picasso

67
Daj piwo
skelaw @ Dzisiaj 20:12 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Jestem z PIESEŁEM na spacerze... moim oczom ukazuje się takie arcydzieło :D

Do cholery jasnej! MAM PIESEŁA NIE PSA!!! TAK, WYPRASOWAŁEM RURKI NA JUTRO!!!
adamoso123 @ Dzisiaj 20:16  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (31 piw)
Skoro masz pieseła , wyprasowałeś rurki to jeszcze brakuje ci jeden rzeczy.
ch*ja w dupę na dobranoc :D

Ale piwo ci dam ,jak się najebiesz to będzie mnie bolało :P

Sosnowiecki, nieuważny ptaszek.

43
Daj piwo
stachu2093 @ Dzisiaj 10:49 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Wczoraj przejeżdżając przez Sosnowiec(swoją drogą na prawdę specyficzne miasto - na śląsku jestem od 2tygodni i jeszcze nie spotkałem osoby wypowiadającej się, na temat tego miasta, pozytywnie), na drodze zauważyłem siwe "coś".
Po jakiejś chwili dotarło do mnie, że to ptak. Niczym niestrudzony jechałem dalej. Ptaszek twardo siedział. Nie zwalniałem, a odległość między nami drastycznie malała. Cały czas czekałem aż ptaszek odfrunie. Ten dalej twardo stał(tudzież siedział, jednak mama zawsze mi wpajała, że ptaki siedzieć nie mogą - bo tak jak to było w kawale: "Jakby siedział to by mu nóżki wisiały"). Zacząłem wymiękać. Na hamowanie było już za późno.
Ptaszek w pewnym momencie poderwał się, niestety było już za późno.
Usłyszałem tylko lekkie puknięcie, a w lusterku ujrzałem jak siwe pióra opadają na jezdnię.
Ptaka nie było widać. Nie dawało mi to spokoju. Przejeżdżając przez miasto wzbudzałem dość duże zainteresowanie. Dlatego po wyjechaniu z niego, znalazłem pierwszy zjazd. Wyszedłem z auta, żeby sprawdzić o co chodzi(liczyłem tylko na jakieś plamy) po owym spotkaniu. I oto co ujrzałem:
Może znajdzie się jakiś znawca i powie co to za ptaszysko.

Ps: Czas na pochwalenie się: jest to mój 3 ptaszek. Pierwszy był gołąb, który przelatywał nad jezdnią, drugie coś czarnego uderzyło w bok samochodu i ten jest trzeci(szczególny, bo udało mi się go uwiecznić).
~Byt @ Dzisiaj 11:12  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (27 piw)
stachu2093 napisał/a:
Wczoraj przejeżdżając przez Sosnowiec (...)


:ciasteczkowy2:

Moscow Unlim 500+

42
Daj piwo
Witam, przedstawiam wam wideo z imprezy organizowanej u naszych wschodnich bardzo pokojowych sąsiadów :roll: . Impreza nazywa się Moscow Unlim500+ a jej tematem są wyścigi na prostej potężnych, muskularnych i ociekających zajebistością supersamochodów takich jak : Maserati, Porsche, Bugatti, Lamborghini, DeLorean, Aston Martin, Ferrari i wiele innych ciekawych. Poza zajebistymi furami znalazło się tam kilka fajnych laseczek dla uciechy oka. :oops: Filmik jest z otwarcia imprezy, moim zdaniem zrobiony ze smakiem i pokazujący kapitalną atmosferę panującą na tego typu imprezach.Autor: Dragtimesinfo
Żródło: Youtube
PędzącyOsiołek @ Wczoraj 22:05  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (30 piw)
Traktor sie nie ściga , niema co oglądać
   Popularne tagi
sylverster  boston dynamics  niewidomy murzyn  jonson baby  birth of the santa nalga  barcelona to gówno  uboj  czarne słońce hiroshimy  luna  klub 27  rekwirowanie aut  prutus  jebane turbany  pucino
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X