18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hipoteza Riemanna

HelioniX • 2014-03-26, 15:41
Zajebiste :mrgreen:


"Sformułowana w 1859 roku hipoteza Riemanna stanowi jedną z największych zagadek matematyki. Wielu naukowców usiłowało zgłębić jej istotę. Amerykański Instytut Matematyczny Claya uznał ją w 2000 roku za jeden z siedmiu problemów milenijnych. Osoba, która obali lub udowodni jej słuszność, otrzyma w ramach nagrody milion dolarów. Matematycy często poświęcali swoje kariery, aby rozwikłać hipotezę Riemanna."

-Nie znalazlem po tagach
-Czy jakis tutaj da rade sprostac wyzwaniu ? 8-)
-Nie jeden raz widzialem jak dokumentalny film byl na glownej.Podajce mi powód dla którego TEN dokument nie ma prawa istnienia wlasnie tam.Prosze nie mówic mi tu o regulaminie,jak dla mnie to zasluguje aby dotarlo do wiekszej widowni.Zalosne x100000000

cys23

2014-03-26, 15:50
2+2=4 i pie**olę wasze wywody na temat przedmiotów ścisłych i humanistyki. Skończyłem liceum, pracuję za granicą.

Ne...........ro

2014-03-26, 15:56
zrobił wszystkich w ch*ja ten Riemann

MaestroRCS

2014-03-26, 16:17
Stary ten dokument- za mało ciapatych w klasie :D

Luka666SS

2014-03-26, 18:11
Proste... Ale mi się nie chce. ^^

kucma19

2014-03-26, 19:41
cys23 napisał/a:

2+2=4 i pie**olę wasze wywody na temat przedmiotów ścisłych i humanistyki. Skończyłem liceum, pracuję za granicą.



co mnie obchodzi co skonczyles i gdzie pracujesz?

pi...........ja

2014-03-26, 19:47
Uwaga obalam. Nie ma żadnej hipotezy, bo to część fikcji.
Matematyka jest nauką uznaną przez A. Comte za najbardziej abstrakcyjną i oderwaną od rzeczywistości. Trudno się z nim nie zgodzić, chociaż to twórca idiotyzmu zwanego socjologią. Cała ta nauka jest sztucznym tworem człowieka, stworzonym razem z systemem liczbowym, by uporządkować i ułatwić sobie życie a zwłaszcza sferę biznesu. Nie udowodniono empirycznie że 2+2=4 bo cyfry to tylko powszechnie przyjęte symbole. Więc liczby pierwsze też. Tak więc nawet jeśli hipoteza zostanie obliczeniowo udowodniona, to będzie tylko kolejną częścią matematyki, sztucznego zbioru symboli i reguł, wyliczoną fikcyjnymi działaniami na fikcyjnych symbolach liczbach.

Ale ze mnie geniusz :-)

krishna

2014-03-26, 20:50
A co ze związkami m. in. liczb Fibonacciego ze zjawiskami przyrodniczymi? Występuje między nimi ścisła symbioza = świat wyrażony jest w liczbach. Ale ograniczone umysły nie potrafią tego ogarnąć.