18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ile kosztują nas czarownicy?

voidinfinity • 2017-03-20, 14:01
Zestawienie ile kosztują nas katok***y.


voidinfinity

2017-03-23, 18:19
Ork.Fajny napisał/a:

voidinfinity, kończę "dyskusję" z Tobą... W swoim poście rzuciłem zgryźliwym komenatrzem że wolę kler od świra z sieci.



A ja zgryźliwie zasugerowałem, że w takim razie jesteś socjalistą ;-)

Ork.Fajny

2017-03-23, 18:30
mrkler napisał/a:

Jeśli teraz według Ciebie płacą mniej, no to chyba logiczne że jest że ustawienie im stawki tak jak reszcie organizacji np. firmom, spowoduje że będą płacić WIĘCEJ. No nie...?

Właśnie chodzi o to że nie płacą wcale podatku od wykonanej usługi. I nie wyjeżdżaj znowu z mediami bo to płaci każdy.
Albo mamy sprawiedliwość i wszystkie instytucje - w tym firmy, płacą takie same wysokie/niskie podatki

I nie czaję już o co Ci chodzi bo raz piszesz żeby zaraz napisać że
spowoduje że będą płacić WIĘCEJ


To ja nie rozumiem o co Ci chodzi. W sensie rozumiem że Ty nie rozumiesz co ja napisałem albo w swojej niedojrzałości nie chcesz zrozumieć.
Ja nie zakładałem żadnej wartości. Jedyne co założyłem to równość.
Ty poza równością założyłeś też że podatki dla kościoła mają być podwyższone do poziomu tych dla innych instytucji, zamiast na odwrót - innym instytucją obniżyć opodatkowanie do tego z jakim "męczy się" Kościół. To jest głupie.


voidinfinity napisał/a:

A ja zgryźliwie zasugerowałem, że w takim razie jesteś socjalistą ;-)


Ty nic nie robisz zgryźliwie, Ty albo jesteś głupi albo trollujesz, bo ja nigdzie nie wyraziłem aprobaty tego systemu, tylko stwierdziłeś że ogólnie bardziej popierałbym Kościół niż świra z sieci. To się nazywa relatywizowanie.
Sądzę że na tym zakończę.

voidinfinity

2017-03-23, 18:32
Ork.Fajny napisał/a:

nigdzie nie wyraziłem aprobaty tego systemu,



Stwierdziłeś że wolisz - to jak mam to rozumieć? :amused:

mrkler

2017-03-23, 19:08
Ork.Fajny napisał/a:



Ja nie zakładałem żadnej wartości. Jedyne co założyłem to równość.

No sorry stary ale pozwolę sobie jeszcze raz Cię zacytować
Cytat:

Albo mamy sprawiedliwość i wszystkie instytucje - w tym firmy, płacą takie same wysokie/niskie podatki


Ork.Fajny

2017-03-23, 20:30
mrkler, przeczytaj swoje i moje posty jeszcze raz bo teraz to albo próbujesz czepiać się jakiegoś jednego zwrotu, którego sensu czepiania nie rozumiem albo kompletnie zgubiłeś wątek główny odnośnie obniżenia wszystkim zamiast zrównania wyżej klerowi...

mrkler

2017-03-24, 07:07
Ork ja w swoich postach od samego początku dyskusji podkreślam że należy opodatkować usługi kościelne bo te są W OGÓLE nieopodatkowane, ale Ty cały czas zdajesz się pomijać ten wątek. I sory ale to Ty się kręcisz od początku dyskusji jak za przeproszeniem gówno w przeręblu i jeszcze mi zarzucasz że nie rozumiem o czym piszę.

Wiewór

2017-03-24, 08:04
Danmaz napisał/a:



No niby tak, ale z 60 lat temu gdy w szkołach przestano kłaść nacisk na religie itp. wzrósł odsetek brzuchatych nastolatek.

Tak to już jest z tym światem, że tak źle i tak niedobrze


I oczywiście przedstawisz nam racjonalne źródło tych rewelacyjnych statystyk.
Definicja racjonalnego źródła - nie fronda i nie inne kato oszołomskie portale produkujące bełkot