18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Honest Trailers - Prometheus czyli największy gniot 2012?

Morgoth1432 • 2012-12-24, 22:58


Facet przedstawia w zabawny sposób większość niedociągnięć w filmie "Prometeusz". :idzwch*j:

androgenius

2012-12-24, 23:18
pie**olita tam , film bardzo dobry ale fani Alienów się zawiedli bo nie było strzelanin i samych alienów.

ru_ziolo

2012-12-24, 23:23
Piwo za super wadżajne :)

qhash

2012-12-24, 23:35
androgenius napisał/a:

pie**olita tam , film bardzo dobry ale fani Alienów się zawiedli bo nie było strzelanin i samych alienów.



tylu durnot i nielogiczności już dawno nie było w żadnym filmie

typowy filmik na potrzeby holyłudu

_R...........s_

2012-12-25, 01:01
Takie trochę pie**olenie z tym największym gniotem. Nie ukrywam, daleko temu filmowi było do Aliena albo Blade Runnera, aczkolwiek nie była to totalna ch*jnia, taka jak większość dzisiejszych remaków i prequeli starych klasyków czy wszystkie dzisiejsze "hity" jednego sezonu. Pewnie gdyby film nie był firmowany nazwiskiem Scotta i porównywany do Aliena, nikt by się nad nim tak nie pastwił.

ganji

2012-12-25, 11:22
Gówniany scenaruisz, i najch*jowsze zakończenie jakie mogli wymyślić.

nygas232

2012-12-25, 11:31
Największy gniot tego roku to autor tego filmiku. Prometeusz jest zajebisty.

lasyk

2012-12-25, 11:41
Dawać dawać hejtować dalej sadolowi krytycy filmowi.

thewhitestar

2012-12-25, 12:02
Jeśli Alien (i kolejne części) był tandetną papką z kinem grozy mającą niewiele wspólnego, to jak słabym filmem musi być ten Prometeusz skoro jest jeszcze gorszy?

Udash

2012-12-25, 12:05
Oglądałem, po filmie zostaje jednocześnie niesmak i niedosyt jak po gwałcie na 13latce.

modzgi

2012-12-25, 12:15
Prometeusz jest zajedwabisty! Po prostu debilom wydawało się że to będzie Obcy 5 , a tu się grubo pomylili bo film zaczął drążyć o tematy o wiele głębsze niż historyjka o krwiożerczych stworkach(nie twierdzę że Obcy był zły, był po prostu łatwiejszy w odbiorze bo miał prostą fabułę). Po prostu każdy co twierdzi że Prometeusz był zły albo go nie rozumie , albo niech chodzi na komedie romantyczne. Co do błędów, jest wiele produkcji bardziej zabugowanych, polecam obejżeć Prometeusza wersję reżyserską - po prostu mistrzostwo- brak wyciętych scen. Jak się ogląda wersję kinową( jest pocięta - dzisiaj film kinowy powinien mieć 2 h +- (według jakiśtam norm nowoczesnej rozrywki)) film wydaje się nielogiczny i średni, jednak jak się ogląda wersję reżyserską- to w ogóle inny film.

Insaner

2012-12-25, 12:20
Nie wiem czy największy gniot 2012, ale z całą pewnością najgorszy film obejrzany przeze mnie w tym roku. Pomysł fajny, ale sam scenariusz fatalny.

Mizantrop

2012-12-25, 12:44
Mi się film podobał i w dupie mam zdanie jakiegoś internetowego króla krytyki, który siedzi nad jednym filmem kilkanaście godzin i wyszukuje niedociągnięcia reżyserów

qhash

2012-12-25, 13:20
modzgi napisał/a:

Prometeusz jest zajedwabisty! Po prostu debilom wydawało się że to będzie Obcy 5 , a tu się grubo pomylili bo film zaczął drążyć o tematy o wiele głębsze niż historyjka o krwiożerczych stworkach(nie twierdzę że Obcy był zły, był po prostu łatwiejszy w odbiorze bo miał prostą fabułę). Po prostu każdy co twierdzi że Prometeusz był zły albo go nie rozumie , albo niech chodzi na komedie romantyczne.



co ty człowieku pitolisz
film, jak to mówisz. zaczął drążyć istotne sprawy, i bardzo dobrze, ale przy okazji pokazano w nim takie durnoty, które powodują jedynie uśmieszek
bo nawet półgłówek nie zdejmie hełmu na nieznanej planecie, a co dopiero naukowiec, podobnych głupot jest więcej
i o to wszyscy mają żal, a nie o to, że to nie był kolejny alien

sinjids

2012-12-25, 13:29
kudlaty1125 napisał/a:

Pewnie gdyby film nie był firmowany nazwiskiem Scotta i porównywany do Aliena, nikt by się nad nim tak nie pastwił.



Tu się zgodzę. Jako wstęp do całej mitologii Aliena byłby zajebisty gdyby nie ten ch*jowy scenariusz, a konkretnie te nielogiczne kawałki w stylu kompletnego zaniedbywania procedur bezpieczeństwa. Osobiście mam wiele wyrozumiałości dla uproszczeń kina, bo przecież nie można czepiać się przesadnie wszystkiego, w końcu film nie może trwać 96h żeby wszystko wyjaśnić, ale w "Prometeuszu" było to tak sp***olone i oczojebne, że rzygać się chciało. Sam mógłbym wymyślić 20 lepszych rozwiązań na rozwinięcie wątku zatrucia biomasą itp. itd.

Pomysł naprawdę zajebisty, zdjęcia przepiękne, efekty specjalne ekstra, ale film w sumie ch*jowy, bo scenarzysta utworzył ekipę naukowców ze zlepków największych idiotów i ich przewidywalnych zachowań z najtańszych i najbardziej tandetnych horrorów. Już banda pijanych gimnazjalistów zachowywałaby się bardziej odpowiedzialnie niż Ci goście.

Porównajcie sobie zachowanie wyedukowanej, doświadczonej ekipy z "Prometeusza" do postępowania zwyczajnych, zmęczonych życiem roboli z "Ósmego pasażera". No k***a! Gdzie tu szacunek dla fanów?

Ktoś chciał dobrze ze wstępem do mitologii Obcego, ale reszta to zwykły, ch*jowy skok na kasę tak samo jak z AVP 1 i 2 i Alien 4.

Trójkę jeszcze dało się przełknąć, ale seria jako świetne filmy sci-fi skończyła się niestety na Aliens. ;/