18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Incydent kolejowy

~Sunday • 2020-02-19, 07:38

Nie było co zbierać.

35i

2020-02-19, 07:45
Na torach piesi też mają pierwszeństwo?

luja27

2020-02-19, 08:08
Dobry debil :mrgreen:

MenSa

2020-02-19, 08:25
35i napisał/a:

Na torach piesi też mają pierwszeństwo?


Zgodnie z "logiką", że większy ustępuje mniejszemu chyba tak powinno być. A tak serio to przepis o bezwzględnym pierwszeństwie pieszych to wyrok śmierci na nich. :kawa:

wu...........py

2020-02-19, 08:38
MenSa napisał/a:

Zgodnie z "logiką", że większy ustępuje mniejszemu chyba tak powinno być. A tak serio to przepis o bezwzględnym pierwszeństwie pieszych to wyrok śmierci na nich.



a i ch*j im w dupe, Ci mądrzy co mają choć trochę instynktu samozachowawczego przetrwają a święte krowy jak na nagraniu skończą tak jak na nagraniu.

35i

2020-02-19, 08:52
MenSa napisał/a:

Zgodnie z "logiką", że większy ustępuje mniejszemu chyba tak powinno być. A tak serio to przepis o bezwzględnym pierwszeństwie pieszych to wyrok śmierci na nich.



Ten debil jest tego "książkowym" przykładem. Nie rozumiem jeszcze jednej kwestii. Jeżeli użytkownicy drogi (kierujący pojazdami) są karani za używanie telefonów, to dlaczego ten przepis nie dotyczy pieszych użytkowników drogi (przechodzących przez jezdnie). Ten przepis (o bezwzględnym pierwszeństwie) jest jednym z większych idiotyzmów ostatnich czasów, chociażby z powodu braku edukacji w szkołach. Ważniejsza jest religia lub zapraszanie jakiegoś zjeba spod znaku tęczy. Szczególnie widać to w Warszawie, gdzie jest chyba największy wysyp słoi hasających do tej pory po łąkach i lasach.

NataliaW

2020-02-19, 09:00
Jestem pieszym, po co mi mózg.

maki1981

2020-02-19, 09:20
Z tego co słyszałem właśnie próbują go składać w szpitalu.
Tak wyglądało przekazanie przez ekipę karetki na izbę przyjęć:



Psilocke

2020-02-19, 10:16
wujekslepy napisał/a:

a i ch*j im w dupe, Ci mądrzy co mają choć trochę instynktu samozachowawczego przetrwają a święte krowy jak na nagraniu skończą tak jak na nagraniu.



Zasadniczo się zgodzę, z jednym tylko ale.
Przez takiego idiote ktoś zupełnie niewinny idzie w pasiak albo się tłumaczy gęsto u prokuratora.
Dlatego polecam zamontowanie kamery. Bez nagrania jesteście winni i ch*j.
W sumie z nagraniem też się mogą doj***ć, że prędkość czy inny ch*j no ale już cokolwiek do sądu macie.

pppmix

2020-02-19, 10:26
Ze łba nie było co zbierać, jakbyś przyj***ł młotkiem ale takim fes dziesięcio kilowym.

philiphser

2020-02-19, 10:30
Dzieki sadisticowi jak mam kaptur na glowie to odwracam sie caly a nie tylko leb zeby cokolwiek widziec i nie zostac warzywem.

Sadistic óczy i wychowóje!

leitoml

2020-02-19, 10:57
Żeby zebrać zwłoki przyjechali ze szczotką i szufelką :mrgreen:

muraaas

2020-02-19, 11:01
rafalxp napisał/a:

i Chu,,, maszynista cały dzień zj***ny.



Otóż wbrew pozorom, nie. Polecam obejrzeć:





Dodam jeszcze że mój teść jest emerytowanym maszynistą i jak kiedyś o tym rozmawialiśmy to mówił że jako maszynista z tego typu wypadków jesteś automatycznie rozgrzeszany. Po prostu wiesz że nic nie mogłeś zrobić. Nie ma tak jak w przypadku samochodów orania się że "mogłem zwolnić", "mogłem później/wcześniej wyjechać", "mogłem odbić w lewo/prawo" itp... Jeśli robiłeś wszystko zgodnie z procedurami to NIC nie mogłeś zrobić...

roman970227

2020-02-19, 11:17
Ładnie a najlepsze jest to, że taki trupów będzie coraz więcej po zmiane tych j***nych przeposów, ktore całkiem wyłaczą pieszym mózgi...