18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak być dobrym chłopakiem?

cxter • 2013-07-29, 02:02
PewDie pokazuje, jak powinno się traktować kobiety na przykładzie banana :kupa:

Znajomość angielskiego na poziomie fundamentu bunkra.


Enjoy




Pierwszy post, jak było to banicja ;O

shiters

2013-07-29, 15:46
bunkier nie mial fundamentow

Bard_Zerald

2013-07-29, 15:53
Asie zleciały hejtery psia mać.

Typo ma dystans, bywa śmieszny, ma na hejterów wyj***ne i zarabia robiąc to co lubi i dając frajdę tym, co go oglądają. Nie wiem na ch*j hejtować taki system. Tym bardziej że bywa śmieszny a pedalski głos jest zamierzony, nie każdy youtuber żeby robić wrażenie musi być jak ten testivoeeireon co to łazi goły, napina się i klnie jak poj***ny będąc jedynie żenującym.

Piewdiepie jest ok i ch*j w dupe hejterom ^^

cxter

2013-07-29, 15:59
Prosty wniosek. Gdyby był tak ch*jowy jak tu piszecie to nie miałby 11 milionów subskrybentów na YT. A pośmiać się zawsze można. :)

cowboy

2013-07-29, 16:03
Bard_Zerald napisał/a:

Asie zleciały hejtery psia mać.

Typo ma dystans, bywa śmieszny, ma na hejterów wyj***ne i zarabia robiąc to co lubi i dając frajdę tym, co go oglądają. Nie wiem na ch*j hejtować taki system. Tym bardziej że bywa śmieszny a pedalski głos jest zamierzony, nie każdy youtuber żeby robić wrażenie musi być jak ten testivoeeireon co to łazi goły, napina się i klnie jak poj***ny będąc jedynie żenującym.

Piewdiepie jest ok i ch*j w dupe hejterom ^^



no to k***a niech sobie bywa smieszny i ma wyj***ne, ale po co ktos to wrzuca na sadola, skoro tutaj nie pasuje?
jakbys zatrudnil ekipe do remontu pokoju, a oni na srodku postawiliby ci drzwi garazowe. pewnie powiedzialbys zeby z nimi sp***alali, bo to tu nie pasuje... HEJTER

rozumiesz, czy masz za daleko do lba?
a z tym ch*jem w dupe, troche komiczne. wpadasz, bronisz typa ktory zachowuje sie jak pedal, wsadza sobie banana w dupe zeby zebrac lajki na yt i piszczy jak baba, po czym zyczysz nam ch*ja w dupe. no i teraz sie zastanawiam, czy chciales nas obrazic, czy byc dla na swoj sposob mily.

brudny

2013-07-29, 16:09
k***a jak ja gardzę takimi filmami. Jakiś ciaśniak ma mi mówić jak się zachowywać

cxter napisał/a:

Prosty wniosek. Gdyby był tak ch*jowy jak tu piszecie to nie miałby 11 milionów subskrybentów na YT. A pośmiać się zawsze można. :)


co ty ziomek pie**olisz.
klan ogląda 4 mln ludzi codziennie i nie znaczy że to jest zajebiste.
Masa jak w fizyce ciągnie na dno

midnightc

2013-07-29, 16:13
Wchodzę na sadola, żeby nie oglądać takich rzeczy, jak słodziaśne kotki, bawiące się dzieci, suchary z broda, czy to coś z tego posta. Wchodzę na sadola, żeby oglądać rzeczy sadystyczne, czarny humor i inne rzeczy w podobnej konwencji. Jeśli sadistic nadal nie będzie banować za takie tematy, to prawdziwi sadole sobie odpuszczą i znajdą inna ostoję sadyzmu, a tu zostaną same dzieci z kwejka używające słownictwa typu "gimbaza" [dorosłym ludziom zbiera się na wymioty, kiedy słyszą takie potworki językowe].

jacekpalikoń

2013-07-29, 17:12
BamaBoyGRR napisał/a:

Nie było ale i tak banicja! przyda się coś świeżego na harda.. :hitler:



Gdybyś w ogóle wiedział co to jest banicja...

tranzystor

2013-07-29, 17:18
cxter napisał/a:

Prosty wniosek. Gdyby był tak ch*jowy jak tu piszecie to nie miałby 11 milionów subskrybentów na YT. A pośmiać się zawsze można. :)



Zajebisty masz sposób konkludowania. Czyli jak ma 11 milionów zdebilałych subskrybentów (o co w USA jest nie problem), to musi być super! Przypomina mi się hasło

Cytat:

Ludzie, jezdzie gówno - miliony much nie mogą się mylić


mm...........al

2013-07-29, 17:35
Znajomość angielskiego na poziomie fundamentu bunkra.

k***a, proponuje niech ktoś założy temat z poziomami znajomosci angielskiego bo juz ich nie ogarniam tyle tego jest i ciagle ktos nowe wymysla :D

wtyq

2013-07-29, 17:37
tranzystor napisał/a:



Zajebisty masz sposób konkludowania. Czyli jak ma 11 milionów zdebilałych subskrybentów (o co w USA jest nie problem), to musi być super! Przypomina mi się hasło



sp***alaj do usa i pokaz jak zdobywasz te subskrypcje

zgadzam sie z tym ze sadistic nie jest dobrym odbiorcą na tego czlowieka (pewdiego), ale oceniajac go na podstawie jednego, w dodatku chyba najbardziej ch*jowego filmiku na jego kanale, to jest troche poj***ne

ma te 11mln widzów, robi z siebie czasami głupa, ale jednoczesnie zarabia na tym kase, i to porzadną, gra w gry, siedzi na dupie a ludzie i tak ogladaja filmiki i moze robi to tylko zeby zarobic, no ale k***a zarabia i to chyb w najlepszy sposob jaki sie da, no k***a :D

Qrczaak

2013-07-29, 17:40
@up Do hejterow

Ma 11 milionów subskrybentów czyli to drugi wynik zaraz po smosh na jutube. I wedlug oficjalnych statystyk zarabia z tego 3k-40k dolarow... dziennie. Rocznie wychodzi jakies 15 milionow dolarow, wiec myślę, że ma hejterów głeboko w dupie. a Wy po prostu jesteście wk***ieni bo komuś wyszło i wpadł na banalny pomysł nagrywania filmików o grach i zarobienił na tym niebanalną kwotę.
Po drugie primo ultimo, ten "pedalski" chłopak prowadzi zbiórkę charatytatywną i w dwa dni zebrał 130k dolarów na zapasy świeżej wody dla potrzebujących w krajach trzeciego świata, więc k***a nie mówcie, że śpiewa czy krzyczy swoim banalnym głosem dla zbierania subów. bo to ile ich ma przeszło jego najśmilsze oczekiwania, a nie zmienił się nic od czasów swoich pierwszych filmow kiedy jeszcze miał 30 subów a jego kanał oglądało dziennie 20 osób. Najpierw wypada ogarnąc temat i dopiero się wypowiadać.

MazuR2010

2013-07-29, 17:45
blazejudo napisał/a:

Nie będę słuchał typa, który ma głos jak po kastracji i zachowuje się jak pedał, tylko po to, żeby dostać suba.



Koleś w przeciwieństwie do Ciebie ma dziewczynę i zarabia na youtubie sporo pieniędzy. Także gdybym był r*chaczem teoretykiem (jak Ty) nie nazywałbym kogoś pedałem :)

cxter

2013-07-29, 18:01
Chryste... Spinacie się, jakbym wstawił tu filmik z mojej komunii, który sadystyczny nijak nie jest, śmieszny tym bardziej i w ogóle jest zaprzeczeniem idei tego portalu. Jebłem filmik to jebłem :D Nie podoba się, ch*j mi w dupę i koniec. Podoba się, piwo i koniec. Drapiecie temat jak komornik drzwi mieszkania. Na serio nie wiem po ch*j te wszystkie pseudointeligentne wywody na temat i nie na temat... Ale może właśnie przez takie wasze spinki Sadistic jest sadystyczny (zmusiłem się do przeczytania Waszych komentów, boli do teraz :D )?

tranzystor

2013-07-29, 18:12
k***a, ale mam ubaw ze spinaczy tutaj. Wstawiony film nie może się komuś nie podobać, bo gość ma 11 milionów subskrybentów i zarabia na tym kasę. No tak, to musi być zajebiste. Napiszę, że jest super, to będę taki "trendy" hipster..... :mrgreen:

Bard_Zerald

2013-07-29, 18:42
cowboy napisał/a:



no to k***a niech sobie bywa smieszny i ma wyj***ne, ale po co ktos to wrzuca na sadola, skoro tutaj nie pasuje?
jakbys zatrudnil ekipe do remontu pokoju, a oni na srodku postawiliby ci drzwi garazowe. pewnie powiedzialbys zeby z nimi sp***alali, bo to tu nie pasuje... HEJTER

rozumiesz, czy masz za daleko do lba?
a z tym ch*jem w dupe, troche komiczne. wpadasz, bronisz typa ktory zachowuje sie jak pedal, wsadza sobie banana w dupe zeby zebrac lajki na yt i piszczy jak baba, po czym zyczysz nam ch*ja w dupe. no i teraz sie zastanawiam, czy chciales nas obrazic, czy byc dla na swoj sposob mily.



Zgodzę się, że akurat to powinno zostać na youtube, bo to totalnie nie klimat sadola. Aczkolwiek bez przesady, na hardzie możesz zobaczyć jak faceci sobie tworzą taką gąsieniczkę długaśną leżąc i sobie nawzajem wylizując dupy i to jest w dodatku na serio.

Piszczenie tego gościa to taki już styl, imidż, no i dużo się z tym nie zrobi, ale widzisz, można być pewny na 100% że nie jest pedałem, bo ma ładną dziewczynę, z którą zresztą też tam nagrywa filmiki.

Dla tych co pisali żeby z tym wypie**alać z sadistica to spoko :D Mogę się nawet pod tym podpisać, ale hejterom ch*j w dupę. ^^

I mówiąc ch*j w dupę w sumie wolałbym obrazić, ale jak komuś to pasuje i czuje się z tym nieswojo to może sobie zamiast tego wpisać dowolną typową obrazę ale nie związaną z ch*jami i dupami i ryjami ^^

Pozdrawiam