18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

go...........11

2013-07-03, 10:08
up@ poj***ło?
"Dzięki" temu wujkowi adolfowi, dzisiaj byś zapie**alał na polu dla niemca, jak murzyn. Do tego znając tylko kilka słów, tak abyś rozumiał rozkazy twojego pana.

Sessvisto

2013-07-03, 10:15
gonzo3211 napisał/a:

up@ poj***ło?
"Dzięki" temu wujkowi adolfowi, dzisiaj byś zapie**alał na polu dla niemca, jak murzyn. Do tego znając tylko kilka słów, tak abyś rozumiał rozkazy twojego pana.



I kto wie, może by miał większe zarobki niż tutaj.

Crimmers

2013-07-03, 10:36
up@ Wk***ia mnie takie "polaczkowanie". Kolejny któremu ciężko wziąć dupę w troki i zarobić na własne utrzymanie. Jak tak się zachwycasz naszymi zachodnimi sąsiadami to bierz przykład z nich bo jako naród są ogólnie pracowici i nie żalą się w internecie jak to źle mają. Ale lepiej jest siedzieć i "gdybać". Zresztą my jako naród nie potrzebujemy nad sobą nikogo tylko porządnej władzy i organizacji, która w końcu zacznie zwracać uwagę na obywateli a nie robić ich w jajo i zgarniać kasę za kłamstwa.

bezczelny_analityk

2013-07-03, 10:40
I tak to baba jest od kuchni, więc pierwszy obrazek z dupy wzięty. :D

Sessvisto

2013-07-03, 10:51
Crimmers napisał/a:

up@ Wk***ia mnie takie "polaczkowanie". Kolejny któremu ciężko wziąć dupę w troki i zarobić na własne utrzymanie. Jak tak się zachwycasz naszymi zachodnimi sąsiadami to bierz przykład z nich bo jako naród są ogólnie pracowici i nie żalą się w internecie jak to źle mają. Ale lepiej jest siedzieć i "gdybać". Zresztą my jako naród nie potrzebujemy nad sobą nikogo tylko porządnej władzy i organizacji, która w końcu zacznie zwracać uwagę na obywateli a nie robić ich w jajo i zgarniać kasę za kłamstwa.



Ale czy ja powiedziałem, że mam źle?


btw. chyba nie znasz definicji polaczka. A takim polaczkiem właśnie jesteś ty, bo masz ból dupy na forach i dajesz się trollować

BongMan

2013-07-03, 12:09
Crimmers napisał/a:

jako naród są ogólnie pracowici


Nie powiedziałbym... To dopiero Polacy pokazali Zachodowi jak się pracuje. W zakładzie w Holandii gdzie pracowałem, zanim zaczęli przyjeżdżać Polacy, norma była 50 (nie ważne czego i na ile, to nieistotne), Polacy popracowali parę lat i teraz norma jest 200. A co do niemców to ostatnio nawet krążył po necie artykuł, że niemcy w pracy nie wytrzymują tempa Polaków :D

KebabRemover

2013-07-03, 17:27
Z tym wujkiem Adolfem to był oczywiście żart, nie mógłbym wielbić człowieka, który rozj***ł mi kraj, tym bardziej, że gdyby nie 2WŚ Polska mogła by być teraz na poziomie Niemiec, a na pewno na wyższym niż teraz jest (nie trzeba by wszystkiego odbudowywać).
Poza tym takie stwierdzenie może oznaczać, że nie lubię Hitlera, dlatego lubię się śmiać z żartów o nim XD
A co do pracowania to sami Niemieccy politycy chwalą Polaków za pracowitość, i śmieją się z Niemców:
youtube
/watch?v=77a-k8_CAb8
I to jest to co mnie najbardziej wk***ia, Polak zapie**ala żeby się utrzymać, Niemiec zapie**ala żeby coś osiągnąć.
Jak Niemiec się opie**ala żyje na poziomie, jak Polak się opie**ala żyje w rynsztoku.

Al-Bundy

2013-07-03, 20:22