18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Instynkt

nowynick • 2016-04-29, 17:30
Co robi kobieta której odeszły wody plodowe:
A) dzwoni po pogotowie
B) leży i narzeka na skurcze
C) łapie za mopa i sprząta

C z obserwacji własnej :)

PS przemycam tym tematem info ze doczekałem się drugiego potomka :)

ul...........rt

2016-04-29, 17:36
Czyli 500+ już Twoje cwaniaczku ;)

nowynick

2016-04-29, 18:30
[quote="ulthart"]Czyli 500+ już Twoje cwaniaczku ;) [/quote

Tak, teraz będę pił wódkę na Wasz koszt :pijaki: taki skutek uboczny reform pisu. Przyzwyczajajcie się ;)

jbone

2016-04-29, 18:36
jak jej odeszły wody to musi wejść szybko do lodówki bo płód zgnije.najlepiej zamrozić-hortex mówi w swoich reklamach warzyw że mrożenie pozwala utrzymać świeżość do 6 miesięcy.

nowynick

2016-04-29, 18:52
Up
Teraz mi mówisz? Zgarnalbym 500 plus i nie musiał tego jazgotu słuchać...

Arathnmor

2016-04-29, 19:52
Niech Ci noce krótkie będą.

~DMT

2016-04-29, 21:45
nowynick napisał/a:



Tak, teraz będę pił wódkę na Wasz koszt :pijaki: taki skutek uboczny reform pisu. Przyzwyczajajcie się ;)



To tylko uświadamia, jak bardzo zj***nym systemem jest pseudo-demokracja. Nie będę rozwijał wypowiedzi, bo jest to off top, ale każdy kto ma choć trochę oleju w głowie wie o co mi chodzi. Napiszę to jescze raz:

Polska potrzebuje MĄDREGO, jeszcze raz powtarzam, M Ą D R E G O i sprawiedliwego Króla.

Uprzedzając jakieś ch*jowe komentarze:

Na pewno, nikogo z obecnej seny politycznej (jak leci, bez wyjątków), ani żadnego z ich popleczników.

A co do tematu: Przypilnowałeś żeby małżę dobrze zeszyli? :amused:

nepster

2016-04-29, 22:35
@MaszAyahuaskę
To nie kwesta demokracji tylko modelu państwa opiekuńczego.

@autor
Gratuluję dobrze wychowanej żony i świetnej roboty przy potomku oby był zdrowy i nigdy nie pojawił się na hardzie.

Boldek

2016-04-29, 22:37
@nepster żartujesz sobie? chce widzieć filmik z tego porodu na hardzie :D

KillerLaugh

2016-04-29, 22:51
4x4offroad napisał/a:

no to gratulacje ;)


Dziękuję
spoiler

anatomopatolog

2016-04-29, 22:51
nowynick napisał/a:



PS przemycam tym tematem info ze doczekałem się drugiego potomka :)



Pozdrów ojca Twojego dziecka! :)

p0lybius

2016-04-29, 22:53
@nepster

Teoretycznie tak, ale w demokracji głównym sposobem zdobycia władzy jest przypodobanie się obywatelom, a temu służy właśnie model państwa opiekuńczego.

A król też ch*ja da, bo przecież nikt mu nie da władzy absolutnej ,tylko w przypadku restauracji królestwa polskiego, będzie jakiś pajac któremu będziemy opłacali życie i edukacje dzieci czy emeryturkę, fajny pałac i ochronę, a jego zadaniem będzie przypinanie medalików i składanie życzeń świątecznych dla obywateli - czytaj: kalka Wielkiej Brytanii.

Jeżeli absolutyzm oświecony czy też monarchia konstytucyjna z silną i realną władzą króla to tak, a jak copypasty Hiszpanii, Belgii czy UK to raczej se serdecznie podziękuje.

A nowynick z tego co kojarzę to chyba lewak, ale gratulacje się należą, co nie. Nie ma tylko info, czy obawiasz się w przyszłości o skończenie pacholęcia jak na temacie powyżej, tj "Panie profesorze, pan mi to jeszcze wytłumaczy", czy może płeć jest prawidłowa i jest bezpiecznie.
"

The_Generat

2016-04-29, 23:00
nie król jest potrzebny tylko dyktator, który zrobi opcję zero

przywróci karę śmierci
jednym z przewinień podpadających pod KS musi być zdrada określona jako "calowe działanie na szkodę Polski i Polaków"

po czym delegalizacja partii politycznych

wybranie 3 najbardziej antypolskich ustaw, przykładowo - 1066, kradzież z ofe i zwiększenie wieku emerytalnego

każdy kto głosował za więcej niż jedna z nich (zakładamy, że raz się mogło zdarzyć, pomyłka, był chory, ktoś z kolegów za posła zagłosował) KS za zdradę i nie ma że k***a prawo nie działa wstecz skoro sami zrobili ustawę o wieku emerytalnym gdzie to prawo zadziałało wstecz

do piachu sk***ysynów


Kv...........ft

2016-04-29, 23:49
Aż mi się suchar przypomniał.

- Po co kobiecie o dwa zwoje mózgowe więcej niż u konia?
- Żeby nie piła wody z wiadra przy myciu podłogi.

Ba dum tsst! :krejzi: