18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Izraelski żołnierz zastrzelił palestyńczyka

naitsyrk • 2016-03-28, 20:49
Akcja właściwa od 1:40

"Do omawianego przypadku doszło w mieście Hebron mieszczącym się na terenie Autonomii Palestyńskiej. Jak donoszą źródła, dwóch Palestyńczyków w miniony czwartek (24 marca) zdecydowało się zaatakować oddział izraelskiej armii. W czasie akcji obaj napastnicy zostali odparci i obezwładnieni, a żaden z żołnierzy nie zginął. Sprawa zakończyłaby się na tym, gdyby nie fakt, że po uspokojeniu sytuacji jeden z żołnierzy zastrzelił z zimną krwią nieprzytomnego agresora, który leżał na ziemi. Jak widać na załączonym nagraniu, jego czyn nie oburzył znajdujących się wokół ludzi.

Dopiero po interwencji organizacji międzynarodowych zajmujących się prawami człowieka, które oskarżyły izraelską armię o zbrodnie wojenną i bezkarność, poinformowano, iż rozpoczęto w tej sprawie śledztwo, a mężczyźnie grozi więzienie."



Źródło

eMJay8086

2016-03-28, 21:06
Czyż nie dobija się koni?

Koleś nie chodził -> znaczy miał coś z pęcinami -> nic by już nie było z niego...

ja...........ax

2016-03-28, 21:15
no i w europie też tak powinni robić z terrorystami, kule maczać w świńskiej krwi, problem terroryzmu od razu by się rozwiązał, a tak trafią sobie do więzienia gdzie będą agitować innych więźniów

bleblebator1

2016-03-28, 21:22
jabolmax napisał/a:

no i w europie też tak powinni robić z terrorystami, kule maczać w świńskiej krwi, problem terroryzmu od razu by się rozwiązał, a tak trafią sobie do więzienia gdzie będą agitować innych więźniów


Zaraz szechter wraz ze swoją sforą rzuci się jak pies na sukę.
Ot, taka moralność kalego.
Żyd zastrzelić z zimną krwią - żyd być git
Zastrzelić terrorystę wspieranego przez żydów - być ble

~CanesPL

2016-03-28, 22:22
Śledztwo wykaże, że próbował ucieczki (0:24).

Radysh

2016-03-29, 00:33
eMJay8086 napisał/a:

Czyż nie dobija się koni?

Koleś nie chodził -> znaczy miał coś z pęcinami -> nic by już nie było z niego...



Myślę, że się ochwacił.

elfis

2016-03-29, 00:41
to nic że koleś walczy o swój kraj , to nic że oddaje za niego życie , bo sk***ielom się podoba a żydzi dalej będą robić swoje

PA...........SM

2016-03-29, 00:47
A to gnida żydowska!!! Te pojeby robią to samo, albo nawet więcej, tego co Hitler w Europie!

tracer301

2016-03-29, 02:14
"Omawiany przypadek", gdzie indziej czytałem "incydent". Gdyby to było w drugą stronę to słyszelibyśmy o bestialskim zabójstwie.

CoJaTamKurwaWiem

2016-03-29, 04:24
Zydki juz sie zaczely tlumaczyc, ze mogl miec pas szahida na sobie, bo bylo bardzo podejrzane, ze mial na sobie kurtke a bylo cieplo. Na filmie naliczylem 9 innych osob, ktore tez nosily kurtki i jakos nie bylo im "za cieplo".

gówniaczek

2016-03-29, 04:40
A my tym k***om mamy płacić za holokaust.

Cz...........el

2016-03-29, 09:49
Zainteresowanym tematyką i ciekawym jak wyburza się domy z dziećmi w środku, blokuje karetki z rodzącymi kobietami czy strzela do dzieci, które siedzą na schodach i jedzą lody, polecam książkę "Wielka Hucpa" Normana Finkelsteina.

.I...........an

2016-03-29, 10:21
A co za problem? Pole zabił swojego wroga. I tyle. Dla mnie szokujące jest to że w "nowoczesnej" Szwecji nastoletnich gwałciciel skazuje się na poprawczak a nie ma pracę w kamieniołomie, jak ròwnież to że belgijska policja bije kiboli zamiast zlikwidować muzułmańskie getta znajdujące się na obszarze całego kraju.

mi...........80

2016-03-29, 10:51
@up Tylko że tam Palestyńczycy są u siebie a Izrael to okupant. W ogóle łączyć tematykę dzisiejszej sytuacji w Europie z tym co od lat wielu dzieje się w Palestynie to jakieś nieporozumienie.

2 Palestyńczyków zaatakowało oddział izraelskich żołnierzy...

k***a bo jeszcze ktoś w to uwierzy...

janlew

2016-03-29, 10:57
Jedni i drudzy są siebie są warci. Ziemie świętą najlepiej by było odzyskać, włączyć do cywilizowanego świata, i tyle.
Ale nie ma opcji, skoro do okoła pełno zdrajców cywilizacji, czerwonych, laickich koszerniaków i protestanckich heretyków.
Nawet papieża jakiegoś "swojaka" w dziczy znaleźli.
Prędzej chyba będziemy mieli meczet w Rzymie, niż krucjatę :(