3d bez okularów

20
Daj piwo
rankiki @ Wczoraj 22:58 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Aby uzyskać efekt trójwymiarowy należy nakleić dwa pionowe paski na ekran telewizora bądź monitora, w zależności na czym ogląda się daną projekcję
DFM @ Wczoraj 23:08  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (26 piw)
rankiki napisał/a:
Aby uzyskać efekt trójwymiarowy należy nakleić dwa pionowe paski na ekran telewizora.


Ale Ty jesteś jebnięty :loldev:

Dilerzy

151
Daj piwo
Duch @ Dzisiaj 1:00 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Brazylia. Policjanci złapali tych twardych, niespełna 18 letnich gagatków na gorącym uczynku. Dilowali na dzielnicy przy okazji werbując młodszych kolegów do pracy dla nich w postaci sprzedaży i transportu narkotyków. Policjanci wymyślili karę dla twardzieli :amused:

Dostali wybór: albo wpie**ol, albo buziole kiziole :krejzi:Następnie policjanci wrzucili nagranie do sieci :krejzi: Kara musi być :badyl:

spoiler
Misiek_KRK @ Dzisiaj 1:10  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (24 piw)
Zajebista kara. Niby nic im się nie stało, a przej***ne na kilka lat i dodatkowo samowstręt. I jak tu spojrzeć koledze w oczy :-)

Cejrowski o Ewolucji

92
Daj piwo
Matan_M @ Wczoraj 21:30 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Pan Wojtek chyba za bardzo przyćpał herbaty nosem i odpierdziela


Dla Pana Wojtka teoria Ewolucji chyba jest za głupia... bądź odwrotnie.

Cóż... mówi, że przez 150 lat nie znaleziono dowodu na powstanie człowieka z małpy (prawda) ale przez wiadome 2000 lat jakoś człowiek przerobił wilka na psa (o innych gatunkach nie mówiąc), który jest nowym gatunkiem powstałym z wyselekcjonowanych osobników z danym genem recesywnym (o zabawie w rasy już nie wspominając). Ale cóż... Pan Wojciech uważa, iż skoro nie ma dowodu między małpą a człowiekiem to już się to nie zgadza (j***ć potwierdzone badania z innymi gatunkami roślin i zwierząt). Polecam panu Cejrowskiemu odkurzyć książki z biologii... Może poczyta sobie o brakujących ogniwach którymi są Sahelanthropus Tchadensis, Australopithecus Afarensis, Australopithecus Africanus, Homo Habilis, Homo Georgicus, Homo Ergaster, Homo Erectus, Homo Antecessor, Homo Heidelbergensis, Homo Floresiensis, Homo Neanderthalensis i Homo Sapiens... Po takim obieżyświacie spodziewałem się innego spojrzenia... tym bardziej, iż nie jedną paprotkę czy jaszczurkę pewnie widział... :kawa:
A... bym zapomniał... j***ć kreacjonistów.
adrianfasi @ Wczoraj 21:43  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (66 piw)
Może i czasem ciekawie opowiada, ale tutaj pierdzieli konkretnie od czapy. Nie ma "mostka" między małpą a człowiekiem bo człowiek wcale nie pochodzi od małpy jak Cejrowski sugeruje. Człowiek i małpa ma tego samego dziadka od którego każdy wziął pewne cechy ale poszedł w swoją strone. Człowiek ładował xp'eki w inteligencje a małpa w skakanie po drzewach. Komu sie bardziej opłaciło wiadomo ;)
   Popularne tagi
fear facor  okoliczmości  bo umar  złoto!  kamień papier nożyce  nieskalani  days  japońska seks tradycja  czapa  samach  cipedrapskuad
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X