18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

i kto tu jest pizda

astaldi • 2012-06-10, 00:07
a propos dzisiejszego meczu mała aktualizacja ostatnio burzliwego tematu :-)



kaiel

2012-06-10, 10:07

fascynujące jak kolonoskopia

Zjuq

2012-06-10, 10:11
A ja tam chętnie obejrzę kolejne mecze reprezentacji ;) Wierzę także że mogą jeszcze coś zdziałać, to już czas na to. Jak by wygrali to byście piali jacy to zajebiści nie są, a tak tylko psy na nich wieszacie. Polska to wspaniały kraj, tylko ma ch*jowy rząd i zawistnych ludzi którzy tu mieszkają.

Ra...........or

2012-06-10, 10:12
Mimo wszystko dostać wpie**ol od ruskich na własnym podwórku, byłoby nadzwyczajnie ch*jowo. Może Orły coś z siebie jeszcze wykrzeszą, albo nie wiem, może należy podrzucić wódkę do szatni kacapom.

Nikczemny_Płód

2012-06-10, 10:17
Oskarek napisał/a:

ja pie**ole ale jesteś głupia
zdjęcie z 2004r gdzie Ronaldo miał 18-19lat
Grał już wtedy najważniejszy mecz w swoim życiu - Finał Mistrzostw Europy

i co tu w ogóle ma remis 1-1 do przegranej 0-1?

Znajdz mi od tamtej pory takie zdjecie jak płacze
Wejdzie Ci na Sadola taka co nawet pewnie nie wie co to spalony i się udziela



Przecież on zawsze płacze... Ale rozumiem jesteś zakochany a miłość ślepa jest.












Tak wiem, jestem zazdrosny, nie mam tyle kasy ile on, nie jestem taki sliczny i nie r*cham c*pki na każdej imprezie... :emo: Ale przynajmniej ciotą nie jestem :roll:


http://www.sportfan.pl/artykul/ronaldo-powinien-sie-wstydzic-nie-dal-dziecku-autografu-bo-34706 :lol:

ZiomZaZiomem

2012-06-10, 10:26
UP . Bardzo dobrze że nie podpisał idioto .... To byłaby dla niego hańba i w Madrycie byłby spalony.... To tak samo jakby piłkarz Wisły podpisał się na koszulce Cracovii albo Rooney na koszulce Man City... Normalna rzecz nie podpisywać się na koszulce wrogiego klubu . Ja nie widzę w tym nic dziwnego .

pakicito

2012-06-10, 10:29
kto, k***a porównuje mecz z grecją do meczu z niemcami?
tylko, k***a orzeł

Masterof

2012-06-10, 10:47
Każda wrzutka musi zostać dokładnie opisana na 3 stronach o co w niej biega bo na tym portalu już mało kto łapie pointę, a ja myślałem, że w ch*ja walą jak na maturze z polskiego tłumaczyli, że większość ludzi w Polsce nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

Idioci j***ni jak przeszliście od braku sylwetki Murawskiego do takich wywodów ?

A wracając do tematu, kto sfotoszopował moją klatę Robertowi ?

Tazarr

2012-06-10, 10:53
ch*j z ciapatymi portugalcami pies ich j***ł wszystkich... na czele z lamerską krystnką.
Proponuję pooglądać mniej popularny sport siatkówkę w którym Polska reprezentuje lepszy poziom i co ? to też sport w którym już sobie tak nie powalczą karakańce.

dreamair

2012-06-10, 11:17
Nikczemniejszy Płód napisał/a:


Ale przynajmniej ciotą nie jestem :roll:



Widać za to, że jesteś idiotą.

Poza tym k***a jak człowiek ma nie płakać? Kilka dni wcześniej przed jednym z meczów zmarł mu ojciec, a teraz jeszcze zj***li finał Euro, który miał być dla tego ojca...

Pleso93

2012-06-10, 11:38
A ja nie rozumiem nadal. Mają w ch*j kamer na całym boisku. Jeśli jest podejrzenie o złą decyzję sędziego to k***a dlaczego nie zrobią powtórki? :nie_znaju:

Nikczemny_Płód

2012-06-10, 12:20
dreamair napisał/a:



Widać za to, że jesteś idiotą.

Poza tym k***a jak człowiek ma nie płakać? Kilka dni wcześniej przed jednym z meczów zmarł mu ojciec, a teraz jeszcze zj***li finał Euro, który miał być dla tego ojca...



Wiedziałem, że znajdzie się taki debil jak ty który "fakty" będzie czerpał z kwejka :rofl: Tak a Chuck Norris urodził się 7 maja.

Jak można być takim idiotą by czerpać swoja wiedzę z wylęgarni gimbusów?

Ojciec Ronaldo zmarł w 2005 roku do tego był pijakiem więc nie zdziwie się jak Ronaldo odetchnął z ulgą... :facepalm:

@UP
Bo ponoć to niezgodne z duchem sportowej rywalizacji :roll:


Cytat:

UP . Bardzo dobrze że nie podpisał idioto .... To byłaby dla niego hańba i w Madrycie byłby spalony.... To tak samo jakby piłkarz Wisły podpisał się na koszulce Cracovii albo Rooney na koszulce Man City... Normalna rzecz nie podpisywać się na koszulce wrogiego klubu . Ja nie widzę w tym nic dziwnego .



To mógł podpisać na czymś innym pół-mózgu? :-| Dziecko mieszać w jakieś durne zabawy pseudokiboli... Dawniej kibice wspomnianej Wisły chodzili z kolegami kibicującymi Cracovii na mecze ale to dla tekiej tępej dzidy jak ty nie do pomyślenia.

griffin1899

2012-06-10, 12:40
@astaldi

chyba coś ci się popie**oliło. to ze Lewy ma polska koszulkę na ramieniu nie znaczy ze był to mecz reprezentacji w którym był wynik 1:1. od kiedy to ludzie z BVB jeżdżą na polskie mecze na EURO ???

mefe

2012-06-10, 12:52
Nikczemniejszy Płód napisał/a:


Tak wiem, jestem zazdrosny, nie mam tyle kasy ile on, nie jestem taki sliczny i nie r*cham c*pki na każdej imprezie... :emo: Ale przynajmniej ciotą nie jestem :roll:



Kwintesencja toku myślenia debili, którzy nazywają piłkarzy ciotami.

u jealous? :trollencjusz:

_arci

2012-06-10, 12:55
up@
A C.R. to płącze po przegranym meczy z Niemcami?

Pleso93

2012-06-10, 13:11
ASP, coś tu jebie banem w okolicy :trollencjusz: