18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Hymn Polski w wykonaniu zawodników rugby

polik95 • 2013-10-14, 15:40
Kopacze powinni się od nich uczyć ;-) Polacy wygrali 30:10 z Czechami

zwirz13

2013-10-14, 15:50
i to mi się k***a podoba , psychicznie nastawieni do rozj***nia zawodnika , a nie te cioty piłkarskie z żelem na głowie " panie trenerze but mi sie rozwiązał , albo paznokieć mnie boli "

Hrodgar

2013-10-14, 15:53
TO jest reprezentacja, która gra dla kraju, a nie dla kasy.

nowynick

2013-10-14, 15:59
tych Panów powinno się wystawić na mecz piłki kopanej z Angolami i Ukraińcami. Już widzę to przerażenie na twarzach rywali.

Ezoteryk

2013-10-14, 16:09
Rugby jest najpiękniejszym sportem drużynowym , zawodnicy są tak nastawieni na rozj***nie przeciwników że aż jaja pękają , tutaj jest pasja , tutaj jest zapie**alanie , tego chce by moje dzieci doświadczyły i zrozumiały .

Plecionkarz

2013-10-14, 16:56
Hrodgar napisał/a:

TO jest reprezentacja, która gra dla kraju, a nie dla kasy.



Ty pewnie pracujesz dla kraju a nie dla kasy ;)

moalord

2013-10-14, 16:57
A to pełnosprytna druzyna? Po mordach widać jakby lekkie uposledzenie/down ? czy mi się tylko wydaje...

go...........ek

2013-10-14, 16:57
Oni robią to co lubią a piłkarzyny robią to żeby mieć kasę na dz**ki i koks

skysky

2013-10-14, 17:01
Mordy jak spod co drugiego monopolu w tym kraju. Bez dźwięku wygląda jakby krzyczeli 'co k***a, naj***ć ci?' itp

Piskorz91

2013-10-14, 17:01
@moalord

To są ludzie którzy maja wygrać mecz, a nie napisać doktorat.

sinda

2013-10-14, 17:02
Hrodgar napisał/a:

TO jest reprezentacja, która gra dla kraju, a nie dla kasy.



Wszyscy profesjonalni zawodnicy grają dla kasy, w jakim Ty świecie żyjesz

Masterof

2013-10-14, 17:07
sinda napisał/a:



Wszyscy profesjonalni zawodnicy grają dla kasy, w jakim Ty świecie żyjesz



Użyje tego słowa bo muszę.

To jest typowe polaczkowe myślenie. Wszędzie i wszystko za kasę. Od nabijania kabzy to masz zespół drużynowy, a w reprezentacji grasz dla kraju, jako najlepszy na danej pozycji z wszystkich kopaczy z danym obywatelstwem i to powinno skłaniać do dawania z siebie jak najwięcej, a nie do zabierania nóg z obawy przed tygodniowy L4, bo szkop zabierze 10% premii.

wuwunio71

2013-10-14, 17:09
Mogą mówić że to sport dla fizoli, że mają zakazane mordy ale nie każdy potrafi być dumny ze swojego hymnu (nie mówię o skrajności typu nacjonalizm) jednak powinno się go z dumą i szacunkiem śpiewać jak nasi rugbyści,gdzie po tym ma się ciarki z wrażenia a nie stać jak zmanierowane cioty - tutaj mam na myśli piłkarzy.

wielki szacunek za brak wstydu do wykrzyczenia hymnu RP!

mo...........et

2013-10-14, 17:10
co prawda niektóre twarze inteligencją nieskalane, ale ch*j tam, nie takie ryje się na co dzień na ulicy mija, zresztą to nieistotne. tak mają wyglądać reprezentacje narodowe, goście są nabuzowani, bojowo nastawieni, wiedzą dla kogo grają i widać że dla zwycięstwa są w stanie zrobić wiele. To jest drużyna, reszta reprezentacji powinna brać z chłopaków przykład, szczególnie kopacze którzy czasami wyglądają jak by w kadrze znaleźli się za karę. Kasę zarabiają grając w klubach, gra dla kraju to powinien być dla zawodników zaszczyt a nie przykry obowiązek.

SirSith

2013-10-14, 17:13
Dobra, to gdzie można ten mecz zobaczyć? Bo mam dość p*zdeczek od kopanej, co im nawet San Marino strzela. :jezdziec: