 16:13
a moim zdaniem takie skaczące, wielkie cycki są ch*jowe, a na starość to już w ogóle będą zwisać jak uszy jamnika.

mniejsze dużo lepsze :)



idealne

maxikingwhite

2013-08-13, 16:45
@up Potwierdzam najlepsze takie lekko nie mieszczące się w dłoni :)

Plecionkarz

2013-08-13, 17:10
Kobiety jedno wielkie kłamstwo: pluszowe cycki, obcasy, gorset, doklejane włosy, paznokcie, umalowana twarz. Do tego nie przyznają się ile mają lat, zaniżają wagę a najbardziej wodzę fantazji puszczają jeśli chodzi o zrobienie zdjęcia tak, że wygląda zupełnie inaczej niż w rzeczywistości. Lubią jeszcze jakieś kłamstewka wprowadzać żeby się dowiedzieć jak ktoś zareaguje, trzymać kogoś w niepewności żeby się poczuć tajemniczą, naopowiadać jakie to nie są szalone mimo, że to nie prawda, przymilać się jak kasę poczują. A to niby facet kłamie.

MOTiV95

2013-08-13, 18:27
k***a to jest sadistic czy kwejk-srejk

Zielonek92

2013-08-13, 18:45
Powinni zakazać sprzedaży tego badziewia :D

kosiu0

2013-08-13, 18:57
U kobiety najbardziej liczą się oczy a nie cycki...

Kobieta bez oczu jest straszniejsza :mrgreen:

Salmonella

2013-08-13, 19:21
Ja pie**olę, trzeba mieć jednak z garem, żeby ubierać trzy staniki dla kawałka rowka między cyckami. Cycki mam jakie mam, jak się komuś nie podobają to może spadać na drzewo.

rudaaa89

2013-08-13, 20:39
Arana napisał/a:

Wypowiem się jako kobieta, która nie nosi miseczki A. Te wszystkie pseudo staniki, które są w 3/4 wypchane w środku to zmora! Wchodzę do sklepu, wybieram te które mi się podobają i okazuje się, że 90% to staniki w rozmiarach C, D,(nawet E można spotkać!) dla kobiet, które mają rozmiar 0! Nie wiem, na serio na świecie jest przewaga kobiet płaskich, że większość w sklepach to staniki wypchane gąbkami?



Dokładnie, większość staników w sklepach brafitterskich ro push upy, na takie jest największy popyt. Mimo, że mam duży biust, lubie go jeszcze powiększyć, a w przyszlości zrobić to operacyjnie.

ne...........95

2013-08-13, 21:13
Wiem że to się nie godzi na sadolu, takie słowa ale jestem facetem i na tym filmiku najbardziej podobają mi się takie jakie są na samym początku. B to wg mnie idealny rozmiar - podkreślają sylwetkę a nie dominują jej, no i idealnie mieszczą się w dłoni kiedy przyjedzie ochota na pieszczoty z dziewczyną. Dużo bardziej liczy się kształt, jędrność itp. No i te o rozmiarze B za 30 lat nie będą wcale wyglądały źle, na pewno nie tak jak D które będą dłuższe niż większe. Pozdrawiam wszystkie panie na sadolu i apeluję żebyście nie przejmowały się rozmiarem itp. Wiem że to dziwne słowa na sadolu ale facetowi jeśli spodobała się dziewczyna, to jej piersi też na pewno mu się spodobają (o ile są krótko mówiąc normalne) i nie będzie chciał innych.

I pisze to facet który przegląda sadola tak jak jego dziewczyna :)

jejabig

2013-08-13, 21:34
Ktoś napisze w końcu, że to nie jest żaden żydowski, a nawet nie hebrajski ani jidysz? :roll:

Ja...........ro

2013-08-13, 22:53
To straszne! jak mozna dorabiać sobie cycki?!? :trollencjusz: