18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak być dobrym chłopakiem?

cxter • 2013-07-29, 02:02
PewDie pokazuje, jak powinno się traktować kobiety na przykładzie banana :kupa:

Znajomość angielskiego na poziomie fundamentu bunkra.


Enjoy




Pierwszy post, jak było to banicja ;O

Mateusz25

2013-07-29, 19:59
ch*j mnie strzela jak mówicie że gość jest super bo ma miliard wejść na youtube. Bieber też ma- bedziecie go bronić i pisać że jest waszym mistrzem? A piewdiepie nie pasuje na sadola za ch*ja.

fiase

2013-07-29, 20:32
blazejudo napisał/a:

Nie będę słuchał typa, który ma głos jak po kastracji i zachowuje się jak pedał, tylko po to, żeby dostać suba.



żeby dostać suba za suba :badyl:

rew123321

2013-07-29, 22:42
Socjocinus napisał/a:

Koleś ma po 2 miliony wyświetleń więc jednak ludziom się podoba, do tego ma swoich fanów na całym świecie i nie tylko dzieciuchy jak to na naszej scenie streamerów/jutuberów.


dżastin biber ma więcej...

Rolijng

2013-07-29, 22:48
Haha najlepsze jest to że ja pewdiepia oglądam czasem od kiedy znalazłem jego film z kompilacją jakąś tam, około może półtora roku temu, TU na sadisticu... jeszcze nie miał miliardów subskrypcji to się jakoś wielcy "sadole" z niego normalnie śmiali jak darł się ze strachu podczas horror gierek i nie było spiny. Syndrom hipstera...

przemoc239

2013-07-29, 23:27
No i wporzo, gościu zarabia tyle, że bez problemu utrzyma siebie i dziewczynę, z tego co wiem, ma wypasiony dom, furę.. Za co? Za zabawę przed kamerą, spełnianiem swoich fetyszy (to nie pierwszy pokaz w damskich ciuszkach).. Boli was, nie?

Wujek Jar

2013-07-30, 01:45
Rozpie**ala mnie, jak o kolesiu który ma laske można pisać "pedał".

lukasik1212

2013-07-30, 11:10
blazejudo napisał/a:

Nie będę słuchał typa, który ma głos jak po kastracji i zachowuje się jak pedał, tylko po to, żeby dostać suba.


A ma taką suczkę, że wątpię abyś taką kiedykolwiek miał :kjujik:

uzinalldo

2013-07-30, 16:42
Może i wygląda jak pedał, może brzmi jak kastrat, ale dziewczynę ma niezłą, NYGUSY