18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historia z ciastkiem w tle

sylwusiex • 2015-03-13, 12:57


Wymagany angielski na poziomie żółtego emigranta...

zonk

2015-03-13, 13:26
Ja pie**ole wrzucajcie jeszcze większe gówna na sadola. Koniec świata.

sylwusiex

2015-03-13, 13:59
SQT napisał/a:

Ja pie**ole wrzucajcie jeszcze większe gówna na sadola. Koniec świata.



Napisał sadysta, którego dorobek to słownie jeden temat, o waleniu ku*asa do melodii Que Sera Sera :idzwch*j:

szfak

2015-03-13, 14:11
Fajne i pozytywne. Taki gest niewiele nas kosztuje, a komus poprawi dzien/tydzien albo i da nadzieje na zycie.
i ch*j

zonk

2015-03-13, 14:18
sylwusiex napisał/a:



Napisał sadysta, którego dorobek to słownie jeden temat, o waleniu ku*asa do melodii Que Sera Sera :idzwch*j:


I co to ma do rzeczy ? Jak mają takie ch*jnie być tutaj to lepiej nic nie wrzucać bo niby czym się teraz sadistic ma różnić od kwejkó srejków. No ale wybaczam Ci bo jesteś tylko kobietą.

lizardhino

2015-03-13, 14:30
prawie się popłakłem,urzekła mnie jego desperacka próba zar*chania tej loli

kaiel

2015-03-13, 14:46
tort na rohypnolu ?

PatrolZG

2015-03-13, 15:07
Urzekło mnie :( Zapie**alam do piekarni szukać jakichś biedaków, kupie jakiemuś małemu ch*jowi ciastko. Albo lepiej nie, zaraz mnie zamkną za pedofilie.

kenzol

2015-03-13, 18:42
@SQT

Nie pasuje ci? Scroluj dalej i nie rób zadymy, bo to nie jest portal stworzony specjalnie z myślą o tobie.

Virgilio

2015-03-13, 18:45
mieszalniapasz napisał/a:

k***a to jest Sadol czy Koncert Życzeń? :homer:



SQT napisał/a:


I co to ma do rzeczy ? Jak mają takie ch*jnie być tutaj to lepiej nic nie wrzucać bo niby czym się teraz sadistic ma różnić od kwejkó srejków. No ale wybaczam Ci bo jesteś tylko kobietą.



http://www.sadistic.pl/historycznie-i-dokumentalnie-vf45.htm

Macie link i wypie**alajcie na sadol dla prawdziwych "menszczyzn".

Co do filmiku to zajebisty, kitajce maja talent do takich filmików, które łapią za serce jak żyd za portfel.

man_of_steel

2015-03-13, 19:00
SQT napisał/a:


I co to ma do rzeczy ? Jak mają takie ch*jnie być tutaj to lepiej nic nie wrzucać bo niby czym się teraz sadistic ma różnić od kwejkó srejków. No ale wybaczam Ci bo jesteś tylko kobietą.



Jest chyba różnica pomiędzy "słitaśnym kotkiem" a historią z życia, tym bardziej nacechowaną emocjonalnie.

A nie tylko ćpanie, sranie i r*chanie.

PeeWuu24

2015-03-13, 19:06
k***a, wchodzę na sadistica, żeby odreagować, żeby zobaczyć jakiegoś zabijanego zwierzaka przez inne zwierzę, żeby pośmiać się z ludzi, a odtwarzam filmik który mnie wzrusza, no poj***ni.

AaronSzechter

2015-03-13, 19:28
nie jestem żółty nie jestem emigrantem uczyłem się rosyjskiego całe życie mój angielski kończy się na nigger fuck oł je fuck mi i nie czaję kontekstu