18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Idę przez miasto

Blabus • 2016-02-05, 22:42
Idę ja ci sobie przez miasto. Akurat zbliżałem się domu pogrzebowego. Przed nim tłum ludzi ubranych na czarno. Myślę sobie "dobra ch*j, nie będę się przez nich przepychać przejdę przez ulicę i tyle". Jako uczciwy i poddany swojemu rządowi obywatel kieruję się w stronę pobliskich pasów, lecz tam stoi mniejsza grupka żałobników. Tym razem zdecydowałem, że muszę się między nimi przecisnąć.

Teraz stwierdzam, że podejście do nich i powiedzenie "Przepraszam państwa, ale chciałbym się dostać na drugą stronę" nie było najlepszą opcją. :amused:

wwwj

2016-02-05, 22:56
he he he herbata ci stygnie, ale póki co łap piwo

grudzin7

2016-02-06, 12:40
Idziesz ty mi tobie przez miasto.

Torwald

2016-02-06, 14:06
W oryginale lepiej to pewnie brzmiało ;)

winksss

2016-02-06, 16:24
powinno być: "dę ja ci sobie przez miasto. Akurat zbliżałem się domu pogrzebowego. Przed nim tłum ludzi ubranych na czarno. Myślę sobie "dobra ch*j, nie będę się przez nich przepychać przejdę przez ulicę i tyle". Jako uczciwy i poddany swojemu rządowi obywatel kieruję się w stronę pobliskich pasów, lecz tam stoi mniejsza grupka żałobników. Tym razem zdecydowałem, że muszę się między nimi przecisnąć.

Powiedziałem więc: -Przepraszam państwa, ale chciałbym się dostać na drugą stronę
Jeden z nich powiedział: -Pomogę Panu.
I wepchnął mnie pod auto