18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Godson: Nie chcesz pracować w niedzielę? Zmień pracę

cob_ya • 2013-05-28, 15:56
Nie sądziełem, że murzyn może mówić tak sensownie, choć z błędami. O pracy w niedzielę mówi do około 1 minuty. W reszcie wywiadu trochę pie**oli, ale nie jest tak źle jak z resztą naszych władców.

andrewerty

2013-05-28, 16:03
1:03 - "na pewno zawsze są inne prace" co ten prawdziwy rdzenny polak z dziada pradziada pie**oli...

cob_ya

2013-05-28, 16:24
andrewerty napisał/a:

1:03 - "na pewno zawsze są inne prace" co ten prawdziwy rdzenny polak z dziada pradziada pie**oli...


zawsze są tylko np. absolwenci socjologii chcą zarabiać 3000 netto a nikt im tego nie da, a za 2k brutto to oni palcem nie ruszą..
a jak nie ma pracy to możesz iść kosić trawniki, sprzątać, parzyć kawę w jakieś firmie, myć ulice itp. tylko oczywiście młodzi i "dobrze wykrztałceni" takich prac nie podejmą bo to nie ich "poziom"

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-28, 16:48
cob_ya napisał/a:


zawsze są tylko np. absolwenci socjologii chcą zarabiać 3000 netto a nikt im tego nie da, a za 2k brutto to oni palcem nie ruszą..
a jak nie ma pracy to możesz iść kosić trawniki, sprzątać, parzyć kawę w jakieś firmie, myć ulice itp. tylko oczywiście młodzi i "dobrze wykrztałceni" takich prac nie podejmą bo to nie ich "poziom"



Tak?
Skąd ty przyjechałeś?
Albo ile zarabiają twoi rodzice?
Jak to nie muszą do ch*ja?!
Nie każdy mieszka w Warszawie/Wrocławiu/Krakowie i innych większych miastach!
W tych miastach może i zawsze jest możliwość zmiany pracy ale k***a ten kraj to nie są tylko cztery miasta!
Kto najczęściej pracuje w hipermarketach?!
Kobiety!
Kobiety które mają dzieci i muszą j***ć za 1000 zł netto bo w tym kraju jedna osoba w rodzinie pracująca (facet) nie jest w stanie jej utrzymać!
I jedyny dzień który powinien być dla rodziny też mają j***ć bo jakiemuś frajerowi nie chciało się zakupów zrobić w piątek ?
To co mają iść ogródki kosić bo ktoś wykorzystuje sytuację gospodarczą kraju i wie że może zaszantażować pracownika słowem "gdzie pójdziesz jak cię zwolnię"?
Chłopie pie**olnij się w łeb!

andrewerty

2013-05-28, 16:57
cob_ya napisał/a:


zawsze są tylko np. absolwenci socjologii chcą zarabiać 3000 netto a nikt im tego nie da, a za 2k brutto to oni palcem nie ruszą..
a jak nie ma pracy to możesz iść kosić trawniki, sprzątać, parzyć kawę w jakieś firmie, myć ulice itp. tylko oczywiście młodzi i "dobrze wykrztałceni" takich prac nie podejmą bo to nie ich "poziom"


wybacz ale też pie**olisz chyba nawet bardziej niż ten afropolak. godnej pracy w Polsce NIE MA nie tylko dla absolwentów socjologii ale też dla murarzy, piekarzy czy sprzedawców.
a 2k brutto to nie są godne zarobki

SZAJBAAA napisał/a:

Nie każdy mieszka w Warszawie/Wrocławiu/Krakowie i innych większych miastach!
W tych miastach może i zawsze jest możliwość zmiany pracy ale k***a ten kraj to nie są tylko cztery miasta!


po avatarze widzę że jesteś z bielska a tam też można całkiem nieźle zarobić

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-28, 17:04
To w zasadzie by było wszystko na temat tego co politycy którzy rzekomo rządzą tym krajem wiedzą o Polsce.
Idealny przykład świni przy korycie której nie interesuje zupełnie nic poza tym żeby się nażreć!
W ogóle co może wiedzieć o Polsce gość który ukończył ROLNICTWO w Nigerii! Do tego stosunki międzynarodowe ...
Kto k***a na takich ludzi głosuje ?!
I jak ma być dobrze w tym kraju?!

cob_ya napisał/a:



NIKT IM NIE KAZAŁ ANI PRACOWAĆ ANI MIEĆ DZIECI DO UTRZYMANIA. JA NIE ROBIĘ SOBIE DZIECI NA RAZIE BO WIEM, ŻE MIAŁBYM POTEM PROBLEMY Z ICH UTRZYMANIEM. ŻEBY OCENIĆ SWOJE MOŻLIWOŚCI MATERIALNE NIE TRZEBA BYĆ GENIUSZEM. A JAK CHCESZ MIEĆ DZIECI TO BĄDŹ ŚWIADOM KONSEWENCJI.

ODPOWIEDŹ JEST PROSTA: NIKT CI NIGDZIE NIE KAŻE PRACOWAĆ. A JEŚLI WOLISZ MIEĆ TYRANA ZA PRACODAWCE NIŻ KOSIĆ TRAWNIKI (Z CZEGO MOŻNA CAŁKIEM NIEŹLE WYŻYĆ. SAM TO ROBIŁEM I 1800 MIESIĘCZNIE SIĘ DAŁO. FAKT CIĘŻKA PRACA ALE k***A SAMO SIĘ NIE ZROBI) TO NIE ZMIENIAJ PRACY. JAK MI POWIESZ, ŻE NIE MASZ MOŻLIWOŚCI ZMIANY PRACY NA INNĄ TO IDĄC TWOJĄ RETORYKĄ "pie**olNIJ SIĘ W ŁEB".

Przepraszam za użycie capslocka w quotcie ale chciałęm żeby moje odpowiedzi można było odróżnić od Twoich pytań.



:homer:
No i tacy własnie głosują na PO :homer:

Pomyślałeś że można mieć już dziecko powiedzmy 15 letnie które się urodziło w lepszych czasach?

Gdynia to pewnie jest coś a'la Hrubieszów co? (Pod Zamościem)

No i kobieta ma tyrać przy koszeniu trawników albo kłaść asfalt co?

cob_ya

2013-05-28, 17:06
SZAJBAAA napisał/a:



:homer:
No i tacy własnie głosują na PO :homer:



Ciekawe na jakiej podstawie sądzisz, że głosuję na PO? Dlatego, że wrzuciłem murzyna z tej partii?? A jakbym wrzucił wypowiedź Hitlera to znaczy, że jestem z NSDAP??

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-28, 17:07
cob_ya napisał/a:



Ciekawe na jakiej podstawie sądzisz, że głosuję na PO? Dlatego, że wrzuciłem murzyna z tej partii?? A jakbym wrzucił wypowiedź Hitlera to znaczy, że jestem z NSDAP??



Nie, ale masz podejście jak Niesiołowski.
"jak to nie ma co jeść, przecież zawsze można jeść szczaw albo mirabelki"

cob_ya

2013-05-28, 17:11
SZAJBAAA napisał/a:



Nie, ale masz podejście jak Niesiołowski.
"jak to nie ma co jeść, przecież zawsze można jeść szczaw albo mirabelki"



Można też iść do pracy i zarobić na jedzenie. Jest mnóstwo możliwości. Tylko trzeba chcieć, szukać, szukać, i jeszcze raz szukać i tyrać. Mam jeszcze tylko prośbę, żebyś przestał edytować swoje wypowiedzu po tym jak Ci już odpisałem.

andrewerty

2013-05-28, 17:14
@cob_ya, nie spinaj dupy, nie każdy ma tak dobrze i mieszka jak ty w gdyni dzielnicy witominio czy tam chwarzno.

cob_ya

2013-05-28, 17:17
andrewerty napisał/a:

@cob_ya, nie spinaj dupy, nie każdy ma tak dobrze i mieszka jak ty w gdyni dzielnicy witominio czy tam chwarzno.



Nie spinam dupy, tylko staram się przedstawić swój pogląd na sytuację. Przecież nie musicie się ze mną zgadzać. Na szczęście mogę jeszcze wyrażać swoje zdanie i nie sądzę, że jest to spinanie dupy.

W tym filmiku chodziło mi głównie o to, że Państwo za bardzo chce ingerować w nasze życie codzienne i że powinniśmy sami decydować co chcemy robić a co nie. I nie powinno nam to być narzucane.

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-28, 17:26
cob_ya napisał/a:



Można też iść do pracy i zarobić na jedzenie. Jest mnóstwo możliwości. Tylko trzeba chcieć, szukać, szukać, i jeszcze raz szukać i tyrać. Mam jeszcze tylko prośbę, żebyś przestał edytować swoje wypowiedzu po tym jak Ci już odpisałem.



No właśnie szukać, szukać, szukać tyrać, tyrać, zapie**alać za .... niech będzie nawet twoje 1800, no k***a majątek!

Co do prośby, wybacz ale odpisywałem a ty chyba za szybko zacząłeś mnie cytować.

cob_ya napisał/a:



Nie spinam dupy, tylko staram się przedstawić swój pogląd na sytuację. Przecież nie musicie się ze mną zgadzać. Na szczęście mogę jeszcze wyrażać swoje zdanie i nie sądzę, że jest to spinanie dupy.

W tym filmiku chodziło mi głównie o to, że Państwo za bardzo chce ingerować w nasze życie codzienne i że powinniśmy sami decydować co chcemy robić a co nie. I nie powinno nam to być narzucane.



Możesz wyrażać jak widzisz ale też my możemy się z tym nie zgadać.

Co do ingerencji państwa, zagłosuj na KNP w nadchodzących wyborach. Wtedy będziesz miał gwarancję (o ile wygrają wybory) że nikt Ci się nie bedzie wpie**alał do życia.

Ps. Skończyłem ;)

andrewerty

2013-05-28, 17:28
cob_ya napisał/a:

Nie spinam dupy, tylko staram się przedstawić swój pogląd na sytuację. Przecież nie musicie się ze mną zgadzać. Na szczęście mogę jeszcze wyrażać swoje zdanie i nie sądzę, że jest to spinanie dupy.


to twój pogląd tak wygląda a pogląd osoby mieszkającej na wschodzie kraju pracującej za 4zł/godz na czarno będzie wyglądał zupełnie inaczej

cob_ya napisał/a:

W tym filmiku chodziło mi głównie o to, że Państwo za bardzo chce ingerować w nasze życie codzienne i że powinniśmy sami decydować co chcemy robić a co nie. I nie powinno nam to być narzucane.


a mi chodzi o to że obecna władza zabija małe przedsiębiorstwa w mniejszych miejscowościach

cob_ya

2013-05-28, 17:31
andrewerty napisał/a:



a mi chodzi o to że obecna władza zabija małe przedsiębiorstwa w mniejszych miejscowościach



To, że władza zabija przedsiębiorstwa i nie tylko małe jest absolutną prawdą. Przedsiębiorcy w Polsce są traktowanie jak kryminaliści.

PS. Też już skończyłem ;-)

andrewerty

2013-05-28, 17:34
cob_ya napisał/a:



To, że władza zabija przedsiębiorstwa i nie tylko małe jest absolutną prawdą. Przedsiębiorcy w Polsce są traktowanie jak kryminaliści.

PS. Też już skończyłem ;-)


a że małe przedsiębiorstwa upadają ubywa miejsc pracy i tym samym doszliśmy do punktu wyjścia - nie ma pracy w tym kraju, nawet jak ktoś chce pracować