18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Iran

rafik311 • 2013-05-27, 21:01
Jakby ktoś planował wycieczkę do Iranu to tu macie rozpiskę ekstremalnych atrakcji ;-)

Art. 88. Cudzołóstwo popełnione przez osobę nie będącą w związku małżeńskim podlega karze biczowania w ilości 100 uderzeń batem.
Art 121. Akt homoseksualny bez odbycia stosunku podlega ustawowej karze biczowania w rozmiarze 100 uderzeń batem. Uwaga: Jeśli aktywny uczestnik tego aktu nie jest wyznawcą islamu, a pasywny jest wyznawcą islamu, pierwszemu wymierza się ustawową karę śmierci.

Art 129. Osobom dopuszczającym się aktu lesbijstwa wymierza się ustawową karę biczowania w rozmiarze 100 uderzeń batem.

Art 131. Akt lesbijstwa popełniony czwarty raz podlega karze śmierci, jeśli za każdy poprzedni akt sprawcy wymierzono ustawową karę.

Art 174. Spożywanie alkoholu podlega ustawowej karze w rozmiarze 80 uderzeń batem bez względu na płeć sprawcy.

Art 176. Podczas biczowania skazaniec płci męskiej powinien znajdować się w pozycji stojącej, a z odzieży mieć na sobie tylko tę zakrywającą genitalia. Skazaniec płci żeńskiej powinien znajdować się w pozycji siedzącej i mieć na sobie odzież zakrywającą całe ciało. Uwaga: uderzenia batem nie powinny być wymierzane w głowę, twarz i genitalia skazańca.

Art 201. Ustawową karę za kradzież wykonuje się w następujący sposób:




A. Za pierwszą kradzież ucina się skazańcowi cztery palce prawej ręki, w taki sposób, by nietknięty pozostał kciuk oraz dłoń.

B. Za drugą kradzież ucina się połowę stopy lewej nogi, w taki sposób, by nietknięta pozostała część miejsca moczonego podczas rytualnego obmycia.

C. Za trzecią kradzież wyznacza się karę dożywotniego pozbawienia wolności.

D. Za czwartą kradzież wyznacza się karę śmierci, nawet jeśli do kradzieży doszło w więzieniu.

Art. 630. Mąż ma prawo zadać śmierć lub obrażenia cielesne swojej żonie i innemu mężczyźnie w momencie popełnienia przez nich aktu cudzołóstwa, do którego doszło za obopólną zgodą sprawców. Jeśli kobieta została siłowo zmuszona do aktu cudzołóstwa, mąż ma prawo zadania śmierci lub obrażeń cielesnych tylko mężczyźnie.

ces

2013-05-27, 21:04
z art. 121, 129, 131 się całkowicie zgadzam!

melvin

2013-05-27, 21:06
rafik311, zaje*ane z JM?

rafik311

2013-05-27, 21:10
@melvin
Jak coś jest zaj***ne to jest to ze stratą dla posiadacza. To jest zapożyczone. Pozatym nie każdy na JM wchodzi, więc ja to widziałeś po prostu to pomiń.

olbi13

2013-05-27, 21:15
u nas tak powinni karać za kradzieże.wiezienia nie były by pewnie przepełnione a utrzymanie skazańca nie było by większe niż moje zarobki

!Timon

2013-05-27, 21:42
Art. 630. Mąż ma prawo zadać śmierć lub obrażenia cielesne swojej żonie i innemu mężczyźnie w momencie popełnienia przez nich aktu cudzołóstwa, do którego doszło za obopólną zgodą sprawców. Jeśli kobieta została siłowo zmuszona do aktu cudzołóstwa, mąż ma prawo zadania śmierci lub obrażeń cielesnych tylko mężczyźnie.

Ten akurat jest mądry w całości ;)

ja...........ax

2013-05-27, 22:07
tak narzekacie na zalew paciatych ale jak przyjdzie co do czego to szariat popieracie pełną gębą.
jestem wolnym człowiekiem będę pił i r*chał co mi się k***a podoba to raz, dwa powiedzcie mi mądrale jak taki koleś z uciachanymi palcami ma uczciwie zarabiać na życie?
wiadomo mi o dwóch mężatkach z którymi spałem, a o tym że były mężatkami to się dowiedziałem od kupli a nie od nich, a jak cię dupa zdradza to sam sobie jesteś winien

~Velture

2013-05-27, 22:13
Jakby takie kary u nas były to politycy musieliby się uczyć pisać lewą ręką.

wujcio

2013-05-27, 22:43
Niestety nie planuje wycieczki do Iranu.

kto normalny, by chciał tam jechać ?

Loaloa

2013-05-27, 22:44
@jabolmax
A czego się spodziewałeś po prawackiej tłuszczy? Przecież oni mentalnie są jeszcze niżej od ciapatych, tamci przynajmniej nie zmieniają poglądów. A tu jak jest wpis o islamie to komentarze o kozojebcach i zacofaniu, a jak trzeba pojechać po homoseksualistach to "Iran to zajebisty kraj, bo pedałów wieszają".

!Timon

2013-05-27, 23:01
@Loaloa, jabolmax

Logicznym jest, że to co jest u nich dobre to JEST dobre. Nie ma ciapackie dobre czy europejskie dobre prawo. Dobre prawo jest ZAWSZE i k***a WSZĘDZIE dobrym prawem. Gdziekolwiek. I to się pochwala. "Więcej się mędrzec od głupca nauczy niż głupiec od mędrca" - wy edukujecie całą sadolową społeczność. No jeszcze mcmenel. Tworzycie swoisty triumwirat.

jabolmax uważasz, że jak cię żona zdradza to twoja wina? Ta sama która deklarowała się być wierna choćby ch*j wie co? Jak cię wspólnik opie**oli na kasę to też oczywiście twoja wina - mogłeś spółki nie zakładać. Myślenie kretyna.
Na zdradę nigdy nie ma żadnej obrony. Pijany? Trzeba było nie pić. Zaniedbany? Trzeba było powiedzieć. Nie kochany? To odejść z honorem.
Jak się ktoś decyduje na zdradę to ostatnią szansą na zachowanie twarzy jest przyznanie się do winy a nie pie**olenie, że to ktoś zawinił.
No ale to takie pie**olenie miernot, że ja taki biedny i za siebie nie odpowiadam.

kutasso

2013-05-27, 23:04
Zaraz jakiś idiota wstawi poj***ny obrazek z cyklu
"jaranie się islamem/iranem/innym ciapastanem to pedalstwo a mahomet to pedofil i ch*j"
k***a starczy ok !! nikt tu nie lubi c**atych ale k***a mozna dac odpowiedz na poziomie

Dobra do rzeczy
Przepisy dla debili, jak ktoś jest poj***ny to trzeba chlostać, może wybije im się z głowy te debilne rzeczy
Złodziei się przynajmniej trzyma krótko, upie**oli sie mu palce itp to sie odechce kraść

BongMan

2013-05-27, 23:10
Przecież nie tak dawno temu pie**olili, że Iran to normalny, cywilizowany kraj, w którym żyją normalni, wolni i szczęśliwi ludzie. Kraj, który wcale nie łamie praw człowieka, wcale nie stanowi potencjalnego zagrożenia i cierpi z powodu nieuzasadnionej agresji Izraela i USA...

ROBSON77

2013-05-27, 23:21
jaaaaaa pie**ole na wakacje jade do ruskich ...... sie napie**ole...

!Timon

2013-05-27, 23:28
@~BongMan

Jeszcze raz powolutku:
W interesie Polski/Europy leży słaby Izrael I słaby Iran. Nie mocny Izrael i nie mocny Iran. Jak to osiągnąć ktoś zapyta?
Ano w czasie kiedy Izrael jest mocny wspierać Iran, kiedy Iran jest mocny wspierać Izrael. Najlepiej gdyby się tam nawzajem powybijali ale to wymaga bardzo długiego balansowania między jednymi a drugimi i oczywiście przy udziale nie tylko Polski [aż takim megalomanem nie jestem].

To, że w szariacie jest kilka dobrych praw nie znaczy, że trzeba je a priori uznać za złe bo tam się znajdują. Tamten post był pół żartem - nie uważam, że zabicie kochanka żony jest czymś dobrym ale taki zapis jak:
"spuszczenie siarczystego wpie**olu z trwałym uszczerbkiem na zdrowiu włącznie będzie potraktowane jako działanie w afekcie i nie podlegające karze" Oczywiście kochankowi. Kobiet się nie bije.