Ruskie dicho + BONUS

23
Daj piwo
spinah @ Wczoraj 23:41 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
W polskim internecie robi ostatnio furorę taki oto teledysk, znanego sadolom bolszewika który ni cholery nie pamiętam jak się nazywa(bo i po co?):Śmieszne to? No nie bardzo. Jednak jeśli trochę poszperać w części internetu dostępnej tylko dla ruskich agentów, można znaleźć taką oto, znacznie strawniejszą wersję:

Uwaga: 18+ :cycki: ale na harda za słabe.
spoiler


Jak ch*jowe to do pieca.
Endżoj!

Ogród ziemskich rozkoszy

95
Daj piwo
Mało sadystyczne, ale całkiem ciekawe.

Otóż sprawa wygląda tak:

Hieronim Bosch to malarz sprzed 500 lat, malował dosyć charakterystycznie. Jego flagowym dziełem jest tryptyk "Ogród ziemskich rozkoszy"W prawej części obrazu, przedstawiającej piekło, narysowana jest dupa, choć nie rzuca się w oczy jest dosyć duża i calkiem ciekawa, bo napisane są na niej nuty.Komuś widać bardzo się nudziło i zrobił to:
I inna wersja:


To by było na tyle, tylko to chciałem Wam pokazać.
Nie, nie jestem studentem ASP.
Ani pedałem,
po prostu trochę lubię historie i sztukę.

Dziurawienie klatki piersiowej.

70
Daj piwo
j.b.n @ Wczoraj 20:20 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Coś z mojej branży. Chłopaki ćwiczą szybki dostęp do krwiobiegu (w przypadku, gdy do żyły wejść się nie da). Materiał (może mało sadystyczny, choć jest krew) zajumany z profilu społecznościowego PARAMEDiC Poland. Całość po angielsku:

Powyższy filmik to cały instruktaż od początku do końca. Pozwoliłem sobie skrócić ten filmik do samego wkłucia, przygotowania do wyciągnięcia i wyciągnięcia (na wypadek, gdyby kogoś nie interesował slang medyczny):

PS. Sprzęt nazywa się FAST 1.
PS.2. Pierwszy temat, sami dobrze wiecie co robić.
j.b.n @ Wczoraj 20:59  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (21 piw)
To urządzenie (FAST1) służy do przebicia kości mostka w celu zapewnienia dostępu do krwiobiegu. FAST wkłuwa się, gdy nie ma możliwości wkłuć się do żyły. Przy masywnych krwotokach kluczowym zadaniem ratowników jest zatamowanie krwawienia i podanie dużej ilości płynów dożylnie (kroplówek). Nie zawsze dojście dożylne jest możliwe. FAST pozwala podać płyny (i leki) do szpiku kostnego, co w efekcie jest tym samym, co podanie płynów do żyły. Jest zasada (wiadomo - od zasad są odstępstwa), że po dwóch nieudanych wkłuciach do żyły powinno wkłuć się do szpiku. FAST 1 jest jednym z wielu tego typu urządzeń. Jak Cię to interesuje, zapytaj wujka googla o "urządzenia do wkłuć doszpikowych". Proponuję przełączyć szukajkę na grafikę. Mądrej głowie wystarczy spojrzeć na fotkę ustrojstwa i od razu wiadomo, jak tego użyć. Jest tego mnóstwo, jednak z uwagi na prostotę użycia chłopaki ćwiczyli właśnie na tym.
   Popularne tagi
zdenek miler  fotografia artystyczna  upaść  cellowars  oneil  action figure therapy  peniscolada  kebeb  dominion  lfo  pawłow  egzotyczne  skrillex
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X