18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Good Old Days

crossdressphyxia • 2017-02-25, 23:47
Znalezione na żydbuku, nic tu nie propaguję, więc hejty w moją stronę wsadźcie sobie w jelita :szczerbaty: Wrzucam jako ciekawostkę.


tranzystor

2017-02-27, 00:07
PanKukuruźnik82 napisał/a:

- Byłeś UBek !
- później złodziej !
- teraz zdrajco ! skaczesz w KODzie!!!

i wszyscy razem !!! x 3

śpiewamy!




Piotrowicz, Jasiński, Kryze i kilku innych. Wszyscy z KODu ;-)
Ale najłatwiej się dać złapać na proste rymowanki.

Wiewór

2017-02-27, 12:46
Bolszewicy w PIS:
Wojciech Jasiński (w PZPR od 1975 roku) kierował Wydziałem Spraw Wewnętrznych Urzędu Miejskiego w Płocku, za czasów PiS był ministrem skarbu, teraz ma objąć szefostwo Orlenu;
Maciej Łopiński w PZPR od 1971 roku, zajmował się głównie propagandą wykonując zawód dziennikarza, za czasów PiS był sekretarzem w Kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego;
Stanisław Kostrzewski, który należał do PZPR aż do jej rozwiązania, w PiSie był swego czasu skarbnikiem partii oraz doradcą Jarosława Kaczyńskiego,
Andrzej Kryże, w PRL sędzia skazujący opozycjonistów (skazał m.in. Bronisława Komorowskiego na więzienie), za czasów rządów PiS był sekretarzem stanu i podsekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwościw rządach Jarosława Kaczyńskiego i Kazimierza Marcinkiewicza,
Stanisław Piotrowicz, który w stanie wojennym tworzył akty oskarżenia przeciwko ówczesnej opozycji
Leonid Krasulski żołnierz AL, który pacyfikował strajkujących w Gdańsku.

To jest tylko część obrzydliwych komuchów w PIS. Więcej nawet nie chce mi się już wypisywać bo robiłem to setki razy. PIS to jest bolszewia 2. Nazywanie KOD ubecją jest po prostu śmieszne. PIS jest mistrzem wmawiania idiotom, że czarne jest białe a białe czarne.

jackalski

2017-02-27, 14:21
vass napisał/a:


Ale mi k***a ciśnienie podniosłeś k***o.
Żeby nie Ci ludzie z lat 70, 80 to byś pajacu wżyciu nie odważył się takich bzdur pisać.
Jak by ci ubecja na chatę wjechała, to byś podpisywał wszystko i jeszcze przepraszał, że żyjesz.
Wiem to na 100%, bo to przeżyłem.



Nie warto się denerwować. I tak większość nie zrozumie bo ma zlasowane mózgi przez propagandę. Nawet nie widzą tej obłudy. Media, które należą do polityków, są według nich 'Niezależne', a to te, które są notowane na giełdzie, których akcje może każdy kupić, to te 'upolitycznione'… Cyrk.

Prawdą jest to, że po '89 zabrakło rozliczenia, a na początku lat '90 wiele osób uwłaszczyło się na majątku narodowym. Ale robienie z tego czarno-białego tematu to jest skur*.*two najczystszej wody. Godne stalinizmu: - jesteś bogaty to jesteś złodziejem. Masz duże gospodarstwo - to trzeba Cię rozkułaczyć. A banda starych, niespełnionych życiowo kolesi szykuje takie piekiełko, że żal poślady ściska…

Ale żeby nie było. Jechałem wczoraj BlaBlaCar z wyborcą PiS.
I naprawdę było mi przykro bo to był dobry człek, po 60., i w tym co mówił wyraźnie było słychać nadzieję na to, że obecna władza 'zrobi ludziom dobrze'…

sereja3

2017-02-27, 16:20
ale jakby podmienić Filmy z patriotami a podstawić tych gamoni z KOD to też pasuje. Uniwersalny film. Daj ktoś link do tego bezpośrednio na FB ponieważ chcę dziś zamówić pizzę i popatrzeć na gównoburzę ;)

Black-Sheep

2017-02-27, 21:33
Abraxus, k***a!
Jakiego ja raka dostaję gdy ciągle ktoś nazywa PiS bolszewikami. Doedukujcie się w końcu i przestańcie k***ić logikę, PiS nie ma ABSOLUTNIE NIC wspólnego z bolszewizmem i wielkim dziełem Włodzimierza Lenina. Nie wiem k***a. Mogę wam tłumaczyć antyludzkie działania PiS, zwalczające spółdzielczość, niszczące samorządność pracowniczą oraz obywatelską, prywatyzację, służalczość kapitału, obniżanie podatków dla najbogatszych, wrogość lewicowej polityce społecznej, niedemokratyczność... ale po ch*j iść merytorycznie jak nic do was nie trafia?
PiS ma dużo bliżej do faszystów i jest totalnym zaprzeczeniem bolszewizmu oraz zaprzeczeniem ostatnich 200 lat walki klasowej.

Wiewór

2017-02-28, 08:05
Black-Sheep napisał/a:

Abraxus, k***a!
Jakiego ja raka dostaję gdy ciągle ktoś nazywa PiS bolszewikami. Doedukujcie się w końcu i przestańcie k***ić logikę, PiS nie ma ABSOLUTNIE NIC wspólnego z bolszewizmem i wielkim dziełem Włodzimierza Lenina. Nie wiem k***a. Mogę wam tłumaczyć antyludzkie działania PiS, zwalczające spółdzielczość, niszczące samorządność pracowniczą oraz obywatelską, prywatyzację, służalczość kapitału, obniżanie podatków dla najbogatszych, wrogość lewicowej polityce społecznej, niedemokratyczność... ale po ch*j iść merytorycznie jak nic do was nie trafia?
PiS ma dużo bliżej do faszystów i jest totalnym zaprzeczeniem bolszewizmu oraz zaprzeczeniem ostatnich 200 lat walki klasowej.


Stary luzuj :-D Ja to wiem. Po prostu lubię ich wk***iać :mrgreen: Pisowców trzepie jak się ich nazywa komuchami:)

sumka

2017-02-28, 10:38
Pisuary nadal się spuszczają nad KODem ale to dobrze bo są zajęci gównem a w tym czasie wycinamy wszystkie drzewa, co jak co ale nikt mi nie dał tyle łatwej kasy zarobić dzięki frajerom co PISuary.