18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historyk z liceum na swoim blogu. cz.1

Oskard • 2011-05-23, 21:55
Nauczyciel historii z mojego liceum nawołuje do buntu na swoim blogu po otrzymaniu połowy etatu:

browarnik

2011-05-23, 23:57
Dobrze gada, polać mu! Oby znajdowało się więcej takich osób, może coś się ruszy. Mam tylko nadzieję, że to nie skończy się tak jak w filmie "Jerry Maguire".

butlonosy

2011-05-24, 00:27
popieram gościa... chce poprawy sytuacji, potrafi o to walczyć. a przede wszystkim, po k***ach trzeba jechać i niszczyć takich k***a cwe*ów...

zn...........nu

2011-05-24, 02:52
jestem po technikum i lata mi to koło h*ja, co do nauczyciela - 450 zł to nie jest wcale tak żle jak za 3 miesiące pracy z góry. Trzeba było się uczyć, oj przepraszam, uczyłeś się, skończyłeś studia, a no tak. Biedronka stoi dla ciebie otworem, będziesz tworzył jej historię.

Moje myślenie jest prostolinijne, niereligijne mimo katolickiego wychowania. Jego życie jego kartka papieru. h*j mnie obchodzi nauczyciel którego nie widziałem na oczy, niech walczy, przegra, wygra gówno mnie to obchodzi i nie chcę widzieć wiecej takich tematów.

Jeszcze chciałem dodać, że lubię historię i język polski.

Czy mogę się jeszcze na chwilę wtrącić ?

Tak proszę bardzo mów do woli

Dziękuję. Z tego co wiem 99% uczniów woli nauczycieli którzy mają wyj***ne na nich, którzy stawiają piąteczki i czwóreczki za zerżnięte wypracowania z neta. Nie popieracie pijanych nauczycieli którzy i tu cytat ''nie robią nic na lekcjach'', ja lubiłem przepisywać książkę na kartkę bo nie nosiłem zeszytu a później z kartki do zeszytu by zabić czas na innej lekcji. To jest norma w polskich szkołach, nie wiem o co on walczy ale gówno wywalczy, nie ma poparcia uczniów a wiecie dlaczego ? Bo oni chcą dobre oceny a nie dobre nauczanie to nie k***a Harvard, czasem się trafi taka Hermiona grendżer która walczy o punkty dla gryffindoru ale to rzadko i głównie to kujonka i do tego brzydka. Więc proszę... trochę powagi sytuacji i bez pie**olenia. Nie lubię tego.

I tak cierpiÄ™ na schizofreniÄ™

Nie wcale nie masz schizofrenii

Marik1234

2011-05-24, 03:36
@up. na schizofrenię może i nie ale na rozdwojenie jaźni raczej tak. btw co racja to racja przez takich nadgorliwych nauczycieli życie w liceum potrafiło zmienić się w piekło.

Basika063

2011-05-24, 07:18
@znawcaekranu
Nikt nie lubi, żeby go olewać. Uczniowie, potrzebują zwyczajnie uwagi i poważnego traktowania. Nie potrzeba nam nauczycieli pieniaczy, ani zlewaczy, tylko takich, którzy zwyczajnie lubią uczyć i lubią dzieciaki.
Tak nawiasem, człowiek ze średnim wykształceniem, powinien chyba wiedzieć, że ch*j piszemy przez ''Ch". Już smarki w podstawówce posiadają taką wiedzę, smarując ten wulgaryzm na murach.

zn...........nu

2011-05-24, 13:47
@up
nic do mnie nie mów. Ty kobieto !

BÃ...........³g

2011-05-25, 04:46
znwacaekranu, ale Ty pie**olisz głupoty w postach.

Ale ch*j nie zaczynam dyskusji, bo powiesz że gość po technikum zarabia więcej niż student po architekturze.

Rh...........ox

2011-05-25, 08:12
Bóg napisał/a:

Ale ch*j nie zaczynam dyskusji, bo powiesz że gość po technikum zarabia więcej niż student po architekturze.



Więcej zarabia znawcaekranu bo załatwił sobie żółte papiery, pracuje na czarno na budowie, a w weekendy daje dupy niemcom na granicy.

Isoar

2011-05-25, 08:26
@znawcaekranu
co ty pierd*lisz.... właśnie przez takich ludzi jak ty nasze społeczeństwo jest głupie i wierzy we wszystko co im się powie, no ale cóż jeśli chcesz być tępym konformistom to już twój problem, ale nie narzucaj tego na dzieciaki które teraz są w szkole i będą przyszłością tego państwa.

MerowingQ

2011-05-25, 20:09
WidzÄ™ wszyscy tutaj przyzwyczaili siÄ™ do r*chania w dupÄ™ przez System.
Swoim świadectwem/dyplomem możecie sobie dupę podetrzeć (przepraszam, dzięki niemu będziecie zapie**alać 12h dziennie za kilka zł, które ledwo starczą na podstawowe potrzeby, ale nie odejdziecie, bo będziecie się bać skończenia na ulicy)

S.O.A.D.

2011-05-25, 20:32
@-Turek-

świadectwo czy dyplom robi się właśnie dlatego, żeby zarobić trochę więcej niż kilka złotych.

ale faktem jest, że studia tracą teraz na wartości. jakiś idiota może pójść na prywatne, zrobi licencjat z finansów i rachunkowości, może nawet magistra i siedzi potem w j***nym banku i nie rozumie co się do niego mówi (sytuacja z życia wzięta). strasznie mnie to wk***ia, że społeczeństwo się uwstecznia. wszyscy pracodawcy potrzebują ludzi po studiach, ale najlepiej żeby jednocześnie mieli paroletnie doświadczenie w zawodzie. ciekawe, k***a, jak.

uczę się dlatego, że lubię. nie potrzebuję świstka papieru, który potwierdza moją wiedzę. po prostu sprawia mi przyjemność słuchanie o rzeczach, które mnie interesują.

MerowingQ

2011-05-25, 20:40
S.O.A.D.,
Tia, po to się robi ten papier, jednak wyniki prania mózgu zobaczysz dopiero przy wypłacie.
Na moich zajęciach jestem zalewany bezwartościową wymieszaną papką zapychającą wszystkie szczeliny w głowie. Jeśli chcę się czegoś dowiedzieć co mnie interesuję, robię to na własną rękę i świetnie mi to wychodzi.

kabalero88

2011-05-25, 21:39
znawcaekranu napisał/a:

jestem po technikum i lata mi to koło h*ja, co do nauczyciela - 450 zł to nie jest wcale tak żle jak za 3 miesiące pracy z góry. Trzeba było się uczyć, oj przepraszam, uczyłeś się, skończyłeś studia, a no tak. Biedronka stoi dla ciebie otworem, będziesz tworzył jej historię...

Nie wcale nie masz schizofrenii



To wyk***iaj po tym technikum do roboty na zmywak na wyspy , bo tu bez matury i tak gówno osiągniesz. Ciulu.
Jadą potem k***a polaczki-cebulaczki za granicę i czyszą obsrane dupska starych niemek za 200 ojro miesięcznie.

Psychiczny

2011-05-25, 21:43
I ja wole nauczyciela , który ma w dupie mnie niż jakiegoś nadgorliwca, ale tak będzie dopóki program szkolnictwa się nie zmieni. Większość przedmiotów jest na zasadzie 3xZ zakuć, zdać , zapomnieć . jeżeli chcą nas czegoś nauczyć w szkole powinni wiedzieć jak się do tego zabrać dla przykladu : w 3gim miałem nauczycielkę historii i z samej wiedzy na lekcji miało się bezproblemowo 4,5 , bo potrafiała ciekawie prowadzić lekcje i zainteresować.
w szkołach wszędzie cisnął z programem i nie uczą najważniejszego - LOGICZNIE MYŚLEĆ !