18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hydraulik

Ponury Knur • 2011-09-19, 10:21
Sobota wieczór. Dzwoni telefon w domu hydraulika.
- Dobry wieczór. Mówi Kowalski. Pana lekarz domowy. Pan przyjdzie do mnie pilnie, bo toaleta mi się zapchała?
- Ale, Panie Doktorze! Jest sobota wieczór. Jestem w garniturze i lakierkach i zaraz na randkę wychodzę.
- Proszę Pana. Jak Pan ma problemy ze zdrowiem, to ja przychodzę o każdej porze. Dnia i nocy.
- No dobrze. Za chwilę będę.
Po piętnastu minutach hydraulik puka do mieszkania lekarza. Faktycznie ubrany w garnitur i lakierki. Lekarz prowadzi go do toalety. Pokazuje zapchaną muszlę. Hydraulik zagląda do środka. Cmoka. Wyjmuje z kieszeni jakieś tabletki. Wsypuje do muszli i mówi.
- Dobra. A teraz niech pan muszlę obserwuje przez dwa dni. Jak nie będzie poprawy - to Pan do mnie zadzwoni w poniedziałek.

Ant1984

2011-09-19, 19:51
Za nieznajomość interpunkcji piwa nie będzie.

laoshin

2011-09-19, 21:42
odechciało mi się czytać po przeczytaniu "Sobota wieczór."

~Faper Noster

2011-09-19, 22:04
Cóż za oszczerczy suchar! Jakim cudem to tyle piw zgarnęło?

Ponury Knur

2011-09-20, 10:23
Nostry napisał/a:

Cóż za oszczerczy suchar! Jakim cudem to tyle piw zgarnęło?



sam się dziwie.
Niestety kawały o martwych płodach się już skończyły. Czekam na jakiś nowy nurt w tym temacie.
Albo jakąś zajebistą wene.

ZeD

2011-09-20, 11:28
@up,
Nie wiem na co się spinacie. Kawał zacny i prawdziwy :P

Ja...........ro

2011-09-20, 17:21
Chociaż znam całkiem sporo dowcipów, ten pierwszy raz przeczytalem. Piwko leci bo dobry kawał.
A nowy nurt? Martwe płody, pedofilia, gwałty... Fakt, co najzabawniejsze, już było. Teraz chyba jest nurt na NOPE its Testa! czy jakoś tak.

Ponury Knur

2011-09-20, 18:30
jaczuro napisał/a:

Chociaż znam całkiem sporo dowcipów, ten pierwszy raz przeczytalem. Piwko leci bo dobry kawał.
A nowy nurt? Martwe płody, pedofilia, gwałty... Fakt, co najzabawniejsze, już było. Teraz chyba jest nurt na NOPE its Testa! czy jakoś tak.


hamerykański wypychacz zwierząt podobno wypcha wszystko.

Novik

2011-10-28, 23:43
@Oszczerca kawał dobry, nie podoba się proszę masz harda.