18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Imigracja, światowe ubóstwo i guma do żucia.

St...........ke • 2015-09-16, 11:45
Jak wytłumaczyć ludziom, że imigracja nikomu nie pomoże. Powinien przyjechać do Europy i idiotom siedzącym w UE zrobić taki wykład.



Są polskie napisy. ;)

Szaman4321

2015-09-16, 11:54
Przydałby się taki gość w parlamencie Europejskim żeby pokazać tym otumanionym lewakom prawdę.

Ostrovsky

2015-09-16, 12:14
dawno nie słyszałem czegoś mądrzejszego w ostatnim czasie piwo!

bebini

2015-09-16, 12:18
a w dodatku przyjmowanie islamistów wiadomo jak się kończy...

HO...........OR

2015-09-16, 12:20
Jeśli jesteś zj***nym lewakiem albo niemcem nie czytaj tego posta bo i tak go nie zrozumiesz:
-Panie hydrauliku pękła mi rura w kiblu i gówno wlewa mi się do salonu proszę to naprawić
-ok nie ma problemu musimy zwołać zebranie wszystkich lokatorów podczas którego ustalimy solidarnie ile każdy z pana sąsiadów zdoła zmieścić gówna w mieszkaniu...

ro...........24

2015-09-16, 12:37
Fucking A.
Noble price for this fucker.
Ziomek musiał zabrać ze sobą gumy żeby wytłumaczyć tępym Amerykanom o co kaman

remi1982

2015-09-16, 12:49
HODOR napisał/a:

Jeśli jesteś zj***nym lewakiem albo niemcem nie czytaj tego posta bo i tak go nie zrozumiesz:
-Panie hydrauliku pękła mi rura w kiblu i gówno wlewa mi się do salonu proszę to naprawić
-ok nie ma problemu musimy zwołać zebranie wszystkich lokatorów podczas którego ustalimy solidarnie ile każdy z pana sąsiadów zdoła zmieścić gówna w mieszkaniu...



Idealnie to ująłeś. Tak właśnie powinno się przedstawiać lewactwu problem z którym boryka się europa. Ale zapewne i tak nie pojmą.

Ma...........gw

2015-09-16, 13:07
Bardzo ciekawe podejście do problemu i proste wytłumaczenie. Piwko

Co...........ox

2015-09-16, 13:10
Łał... Jak dużo gumy!

Du...........77

2015-09-16, 13:14
Wy na serio myślicie, że politycy europejscy podejmuję takie decyzje, a nie inne, z głupoty, a nie dlatego, że mają w tym swój cholerny interes?
Polityk to generalnie bardzo sprytne i zaradne stworzenie. Nic, co się w polityce dzieje, nie jest przypadkiem.

kacaraba

2015-09-16, 13:28
Tymczasem na gazeta.pl, śmieciu dziennikarskim:
Pod naszymi tekstami o uchodźcach pojawiała się zatrważająca liczba komentarzy, które nawoływały do przestępstw, zawierały treści rasistowskie i ksenofobiczne. Nie chcemy ich pokazywać. Nie godzimy się na naruszanie godności innych ludzi na naszym forum. Dlatego zdecydowaliśmy, że wyłączymy możliwość komentowania pod naszymi tekstami o uchodźcach. Będziemy też zgłaszać do prokuratury przypadki nawoływania do nienawiści na tle rasowym i religijnym.

ziomall007

2015-09-16, 13:29
Jeżeli Amerykanie chcą pomóc, to niech nie wpie**alają się ze swoją demokracją do tych wszystkich krajów.

idejakprzecinak

2015-09-16, 13:44
Powinni to puszczać Merkelowej codziennie przy śniadaniu, obiedzie i kolacji a nawet kiedy brancluje się swoim diltosem.

Guzik

2015-09-16, 14:26
kacaraba napisał/a:

Tymczasem na gazeta.pl, śmieciu dziennikarskim:
Pod naszymi tekstami o uchodźcach pojawiała się zatrważająca liczba komentarzy, które nawoływały do przestępstw, zawierały treści rasistowskie i ksenofobiczne. Nie chcemy ich pokazywać. Nie godzimy się na naruszanie godności innych ludzi na naszym forum. Dlatego zdecydowaliśmy, że wyłączymy możliwość komentowania pod naszymi tekstami o uchodźcach. Będziemy też zgłaszać do prokuratury przypadki nawoływania do nienawiści na tle rasowym i religijnym.



No i prawidłowo. Nie mam na myśli obrony biednych imigrantów przed tym, co ktoś napisał na internetach, ale samo patrzenie na idiotów wypisujących pod artykułami posty typu "j***ć ciapaków" albo inne "do gazu" Jest żenujące.

Jestem przeciwnikiem imigracji ale jestem też przeciwnikiem debilizmu i żenującego poziomu jaki reprezentują sobą Polacy w internecie. Wnioski do prokuratury są śmieszne i tylko wk***ia, że sądy muszą się zajmować takimi idiotyzmami za nasze pieniądze ale mandaty za bycie tępym idiotą w internecie mogłyby się pojawić. Może jeden z drugim by się zastanowił zanim by napisali coś w sieci. Chcesz się wyżalić to sobie znajdź jakieś forum antyimigracyjne i pisz tam do woli a nie zasypuj facebooka albo inne portale jakąś śmieszną gównoburzą. Jakoś są ludzie, którzy potrafią kulturalnie dyskutować na temat ten i każdy inny. No ale zawsze się znajdzie jakiś yntelygent który porazi publiczność swoim błyskotliwym "j***ć kozojebców! Polska dla Polaków".

Druga sprawa jest taka, że raczej nie będę płakał, że nie mogę skomentować artykułu na tym portalu bo zwyczajnie go nie odwiedzam.

Profx5015

2015-09-16, 15:33
Czemu to nie mogło zostać na głównej? Tyle piw...