18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak kurwa zrobić kapodaster?

wojtek95do • 2013-03-30, 09:50
Filmik skierowany dla fanów metalu i nie tylko.


zatizdig

2013-03-30, 11:36
Genialne. Z gumką recepturką jest szybciej...

Szron

2013-03-30, 14:06
Kapodaster w metalu. A to ci ciekawe. To chyba jakiś pedał metal. Pitu pitu a nie metal. WYpie**alAĆ z takimi poradami. Nie jeden zuch wyskrobał by lepszy kapodaster z nie jednego patyka albo marchewki.

Grusiasiusia

2013-03-30, 15:11
"Wydałeś kasę na jabola więc nici z kapodastera? Nic bardziej mylnego!"

Gnoyek1990

2013-03-30, 20:47
SzronMieszkamWLodowce napisał/a:

Kapodaster w metalu. A to ci ciekawe. To chyba jakiś pedał metal. Pitu pitu a nie metal. WYpie**alAĆ z takimi poradami. Nie jeden zuch wyskrobał by lepszy kapodaster z nie jednego patyka albo marchewki.



Fak myslalem ze wciskam cytuj a dałem ci przez przypadek piwo
które Ci sie nie należy.

Powiem Ci tak w dupie byłeś gówno widziałeś i gitary w łapie nie trzymałeś.

Oczywiście większość z kapo się gra utworów na gitarę klasyczną niż na metal ale i na utworach stricte metalowych ów kapodaster nie raz widziałem

Szron

2013-03-30, 23:48
Gnoyek1990 napisał/a:



Fak myslalem ze wciskam cytuj a dałem ci przez przypadek piwo
które Ci sie nie należy.

Powiem Ci tak w dupie byłeś gówno widziałeś i gitary w łapie nie trzymałeś.

Oczywiście większość z kapo się gra utworów na gitarę klasyczną niż na metal ale i na utworach stricte metalowych ów kapodaster nie raz widziałem



Zacznę od GŁOŚNEGO : HAHAHAHAHAHAHAAHA!
Naj***łeś się nie pisz, bo możesz robić z siebie większego śmiecia niż możesz być, oceniając osobę której nie znasz.
Gitkę w łapkach pierwszy raz miałem jakieś 23 lat temu. I to nie był tylko ostatni raz... JA Ci się "koleżanko" wydłubywać z mojej puszki się nie zamierzam.

I powiem Ci tyle. Że ja w dupie nie byłem [bo nigdy nie było to moim celem,marzeniem, nie będę tu Cię już więcej pod tym kątem cwe*IŁ bo już sam to zrobiłeś.].

Wybacz ale nie zamierzam tłumaczyć się jakiemuś urażonemu "romanowi" ile wiem i jak się powinno grać "metalowe riffy".

A piwko postawiłeś PODPROGOWO! Po prostu sam wiedziałeś że Ci "do pie**ole" piegów na cyce.

Gnoyek1990

2013-03-31, 01:43
hahah dopie**olić to możesz koledze ku*asa do dupy palancie to po pierwsze a po drugie i tak nie zjedziesz mnie swoją mądrą gadką debilu... hf ch*jowych świąt

HUSARIAN1337

2013-03-31, 11:51
mówcie co chcecie za KSU piwo leci

.Piotrek

2013-03-31, 12:18
Sam używam na basie często kapo, normalnie stroje do A, a pare kawąłków gram w B, więc jest o wiele szybciej :D

hrabia9933

2013-03-31, 12:30
hahah kuzwa wczoraj szukalem kapo i nie znalazlem :D

slawek361

2013-03-31, 13:09
Nie rozumiem, ile to wydać 15, 20 pieniądzów na Capodastera z muzycznego :P .

~CanesPL

2013-03-31, 13:30
Nie mam długopisu, ale...

Gnoyek1990

2013-03-31, 13:46
u nas najtańsze kapo 30zł

brilcu

2013-03-31, 14:18
Landryn! Lepkie twe ciało! Landryn! Słodki twój zapach! Oto historia o tym jak Jolka przegrała zakład.

Szron

2013-03-31, 14:22
Gnoyek1990 napisał/a:

hahah dopie**olić to możesz koledze ku*asa do dupy palancie to po pierwsze a po drugie i tak nie zjedziesz mnie swoją mądrą gadką debilu... hf ch*jowych świąt



:D Spina poślada :D To lubię. hehe. :pejcz: Lubisz to !

A tak na poważnie, to aż tak bardzo Ci te piegi na cycach przeszkadzają? :ok***a:
Może wykorzystaj przybory które już zgromadziłeś do zrobienia kapo. Markera wsadź pomiędzy cyce, zaciśnij a sznurówkę zawiąż na wentylach, tak żeby zostało po 15cm. A teraz z tych piętnastocentymertowych kawałków zrób kokardki :) Na święta będziesz jak znalazł.


Prośba żebyś już nie sapał bo się spocisz grubasku :)

Po prostu :idzwch*j: