18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

i kto tu jest pizda

astaldi • 2012-06-10, 00:07
a propos dzisiejszego meczu mała aktualizacja ostatnio burzliwego tematu :-)



Oskarek

2012-06-10, 00:42
ja pie**ole ale jesteś głupia
zdjęcie z 2004r gdzie Ronaldo miał 18-19lat
Grał już wtedy najważniejszy mecz w swoim życiu - Finał Mistrzostw Europy

i co tu w ogóle ma remis 1-1 do przegranej 0-1?

Znajdz mi od tamtej pory takie zdjecie jak płacze
Wejdzie Ci na Sadola taka co nawet pewnie nie wie co to spalony i się udziela

astaldi

2012-06-10, 00:51
up: Już dobrze, mamusia przytuli :-)



dokładnie o to chodzi w temacie(i w poprzednim), że Ronaldo się spłakał :homer:




PS: A na spalonym to był Twój ojciec jak strzelał- niby wpadło, ale jednak gówno z tego wyszło...

oskiboski

2012-06-10, 02:06
@up żeby płód od razu gównem nazywać? :lol:

ostatni

2012-06-10, 02:09
k***a, tworzenie zdjęć, na których widać jakiegoś polskiego zawodnika i c. ronaldo jest niepoważne i skończcie ten zj***ny temat. krystyna może nawet biegać w różowych rajtuzach po boisku, a i tak każdy trener będzie marzył by mieć go w swojej drużynie, bo po prostu zajebiście gra. lewy wypracował na treningach sylwetkę, ale skala talentu nie ta, u murawskiego ani talentu ani sylwetki, a to nie brazylijski ronaldo, który mógł mieć 10 kg nadwagi i napie**alać bramy dla realu. na koniec podsumuję całe euro w wykonaniu naszej drużyny: we wtorek będzie sromotny wpie**ol, tym bardziej bolesny, że pewnie przyjedzie putin, i niczym car będzie spoglądał na kolejne upokorzenie polskiego narodu, tym razem głośne, wyraźne, transmitowane na cały cywilizowany świat. następnie ruscy kibice przejdą przez warszawę i to co zrobią będzie przypominać jej najstarszym mieszkańcom wydarzenia z lat 44-45 ubiegłego wieku. nasz kaszubski donaldo natomiast nie zrobi nic by temu zapobiec i schowa się na 3 tygodnie aż do finału w kijowie, by potem pie**olić, że odnieśliśmy organizacyjny sukces a porażka reprezentacji to wina PiS u, który wniósł złą energie, albo coś podobnego wymyśli :homer: . oczywiście zostanie nam mecz o wszystko z czechami, nazwany tak tylko dlatego, że szpakowski wyliczy, że mamy astronomiczne szanse w wysokości 1% na wyjście z grupy jeśli jakimś cudem wygramy i małe punkty się odpowiednio rozłożą, więc stada upokorzonych polskich baranów dalej będą wierzyć choć przez kilka dni w naszą drużynę. to tyle. możecie mnie teraz zwyzywać od ponurych polaczków, ale ja jestem zwykłym realistą, który i tak na końcu powie "a nie mówiłem" skąd wiem że tak będzie?-bo zawsze tak jest. a dlaczego?-bo sukcesy odnoszą albo drużyny bardzo utalentowane, albo drużyny narodowe, może nie tak utalentowane, ale silnie zmotywowane, takie, gdzie ceni się honor, patriotyzm, przyzwoitość ciężką pracę i kilka innych wartości, które polakom są obce, zwłaszcza w ciągu ostatnich kilku lat

Bendar

2012-06-10, 03:17
@up Ale żeś liter naj***ł.

ostatni

2012-06-10, 03:31
@up

rozumiem, w gimnazjum doszliście dopiero do literki "c"

BMWswap

2012-06-10, 04:22
astaldi napisał/a:


PS: A na spalonym to był Twój ojciec jak strzelał- niby wpadło, ale jednak gówno z tego wyszło...



o ja pie**ole, grubo :D rośnie nam mistrzyni ciętej riposty :)

Vl...........in

2012-06-10, 08:34
@Ja-ah-qu-ub-el
Jestem, przybyłem i porażkę polaków obejrzę.

zuberos

2012-06-10, 08:55
nie wiem co to ma do ostatniego tematu.Mimo że Krystyny nie lubię i tak przoduje wraz z Messim na najlepszego piłkarza.Na tą chwile Lewy może mu przepastować buty.

astaldi napisał/a:

dokładnie o to chodzi w temacie(i w poprzednim), że Ronaldo się spłakał :homer:


Nie widzę żeby we wcześniejszym temacie płakał i ogólnie nie rozumiem co piszesz dlatego moja diagnoza mówi że masz downa i to większego niż Maciej z Klanu.

thez

2012-06-10, 09:05
@Ja-ah-qu-ub-el

Realista pie**olony się k***a znalazł. Idać dalej Twoim rozumowaniem to żadnych mistrzostw nie powinno się organizować bo 80% drużyn powie "i tak przegramy". Z wuefu to pewnie k***a zwolnienie miałeś, co? Bo co to jest duch rywalizacji to za cholere nie wiesz.

darkmasiash

2012-06-10, 09:11
Nie zmienia to faktu że Ronaldo jest ciotą :)

astaldi

2012-06-10, 09:21
zuberos napisał/a:


Cytat:

dokładnie o to chodzi w temacie(i w poprzednim), że Ronaldo się spłakał



Nie widzę żeby we wcześniejszym temacie płakał i ogólnie nie rozumiem co piszesz dlatego moja diagnoza mówi że masz downa i to większego niż Maciej z Klanu.



Ok, następnym razem nie będę wtrącać ironii, albo od razu wrzucę schemat, żeby mniejszość też zrozumiała :facepalm:

OFF

2012-06-10, 09:58
Ja pie**olę,a Ci znowu Euro przeżywają..