18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak chujowo zmieniać pas

zuku73 • 2013-12-11, 21:34
Fajna postawa świadków i policji

0:19


andrewerty

2013-12-12, 02:15
u kierowcy widać kompletny brak umiejętności - hamował tylko przodem, zablokował koło i dlatego się wyglebił
poza tym mógł odbić w prawo, ominąć ten zjazd i debila w aucie - uniknąłby ostrego hamowania
chociaż potem nakręci inny filmik:
"how aj przywiozłem z jukej rozj***ny bajk i sprzedałem w polandzie jako bezwypadkowy"
:roll:

Misza89krk

2013-12-12, 02:17
Sza Cun ..... for everybody ......

Wolf3D

2013-12-12, 02:26
Komentarz prawidłowy.

andyq

2013-12-12, 03:13
Widze ze sporo ludzi sie od remizy nie oddala. Jezdza od stodoly do remizy polna droga. Skad tacy maja wiedziec co to "bus line"? Wielcy k***a fachowcy od lini ciaglych sie znalezli. Nawet gdyby motocyklista zmienil pas na podwojnej ciaglej to i tak wina auta bo to on wymusil. A jak juz widzicie ciagla to sie wiesniaki zastanowcie dlaczego jest grubsza od innych. Poczytajcie angielski kodeks. Oznakowanie poziome rozni sie od waszego.
A i jeszcze jedno. Gdzie wy widzicie linie przerywana na ktorej to auto niby prawidlowo zjechalo? Bo ja widze wytarta linie ciagla.

~Velture

2013-12-12, 03:22
@up
Skończyłaś już p*zdeczko? Tampaxy zatamowały krew z cipencji?

wrobel242424

2013-12-12, 03:54
@andyq
Chociaż masz rację co do tych linii, to widzę, że mentalnie z tej twojej remizy to ty nigdy wyjdziesz.

va...........er

2013-12-12, 05:00
testaviron(?)? motocyklista mógł się lepiej zachować

Karo7

2013-12-12, 05:45
juz ch*j z kierowca auta, ja nie czaje tego panicznego zablokowania kol, toz widzial ze auto hamuje, moze to ja mam jakies dziwne zwyczaje ale jak mi pizga po oczach czyjes czerwone swiatlo to zwalniam i jade ostrozniej...

whereIsMyGoat

2013-12-12, 06:10
andyq napisał/a:

... wiesniaki ...od waszego. ...



Hmm jeśli się nie mylę to wyjechałeś, nie przyznajesz się do ojczystego kraju i wyżej srasz niż dupę masz... Mniej spiny człowieku, ludzie sobie jaja robią a Ty się już obsrałeś.

rojo

2013-12-12, 06:49
A ja myślałem że tam w motorach też kierownica po prawej a tu psikus, tak jak u nas po środku

va...........er

2013-12-12, 07:51
rojo napisał/a:

A ja myślałem że tam w motorach też kierownica po prawej a tu psikus, tak jak u nas po środku


DuckDodgers

2013-12-12, 07:57
Też tak wyglebiłem. Nagła reakcja, za mocno za hebel i nawet nie wiadomo kiedy budzisz się na asfalcie. Brak techniki, a kierowca burak swoją drogą.

Sayagin666

2013-12-12, 08:27
eeeeeeee a nikt nie zauważył, że p*zdo za wcześnie zmieniłeś pas ? samochód zwolnił i zmienił pas na przerywanej. Zdaje się, że nie dał kierunkowskazu - to fakt, ale nie płacz bo też nie byłeś ok.

Majozen

2013-12-12, 08:48
Sayagin666 napisał/a:

eeeeeeee a nikt nie zauważył, że p*zdo za wcześnie zmieniłeś pas ? samochód zwolnił i zmienił pas na przerywanej. Zdaje się, że nie dał kierunkowskazu - to fakt, ale nie płacz bo też nie byłeś ok.



No k***a kolejny... Ten samochód nie miał prawa zjechać na ten pas bałwanie, bo to BUS pas, którym mogą poruszać się tylko autobusy, taxówki, motocykle i rowery.

Co do tego, że zmienił pas na ciągłej - BUS pas w UK obowiązują trochę inne zasady niż w normalnym kodeksie drogowym, to jest można autobusem, czy tak jak wyżej motocyklem, zmieniać pas przejeżdżając po ciągłej linii. Jeśli chodzi o samego motocyklistę, to spanikował i tyle, bo mogło to wyglądać inaczej, ale jeśli to co ktoś tam napisał w komentarzach jest prawdą, to wyszło mu to na dobre, skoro kupił sobie nowy motocykl.

Kamil90rts

2013-12-12, 09:25
k***a nastepna ciota ktora od razu miauczy i leci na psy z nagraniem
czy wszyscy Polacy w uk to cioty?