18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wszystkich won!

Sadyslaw • 2010-06-13, 16:45
Wojciech Cejrowski w programie "Warto rozmawiać", komentując śmierć Grzegorza Przemyka, motyw "wyławiania" pasuje tutaj idealnie.



jakby ktoś nie wiedział:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Grzegorz_Przemyk

kys88

2010-06-13, 16:56
Podziwiam Wojciecha!

Bu...........sz

2010-06-13, 19:02
pierwszy raz zobaczyłem Cejrowskiego, który mówi takim słabym, bezsilnym głosem...
Cejrowski i JKM zawsze prawdziwi

kicus92

2010-06-13, 19:06
WSZYSCY WON, niczym nowa ulepszona wwersja USUŃCIE WUS
:)

tr...........aj

2010-06-13, 19:10
No bo to niestety trzeba miec nasrane w glowie, zeby popuszczac mendom z SBecji, ich wspolpracownikom, zwierzchnikom i jeszcze pozwolic im zarobic na transformacji ustrojowej. Bo to jest chore, zeby w teoretycznie wolnym i demokratycznym kraju, najwieksze sk***ysyny, mordercy i sprzedawczyki dalej sie panoszyly i jeszcze sprawowali funkcje publiczne... Pan Wojtek jak zwykle trafnie.

husarz_

2010-06-13, 19:45
po pierwsze : o malo sie nie poplakal!
po drugie : czemu nie boso!?

Dinozzo

2010-06-13, 19:48
No i mamy nowy tekst na jakieś parę miesięcy.
"Wszystkich Won!"

dirty_pig

2010-06-13, 19:49
trzazaj "teoretycznie wolnym i demokratycznym kraju". Co ma wspólnego ze sobą wolność i demokracja? to sa 2 różne pojęcia, jedno zaprzecza drugiemu. Wolność jest przeciwieństwem demokracji.
"Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!" B.Franklin

Sadyslaw

2010-06-13, 19:55
nierobca, program ten jest krecony na zywo poznym wieczorem, a studio dodatkowo jest klimatyzowane i wentylowane, a co za tym idzie jest w nim chlodno.

ja...........03

2010-06-13, 20:01
co wy k***a pał i noży nie mamy
zaj***ć komuchów i ch*j i tak jesteśmy w więzieniu tylko o tym nam nikt nie mówi

husarz_

2010-06-13, 20:29
Sadyslaw napisał/a:

nierobca, program ten jest krecony na zywo poznym wieczorem, a studio dodatkowo jest klimatyzowane i wentylowane, a co za tym idzie jest w nim chlodno.



dziekuje za pelna wypowiedz dajaca odpowiedz na moje pytanie. teraz bede mogl spac gleboko i bezstresowo wiedzac czemu Pan Wojciech porzucil swoje idee i przekonania.

Wa...........is

2010-06-13, 20:39
Ty też won wojtek, ty też. Z tymi twoimi poglądami i nawet nie skrywaną nienawiścią, jesteś częscią starego systemu. Won idolu zgorzkniałych tępaków, won. :)