18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Izu Ugonoh o Polsce

hypertonic • 2016-11-15, 16:48
Bezpośrednia odległość pomiędzy Warszawą, a Zimbabwe wynosi 7 973 km


~Velture

2016-11-15, 16:55
Jaki człowiek jest nie w temacie tych nowych celebrytów.
Z czego on jest znany bo ni ch*ja nie kojarzę go z niczego.

Swoją drogą ten dziennikarzyna, z koziej dupy, to wpatrzony w tego murzyna jak mohery w obrazek Jezusa na kapliczce przy drodze. Zakochał się chłopak.

djted

2016-11-15, 17:08
Po Olim najlepszy polski murzyn. Polski murzyn mimo, że z wierzchu jest czarny to w sercu biały.

MisticEyeJejeje

2016-11-15, 17:08
Izu to bokser o ile się nie mylę.Ale przynajmniej nie robi afer jak ktoś go wyzywa czy chce mu dać w małpią gębę :) a k***y z kodu to już by udawali że ktoś im ręce połamał

Bagman

2016-11-15, 17:41
no i patrzcie. gdyby to bylo w liberalnym USA to czarny na bank by cos wspomnial o black live matters, rasizmie i obwinialby by bialych. tymczasem w rasistowskiej i ksenofobicznej Polsce, nasz polski czarny mowi ze nie mozna przeginac z tolerancja i ze debile sa wszedzie nie zaleznie od rasy - gdzie w Polsce ma moze 10.000 innych czarnych i troche wiecej azjatow, wiec tylko na bialych wypadalo by mu narzekac, a tu klops. Polska jednak taka zacofana nie jest, a patrzac na to co sie dzieje na zachodze to powiedzialbym bardziej ze jestesmy ostatnia ostoja normalnosci.

krzyks

2016-11-15, 17:53
http://natemat.pl/171867,ostatnia-nadzieja-polakow-czarnoskory-izu-ugonoh-ma-szanse-na-pas-mistrzoswski
Cytat:


Sportowiec jest czarnoskóry, to potomek nigeryjskich imigrantów. Jest jednak Polakiem z krwi i kości, co często podkreśla w wywiadach.



Tak bardzo czuje się Polakiem, że na wszelki wypadek ubiera się na biało. 8-)

Nie, nie mam nic do niego, bo jednak stara się wybielić :-P

Nie każdy jest zły, bo jest czarny, jest Żydem, jest prawicowy, lewicowy.. itd.. tylko ślepi tego nie widzą. :roll:

Polnischefuhrer

2016-11-15, 18:12
Nie wiem czy ci zasrani "dziennikarze" zauważyli, ale Izu wręcz rzyga gdy słyszy po raz 1000x raz pytanie czy w Polsce jest rasizm. Co więcej lewaccy dziennikarze wychodzą na debili bo twierdzą, że w Polsce jest rasizm, a czarny Izu im odpowiada, że w Polsce jak wszędzie są różni ludzie i nie można oceniać narodu po postawie niektórych osób, oraz ogólne nastawienie ludzi do osób będących odmiennego koloru skóry jest tutaj raczej pozytywnie odbierane (rzeczywistość ma niewiele wspólnego z lożą szyderców sadola ;) ).

B.T.W Najzabawniejsze jest to, że najgodniej reprezentującym nas bokserem w wadze ciężkiej (umiejętność władania polszczyzną i językiem obcym, umiejętności bokserskie, brak afer) jest murzyn :lol:

Crossblade

2016-11-15, 19:21
Rozj***ł mi światopogląd ! Nawet sympatyczny "Pan"

Kosa92

2016-11-15, 19:45
Właśnie. Największym problemem w murzynach nie jest kolor skóry tylko rozmiar mózgu, którym to dorównuje średnio inteligentnemu szympansowi (dla arabów powyższe zdanie też się to sprawdza, ba nawet w naszym społeczeństwie trafiają się takie czarne owce). W tym przypadku myślę że ten gościu nadaje się do życia w cywilizowanym świecie. :piwo:

flejtuch

2016-11-15, 21:08
Zapie**alać trzeba

muchawzupie

2016-11-15, 21:32
rasizm i ksenofobia to nie problem. to naturalne reakcje

marekclub

2016-11-16, 00:56
Co ma czarny?
Słuchać BIAŁEGO
Tyle w temacie

fantastico

2016-11-16, 14:28
Velture napisał/a:


Z czego on jest znany bo ni ch*ja nie kojarzę go z niczego.



Najbardziej perspektywiczny Polski (podkreślam Polski bo ma w sobie więcej Polskości niż niejeden Polak, i od niejednego się lepiej wypowiada nie kalecząc języka polskiego :P ) bokser wagi ciężkiej.