18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Islam i gwałty w Norwegii

Hauer88 • 2013-07-07, 08:11
Trochę faktów o "azylantach o nieeuropejskich rysach":


Zogzog

2013-07-07, 15:23
MaszAyahuaskę napisał/a:

Grommash, co k***a jest w
13. Muzułmanom zakazuje się wynajmować domy w Japonii, nie mówiąc już o kupnie na własność, a ty tu pie**olisz o jakiś meczetach...








Zgadnij skąd jest to zdjęcie. Dałeś wcześniej link do strony ambasady Japonii - proszę, wejdź w zakładkę kontakt i się spytaj czy to prawda. Śmiało.

Naprawdę ludzie dalej myślą, że te 15 punktów na temat islamu w Japonii to prawda? Żart napisany na 1 kwietnia i skopiowany dzień później na narodowcy.net? Chociaż debile.net pasuje o wiele lepiej :)

Nie przeczę, że muzułmańscy imigranci są zagrożeniem dla Europy i naszej kultury, ale jak widzę debilizm "prawicowców po kablu" to aż nie wytrzymuję i się muszę specjalnie rejestrować. Może chociaż 1 na 100 na następny raz puknie się w głowę i przed pisaniem zajrzy chociaż na wikipedię. Bo bardziej wysublimowanych źródeł już nie będę wymagał - dobre i to.

wto992

2013-07-07, 22:52
Mieszkam jakiś czas w Norwegii i mogę powiedzieć ,że jest to prawda co przedstawia ten materiał z NRK odpowiednik polskiego TVP. Mogę dodać ,że teraz przy władzy jest Partia Pracy ''Arbeiterpartiet'' która jest lewacka przez to są takie media .Jesienią tego roku będą wybory i możliwe że prawica dojdzie do władzy . Norwegowie w życiu codziennym nie lubią Szwedów , czarnych i muslimów . Jeżeli chodzi o Breivika to oficjalnie potępiają to co zrobił lecz większość kibicuje mu . murzyny dobrze wiedzą że nikt ich nie lubi więc wieczorami siedzą w domach.

Majesty

2013-07-07, 23:31
Proszę k***a bardzo, chcieli multikulti to teraz spijają śmietankę ...

Grommash

2013-07-08, 19:08
@MaszAyahuaskę

Koledzy sadole ładnie wstawili linki przeczące tej liście co wstawiałeś, więc chłopaku nie pie**ol głupot.