18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Astehnir

2013-11-09, 13:35
Fajny pomysl, zrobic z jednego z najbardziej wk***iajacych dzwiekow kawalek muzyczny ktory mozna posluchac. Ale jakbym mial tyle czekac az modem skonczy sie laczyc, to bym chyba olal sie na ten caly internet.

bo...........ę

2013-11-09, 20:33
Za ch*ja nie wiem co to jest ale nadaje się na jakiś soundtrack do psychogier.

marcopolo5000

2013-11-09, 22:19
bobrełę, za mlody jestes by pamietac ten dzwiek, uwierz mi byl to koszmarny odgłos

siedlik

2013-11-10, 03:21
Jestem z rocznika 92, ale modema to ja takiego nie mialem.
Jedynie ten dzwiek kojazy mi sie z call of duty MW. Przy loadingu takie dzwieki byly.

benalizah

2013-11-10, 03:31
To spowolniony czy rozciągnięty, czy to może to samo ?

Wolf3D

2013-11-10, 03:31
Doj***ne!!! Kochałem ten dzwięk... jako malec przed kompem :D

sono

2013-11-10, 04:50
To był dźwięk przyszłości. Pamiętam, jak byłem mały i krewny pracujący w ZETO stwierdził, że pokaże mi Internet, który znałem tylko z gazet i filmów. Poszedłem do niego do domu, odpaliliśmy komputer i wreszcie, wreszcie usłyszałem ten dźwięk na żywo! Następnie nastąpiła cisza i powiedział właśnie połączyliśmy się z całym światem. Pamiętam, jaki byłem szczęśliwy i poruszony, usiadłem do komputera i... to w zasadzie tyle. Nic za bardzo z tego nie wynikło, bo wtedy, żeby skorzystać z Internetu, trzeba było wiedzieć co się chce, jak to zrobić i gdzie. Weszliśmy na jedną stronę, kliknęliśmy w jakiś link po angielsku i to wszystko. Nie było takiego cyrku, jak obecnie. Mimo to jednak, pamiętam, że tego dnia po raz pierwszy pomyślałem, że właśnie wkroczyliśmy w przyszłość.


Teraz, po tylu latach, tak sobie myślę, że gdybym mógł cofnąć się w czasie i znów stanął przed tym krewnym i jego komputerem, to bym go wypie**olił za drzwi i kazał nie wracać, a to pie**olone szare pudło przerobiłbym na doniczkę na j***ne pelargonie. Tyle lat, tyle k***a lat zmarnowanych. :-|

Polak88

2013-11-10, 07:51
IRC to były czasy,ogniska popijawy,boty,przejmowanie kanałów,lamerskie linkowanie mleczarzy :] konta shell, servery, cc , ipv4 ,ipv6 :D wymienić się za konto z *jp rarytas czy innym zagraniczniakiem :) Nie wspomnę o swojej domenie :] aż się chyba się najebię z rana i wrócę do przeszłości ;]

timmy77

2013-11-10, 07:57
Ja z tych czasów najbardziej pamiętam, jak grałem przez neta w Call of Duty jedyneczkę, oczywiście na owym dźwiękowym modemiku. A, że byłem w szkole przed średnią, czyli młody i głupi; to nie zbyt wiedziałem, że za to się płaci i nak***iłem taki rachunek, że moje kości i dupa popamiętają czasy tych modemów do końca życia a nawet i jeszcze po śmierci, archeolodzy za kilkaset lat znajdą kości udowe powykrzywiane w dziwne strony od poziomicy, która po zabiegu resocjalizacji, nie nadawała już się dłużej do poziomowania, co najwyżej do mieszania farby a i tak z tym by było ciężko bo kto by chciał harmonijką farbę mieszać...

wieniu

2013-11-10, 09:03
0202122 :-) ale muzyką tego bym raczej nie nazywał.

gr...........og

2013-11-10, 09:08
To były czasy... Telekomunikacja Polska S.A i pakiet 30 godzin za 60 zł... I pilnowanie żeby tych zasranych 30 godzin nie przekroczyć, bo opłaty za przekroczenie były wysokie.

"Wyłaź z tego internetu, bo zadzwonić chcę!"

szturm321

2013-11-10, 10:34
Gimby nie znają :D

pi...........in

2013-11-10, 10:57
I ściąganie mp3: Napster, Kazaa, to były czasy.

Altus

2013-11-10, 11:14