18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I'm a Daddy and I Know it

okar19 • 2013-03-16, 15:20
parodia "Sexy and I Know it"

Sz...........ol

2013-03-16, 18:39
Baba musi mieć z nim ciekawe życie =D Tak wgl zauważyłem śmieszną zależność. W Polsce rodziny wielodzietne kojarzą się z patologią a w innych krajach rodziny wielodzietne się szanuje.

ASAKKU

2013-03-16, 19:50
Zajebiście... Ma większy korytarz niż ja mieszkanie... COOL... kocham ten kraj...

Pater patriae

2013-03-16, 20:08
Cytat:

W Polsce rodziny wielodzietne kojarzą się z patologią a w innych krajach rodziny wielodzietne się szanuje.



Bo bez obrazy, ale żeby w Polsce zakładać rodzinę wielodzietną to trzeba być poj***ny, niestety. Jeszcze by się dało przeżyć, że państwo nie wspiera rodzin, ale co najgorsze ono je dobija. Podwyższyli VAT na ubranka dziecięce? Podwyższyli. Wprowadzili takie przywileje dla kobiet-matek, przez co teraz się dziwią, że nikt nie chce ich zatrudniać? Wprowadzili. Przecież to najlepszy sposób, aby uzależnić ludzi od państwa, bo kiedyś trzeba było mieć dużo dzieci, aby te na starość mogły się tobą zająć, a dzisiaj jesteś skazany na groszową emeryturę i zamiast wygrzewać się na czarnomorskich plażach, jak Niemcy na naszych, to musisz zapieprzać do kościoła i modlić się, żeby nie odebrali ci tych resztek, które masz.

grzybobranie

2013-03-16, 21:23
@ XasakkuX to idź do roboty jełopie !

Sielik

2013-03-16, 21:33
Ojcem może zostać każdy, tatą już nie...

Valdix

2013-03-16, 21:44
Chwała mu za to, że jako jeden z niewielu przebija ciapatych europejskich pod względem rozrodczości.

dj_deez

2013-03-16, 22:28
Szmigol napisał/a:

Baba musi mieć z nim ciekawe życie =D Tak wgl zauważyłem śmieszną zależność. W Polsce rodziny wielodzietne kojarzą się z patologią a w innych krajach rodziny wielodzietne się szanuje.




Deflorat

2013-03-17, 00:12
Miałem hejtować, ale raz, że koleś pewnie miesięcznie na utrzymanie wszystkiego, wydaje więcej niż przeciętna rodzina w Polsce ma na cały rok, a dwa część z tych dzieciaków jest w podobnym wieku, więc albo jego kobieta rodzi po kilka na rok, albo adoptował jakieś i ch*j :(

malinowa87

2013-03-17, 01:08
^ a słyszałeś o czymś takim jak ciąża mnoga???

teken

2013-03-17, 21:22
w Polsce jak by mi przyszło mieć tyle dzieci to pewnie mieszkałbym w kawalerce z nimi, jeździł sejczento w gazie, pracował 12h dzinnie a i tak by mi je zaj***li ze względu na złą sytuację materialną.

karpato

2013-03-17, 21:28
Z takim domem to On sb. może pozwolić na tyle dzieci.