Głód w Afryce.

4
piwo
alveanerleo2  @ 2013-10-12, 13:38
Temat nawinął mi się kiedy stara raszpla w moim technikum dopie**oliła się do mnie o to, że wyrzucam do kosza pomidory z kanapki. Zwróciła się do mnie słowami "tyle dzieci w Afryce głoduje, a ty jedzenie marnujesz". (I co? jak zjem te j***ne pomidory, to oni przestaną głodować?) No to mówię jej, że gdyby ruszyli dupska to by nie głodowali, lecz babsztyl zaczyna tłumaczyć, że oni nie mają wpływu na klimat w którym żyją.
Rozkminiałem samą istotę głodu na tym kawałku gówna zwanym czarnym lądem. Nie chodzi już o lenistwo dzisiejszych "mudżynów" (jakoś inne cywilizacje, np.: Egipcjanie, którym bliżej do białych niż do czarnych, potrafili zbudować imperium na podstawie rowów nawadniających i innych patentów) bo o nim wszyscy już wiedzą.
Lenistwo lub głupota murzynów zakorzenione jest w ich genach od kilkudziesięciu tysięcy lat bez mała. Naukowcy dowodzą, że wspólny przodek człowieka pochodzi z afryki, tylko że ci co mądrzejsi zorientowali się, że tam nie ma żadnych perspektyw na życie i sp***olili jak najdalej przy pierwszej nadarzającej się okazji (bodaj epoka lodowcowa w trakcie której można było przejść ocean). Tak więc nie mówcie więcej, że murzyni głodują z powodu jałowej ziemi i złego klimatu, bo to tylko i wyłącznie wina ich lenistwa i głupoty.

HariDee 

2013-10-12, 13:42 [link]
Ty wez sie pie**olnij w glowe, i idz sie ucz do testu, bo ci pewnie ta 'stara raszpla' w poniedzalek zrobi sprawdzian z mnozenia.

evilbg 

1
2013-10-12, 13:45 [link]
Dlatego ja na swój śmietnik mówię "paczka dla biednych dzieci z Afryki" :-) .

alveanerleo2 

2013-10-12, 13:46 [link]
Oj oj. Jaki pocisk, jaki pocisk. Chyba zamknę się w sobie na trzy lata. A teraz na poważnie. Jeśli nie masz nic do powiedzenia na temat to k***a nic nie mów, bo takimi tekstami udowadniasz, że jesteś imbecylem i chłopak z technikum jest od ciebie mądrzejszy.

MocnyFull 

2
2013-10-12, 13:57 [link]
kogo obchodzą twoje pseudo mądre przemyślenia na temat brudasów? Zatrzymaj je dla siebie bo ch*j nas to obchodzi.

mopet

2013-10-12, 14:01 [link]
ameryki nie odkryłeś, na tej stronie to dość znany fakt że murzyn jest nierobem, niemniej i tak fajnie że główkujesz cokolwiek.

mikel1994 

2013-10-12, 14:21 [link]
Tylko że w tej chwili bieda w Afryce nie wynika z ich lenistwa i głupoty, ale z polityki całego świata.

Zewsząd wysyła się im masy jedzenia i pomocy, zabija się ich gospodarkę, przez tą "pomoc", firmy poupadały. Bez stworzenia konkurencyjnej gospodarki cały czas tam będzie bida z nędzą. Ale nikt nie pozwoli na to, żeby się rozwinęli. Chyba Hayek o tym pisał.

A to, że na czarnym lądzie nigdy nikt nie stworzył żadnej sensownej cywilizacji (Egipcjanie nie pochodzili z Afryki), to już inna sprawa.

Uuk 

2013-10-12, 14:31 [link]
ile ty masz lat, ze na pomidorki wybrzydzasz?

Unhumand 

1
2013-10-12, 14:32 [link]
@up po pierwsze oni nie mają gospodarki, a taką jaką mają zbudowali BIALI tak biali ludzie, a wszystko co pozostawili przejęli co bardziej mądrzejsi czarni, "przywódcy plemienni" (bo nie nazwe ich inaczej bo cywilizacji tam nie am za grosz). I nie mów, że to przez białych nie mogą się rozwinąć, bo jak biali zostawiają ich samych sobie to od razu znajdują się tacy właśnie przywódcy którzy od razu terroryzują ludność. Spójrz na RPA, niegdyś jedno z najlepiej rozwijających się państw, a teraz? Upada coraz szybciej? Bo k***a czarni rządzą... Niech się cieszą, że do nich kilka wieków temu przypłynęliśmy bo do tej pory by nie wiedzieli, że można zbudować coś takiego jak statek.

alveanerleo2 

2013-10-12, 14:33 [link]
"Pomoc" humanitarna to co innego. Ale przeważa lenistwo i nienawiść do białych ludzi. Teraz gdy zlikwidowano kolonie, na obszarach postkolonialnych zabija się białych farmerów i niszczy ich farmy z powodu nienawiści czarnych względem białych, farmerzy ci produkowali żywności i dawali murzynom pracę, teraz zaś gryzą glebę.

pemb 

2013-10-12, 14:39 [link]
Ale ty jesteś mundry.

Asteroth 

1
2013-10-12, 14:41 [link]
firmy w afryce :D :D :D to Ci sie udalo. Myslalem, ze na takim kacu nic mne nie rozbawi a tu prosze, firmy w afryce :D

Czarni sa generalnie banda leniwych obibokow. Dawno dawno temu, moj ojczym pojechal na prawie 2 miesieczna wyprawe do Afryki - wzdluz wybrzeza razem z grupa znajomych. Po dzis dzien wspomina, jak wszedzie gdzie dotarli rzucaly sie do nich gromady brudnych dzieci zebrzacych o cokolwiek i ich starych siedzacych pod lepiankami i czekajacymi az biale ludzie dadza im cokolwiek.

Niech nie pieprzy nikt o zlym klimacie, bo raczej klimat w centralnej Afryce maja lepszy niz znaczna czesc Indii (ze wzgledu na straszna wilgotnosc) Mogliby sadzic cokolwiek - sorgo, rosliny straczkowe, mniej wymagajace gatunki batatow(patatow? Nie pamietam jak to sie pisze, bliski kuzyn ziemniaka o niskich wymaganiach). Ba nawet banany pastewne moga hodowac - duze, pozywne jadane na cieplo. Jest masa roslin ktore mogliby uprawiac, ale po co - lepiej klecic na galezi rzad i potepiac caly swiat za swoje nierobstwo.
   Popularne tagi
kościuł  transsekualizm  joasia  naczyniak jamisty  imprezka  gwiazdka  owłosione  striptiserka  błona  pokaż  skazaniec  morgen  denerwuje  wkurzający koń  na tylnym kole  paltalk  opóźnienie  patroszenie
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]