18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Indianie

Teodorr • 2015-01-30, 02:06
Why were the Indians here first?


They had reservations.

krzysiek351

2015-01-30, 15:49
Aha, to znaczy że sadistic jest k***a mać anglojęzyczny?

oc...........ki

2015-01-30, 15:59
@up
nie - to oznacza, że sporo ludzi wyjechało i po kilku miesiącach (czy latach) są bardziej angielscy od królowej Elżbiety

krzysiek351

2015-01-30, 16:12
oczami30latki napisał/a:

@up
nie - to oznacza, że sporo ludzi wyjechało i po kilku miesiącach (czy latach) są bardziej angielscy od królowej Elżbiety



Znam takich, po polsku zapomniał a po angielsku czy niemiecku nie umie, po półrocznym pobycie za granicą.

Teodorr

2015-01-31, 01:01
na szczescie angielski jest miedzynarodowy i uczy sie go swiat a na Twoim Hamburgerowym sobie tylko jezyk wszyscy lamia :D

qw...........34

2015-01-31, 19:08
rozumiem, że jak ktoś ma rezerwację, to przychodzi pierwszy?
drugi sens w porządku, ale jednak nie jest to aż tak śmieszne jakby się niektórym wydawało

~hejter

krzysiek351

2015-01-31, 20:48
Lho_La napisał/a:

na szczescie angielski jest miedzynarodowy i uczy sie go swiat a na Twoim Hamburgerowym sobie tylko jezyk wszyscy lamia :D




Moim językiem ojczystym jest polski, a urzędowym w kraju gdzie mieszkam jest niemiecki. Zresztą...
j***ć to, język jak język.

Ale nie wiem co gorsze, Niemcy na nas napadli a Anglicy nas wydymali (w kilkudniowych odstępach w 1939r).
Mozna się wadzić bo to i to jest kurestwem. :mrgreen:

A więc j***ć angielski, a niemieckiemu do ryja :-D

krzychu1388

2015-01-31, 21:23
Oj się czepiacie chłopaka ;) chciał się popisać, że zna angielski :D brawo dla niego :)

Przema

2015-01-31, 21:51
krzysiek351 napisał/a:

Aha, to znaczy że sadistic jest k***a mać anglojęzyczny?



jak jedziesz na wakacje to w jakim języku rozmawiasz? no tak po polsku, bo w PL to ojczysty język

jesteśmy już w takich czasach że jednak jeżykiem międzynarodowym jest angielki i choć ten wypadałoby znać żeby się w świecie porozumieć a teraz to już w szkołach jest obowiązkowy

1suko9

2015-01-31, 21:51
Niedługo na tym portalu zaczniecie hejtować jak ktoś będzie umiał angielski/niemiecki bo to niepatriotyczne. Nieudacznicy j***ni, języka nie potrafią się nauczyć, no k***a :D

Pepe3

2015-01-31, 22:00
Tłumaczenie:

Dlaczego Indianie byli tu pierwsi?

Bo mieli rezerwacje/rezerwaty.

oc...........ki

2015-01-31, 22:23
1suko9 napisał/a:

Niedługo na tym portalu zaczniecie hejtować jak ktoś będzie umiał angielski/niemiecki bo to niepatriotyczne. Nieudacznicy j***ni, języka nie potrafią się nauczyć, no k***a :D



O ile ja "j***ny nieudacznik" nauczyłam się języka obcego - tak Ty, j***ny idioto, sarkazmu nie wyłapiesz nawet jak się o niego potkniesz.

krzysiek351

2015-01-31, 23:14
Przema napisał/a:



jak jedziesz na wakacje to w jakim języku rozmawiasz? no tak po polsku, bo w PL to ojczysty język

jesteśmy już w takich czasach że jednak jeżykiem międzynarodowym jest angielki i choć ten wypadałoby znać żeby się w świecie porozumieć a teraz to już w szkołach jest obowiązkowy



Chodzi mi o to, że jak będe chciał sobie poczytać po angielsku, to sobie wejde na angielską strone, a nie k***a na każdym kroku ten sk***iały angielski.
Znam ten język, nie śpiewająco ale znam. Tylko wchodząc na polskie forum wk***iają mnie wstawki w obcych językach. Jak już jakiś k***a "poliglota" wpie**ala takie zestawy to niech się chociaż o tłumaczenie postara.


ps.tylko czekać na tematy w arabskim :idzwch*j:

pemb

2015-02-01, 10:31
Indian mi zajebiście szkoda.

toudi68

2015-02-02, 16:27
Trzeba być niedoj***nym, żeby czepiać się, że kawał jest po angielsku, jak po polsku traci sens :v