Dziewięciu policjantów trafiło do szpitala.

41
Daj piwo
bartoszbarto @ Dzisiaj 9:22 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]


Dziewięciu funkcjonariuszy policji z komendy w Paradyżu w województwie łódzkim trafiło do szpitala, po ataku rozwścieczonej rodziny. Zostali zaatakowani przez 5-osobową rodzinę z miejscowości Małe Końskie.
Do napaści na funkcjonariuszy doszło 15 października o godz. 13.
Na szczęście obrażenia okazały się niegroźne, to powierzchowne rany - stłuczenia i otarcia różnych części ciała. Poszkodowani policjanci wrócili już do służby, a radiowóz ma tylko niewielkie wgniecenia
—mówi oficer prasowy policji w Opocznie, Barbara Stępień.
Nie wiadomo jaki był powód ataku na policjantów. Funkcjonariusze zostali wezwani do awantury pomiędzy sąsiadami. Gdy dwóch policjantów udało się na posesję jednej ze stron konfliktu, zostali zaatakowani i musieli uciekać. Byli obrzucani kamieniami i atakowani narzędziami. Po chwili dotarły posiłki i grupa kilkunastu funkcjonariuszy opanowała sytuację, używając m.in. paralizatorów.
Ataku dokonała 5-osobowa rodzina: ojciec, matka i trzech dorosłych synów. „Dziennik Łódzki” dotarł do informacji sugerujących, że cała familia może cierpieć na choroby psychiczne.

To dopiero sadolowa rodzinka :)

Artykuł pochodzi z "w polityce.pl"
Daimler1916 @ Dzisiaj 9:39  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (33 piw)
5 osobowa rodzinka pobiła 9 policjantów , nie wiem jak to skomentować .Na pewno nie jest to powód do chluby gdy policjantów bije przypadkowa rodzina , za komuny jakby wysypali się z nyski to tylko pały by się łamały.

Dips 75kg

52
Daj piwo
Materiał własny z września. Chciałem się podzielić swoim drobniutkim sukcesikiem po długiej przerwie od tego sportu(kontuzja i wóda). Może nic w tym sadystycznego choć niewiele brakowało jak poręcze się troszkę rozbujały i staw łokciowy stracił, by stabilność, ale na wsze nieszczęście tak się nie stało. Kumaci wiedzą jak ciężko jest wyciągnąć się z dodatkowym obciążeniem z pełnego opadu. Do przyszłego roku planuje dojść do magicznej 100 ale może też to być seta w troszkę innej postaci i ch*j z tego będzie.


A teraz chłosta od eksperów :samoboj:

Chciał być cwany na drodze

53
Daj piwo
wernetto @ Dzisiaj 14:18 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
a teraz zdycha

Prawo vs zdrowy rozsądek

41
Daj piwo
BongMan @ Wczoraj 13:31 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
W wielu sprawach zdrowy rozsądek jest ważniejszy niż prawo. Polskie sądy nie poznałyby zdrowego rozsądku nawet gdyby zaszedł je od tyłu i kopnął w dupę. Z glana. Są jednak na świecie normalne kraje, gdzie w sądach siedzą kompetentni ludzie z otwartymi umysłami, a nie mierne, bierne ale wierne trybiki stworzone przez zamordystyczny system do upie**alania ludzi za byle gówno, jak u nas. Takim krajem jest na przykład Holandia.

Cytat:
W Holandii można mieć przy sobie maksymalnie 5 gramów marihuany. Pewien Holender miał w domu ponad 20 tysięcy razy więcej. Decyzja sądu? „Kary nie będzie”. Dlaczego?

Decyzja amsterdamskiego sądu z połowy października 2014 roku zaskoczyła wielu Holendrów. Oskarżonym był mieszkaniec pobliskiego miasteczka Hoofddorp. W domu mężczyzny znaleziono 107 kg gotowej marihuany.

Mężczyzna tłumaczył, że to „zapasy” dla jego coffeeshopu. [Wszystko o coffeeshopach w tym artykule: Coffeeshopy w Holandii ]. Oskarżony faktycznie jest właścicielem coffeeshopu i nie było z nim wcześniej problemów.

W Holandii również właścicieli coffeeshopów obowiązuje ograniczenie: mogą mieć tylko 500 gramów zapasów. W większości przypadków to martwe prawo. Obroty w coffeeshopach są duże, więc aby nie zabrakło towaru, wiele coffeeshopów ma o wiele większe zapasy.

Prawo jest jednak prawem, prawda? Jasne, stwierdził sąd i przyznał, że mężczyzna rzeczywiście złamał obowiązujące przepisy. Jednocześnie sędzia uznał ograniczenie zapasów do 500 gramów za „dziwne i paradoksalne”.

By porządnie prowadzić coffeeshop trzeba mieć na stanie więcej towaru, rozumował sędzia. (Nie powiedział jednak, ile dokładnie: kilogram? 10 kg? 107 kg?). W związku z tym sędzia zrezygnował z wymierzenia kary.

Oskarżony prowadził uczciwą administrację i przejrzystą księgowość, współpracował z władzami gminy i regularnie odprowadzał należne podatki.

Na tej podstawie sędzia stwierdził, że mężczyzna prowadził interes „w gospodarczo odpowiedzialny sposób” i nie ma sensu go karać.

Eksperci, zajmujący się tematyką miękkich narkotyków w Holandii, uważają, że można już mówić o nowym trendzie. W lipcu tego roku w sprawie właściciela coffeeshopu z Terneuzen, który również miał zbyt wielkie zapasy, zdanie sądu było podobne i sąd nie wymierzył oskarżonemu kary, jakiej domagała się prokuratura.

Inna podobna sprawa sprzed kilku dni - znaleźli u nich 2,500 roślinek, 900 sadzonek oraz ok. 8 kg gotowego towaru. CZYTAJ TUTAJ: PRZEŁOM! Nie będzie kar za uprawę zioła?

Holenderscy sędziowie okazują się bardziej pragmatyczni i zdroworozsądkowi niż holenderski prawodawca. Wszyscy w Holandii wiedzą, że prawo ograniczające zapasy coffeeshopów do 500 gramów jest martwe i należałby je zmienić i dostosować do rzeczywistości. Wielu właścicieli je przecież łamie, a policja i tak zazwyczaj przymyka oko.

Prokuratura, oskarżając od czasu do czasu właścicieli (czasem i skutecznie), stawia sądy przed trudnym wyborem: trzymać się ściśle litery prawa, czy kierować się duchem tego prawa? Istota holenderskiego prawa w sprawie marihuany jest przecież taka, że coffeeshopom pozwala się na handel zielonym, rozweselającym ziołem.

To, że sądy coraz częściej idą na rękę coffeeshopom z wielkimi zapasami „marychy” (tudzież „haszu”), staje się więc powoli nowym trendem. Inna decyzja sądu, również z października 2014 r., była jednak jeszcze bardziej zaskakująca. Chodziło mianowicie o uprawę konopi – na szerszą skalę zakazaną w Holandii.

http://mojaholandia.nl/ar...ad-nie-ukarzemy

Aresztowanie czarnego

42
Daj piwo
sunnyeric @ Wczoraj 19:38 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Policjant pomimo dobrych intencji przez pomyłke kopie w głowe kumpla po fachu, chwile po tym naprawia swój błąd :-D

The Thug Life

180
Daj piwo
maksymilian45 @ Dzisiaj 15:22 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Mała kompilacja


Pedofile mogą przewinąć do 2'22
   Popularne tagi
happines  electric 6  basen trampolina  wyrywna  harrison  fajny  grafika komputerowa  fuck off jesus  zaklejone szyby  przekroszenie prędkości  dimebag  bad company  ian  kiecoki  barbara belt  vietcong  szukanie pracy
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X