18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I hate that noise.

manier • 2017-01-28, 16:37
:tasak: Ciach bajera :brawo2:
:swinia:

Essent

2017-01-28, 18:16
No to może jednak norwegowie coś z tym hałasem zrobią ?

W............R.

2017-01-28, 18:43
Niech przy okazji uciszą też dzwony walące codziennie jak na trwogę oraz sąsiadów z wiertarkami i będzie git.

Aw3s0m3

2017-01-28, 19:23
Przy okazji, polecam Wikingów, bo to kawał świetnego serialu. :)

Websterthe1

2017-01-28, 20:36
Nie bez powodu Floki zainteresował sie islamem wszak wikingom blizej bylo do muzulmanow niz do chrzescijan. U jednych jak i u drugich tylko wojownik dostawal sie do siódmego nieba.

andreas_k

2017-01-28, 20:41
Bez powodu to nie zrobili tam jatki i to nie dlatego, że Floki się tym zainteresował, tylko poprzez pie**oloną poprawność polityczną: Jak trzeba było zrobić jatkę w kościele to nie było problemu, a tu szzzz, bo się k***a muzułmanie obrażą...

Lares86

2017-01-28, 20:42
Teraz ostatni odcinek wikingów, i znowu prawie rok czekać na następny sezon. Wk***ia mnie to.

wolfclaw

2017-01-28, 21:03
Multikulturalny, tolerancyjny Szwed Floki

Blezzer

2017-01-28, 21:19
Czemu nikt tam nie popie**ala w kolczudze i hełmie? O ile mi wiadomo to wikingowie ogarniali metalurgię, a hełmy w Skandynawii były jeszcze zanim ktokolwiek słyszał o wikingach.

Hochsztapler

2017-01-28, 21:28
Aw3s0m3 napisał/a:

Przy okazji, polecam Wikingów, bo to kawał świetnego serialu. :)



Świetnym serialem to to było do drugiego...połowy trzeciego sezonu. Potem zaczyna się równia pochyła i aktualnie poziom serialu jest już blisko ziemi. Chowanego z ostatniego odcinka najlepiej obrazuje jego aktualną jakość.

btw. gif jest urwany w momencie, w którym ten łysy wiking (Floki - religijny fanatyk) broni muzułmanów, z szacunku do ich pogrążenia się w modlitwie (gdy ekipa wikingów wyrzynała wioskę, oni się niewzruszenie kiwali na swoich dywanikach).

Ma...........ke

2017-01-28, 23:06
wolfclaw napisał/a:

Multikulturalny, tolerancyjny Szwed Floki


Duńczyk nie szwed ew. Norweg ale te ich kategat powinno leżeć w Duńskiej części półwyspu jutlandziego albo skandynawskiego z tego co się orientuje ragnar był Duńczykiem.
I ch*j z tym że nie zaj***li 30 muzułmanów skoro rozj***li im całe miasto? Mało to średniowiecznych legend o tym że św. jakiś tam czy boża łaska z kościoła uratowała wiernych przed niewiernymi?

Dr0mg

2017-01-29, 00:42
Blezzer napisał/a:

Czemu nikt tam nie popie**ala w kolczudze i hełmie? O ile mi wiadomo to wikingowie ogarniali metalurgię, a hełmy w Skandynawii były jeszcze zanim ktokolwiek słyszał o wikingach.


haha nie rozśmieszaj mnie, metalurgia w europie najlepiej miała się w bawarii bo to tam powstały pierwsze stopy stali, kolczuge ogarnęli rzymianie w II.w , a hełmy jak ktoś miał to nosił tu tego nie ma bo po co zasłaniać twarze aktorów?

Tuzz

2017-01-29, 01:55
Cytat:

Bez powodu to nie zrobili tam jatki i to nie dlatego, że Floki się tym zainteresował, tylko poprzez pie**oloną poprawność polityczną: Jak trzeba było zrobić jatkę w kościele to nie było problemu, a tu szzzz, bo się k***a muzułmanie obrażą...


Dokładnie, właśnie dlatego nie zrobili tam jatki! A produkcja tego serialu jest opłacana przez Sorosa!1 :homer:

khrystall

2017-01-29, 13:04
Jakby ktos chciał zacząć ogladac to sezon 4 odcinek 15 Ragnar umiera